W Pabianicach biegali najwytrwalsi – Panie: Marlena i Agata nie do zatrzymania

W miniony weekend (28/29 sierpnia) w Pabianicach odbyła się impreza biegowa ABM JĘDRASZEK Ultra Park Weekend 2021. Rozegrano kilka konkurencji, a próbą dla najwytrwalszych okazał się bieg 48-godzinny. Znakomicie spisała się Marlena Radziszewska z Dobrego Miasta, która wygrała rywalizacje pań. Przebiegła w dwie doby ponad 306 km. Gratulujemy wyjątkowej kondycji i wytrwałości.

Dziewiąty w open i czwarty w M30 był Mariusz Napiórkowski z Narzymia, siódmy w M30 był Rafał Nojman (Dobre Miasto). W programie imprezy znalazł się również bieg 24-godzinny, w którym uczestnicy rywalizowali o medale Mistrzostw Polski. Startowała w nim gołdapianka Agata Sieczkowska, która w zdobyła złoty medal w kat. K20, w open zajęła siódme miejsce