W Wydminach test Cooper’a – „Indianin” Mariusz i „Cyganeczka” Zosia

31 osób wzięło udział w Wiosennym Teście Coopera w Wydminach, w ramach Ogólnopolskiej Akcji Biegowej BiegamBoLubię.  31.03.2012 na 28 stadionach w całej Polsce odbyły się testy biegowe polegające na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w czasie 12 minut. Na stadionie w Wydminach pojawiły  się między innymi 67-letnia Pani Irena Bielecka, 6- letnia Ola Dargiewicz oraz vice wójt Gminy Wydminy, Pani Maria Dolecka. Swoją formę po zimie sprawdzały także trzy nauczycielki Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach, Elżbieta Januszkiewicz, Monika Stanisławska i Ewelina Ostrowska.

 

Cała impreza przebiegała w bardzo radosnej i rodzinnej atmosferze. Niektórzy wydmińscy biegacze jako jedyni w Polsce w Teście Cooper’a wystartowali w przebraniach. 40-letni „ Indianin” Mariusz przybył na bieg z córką „Czarodziejką” Olą. Ola przebiegła 1500, a Mariusz 3000m.  „Lucyfer” Luiza w 12 min przebiegła 2800 m. 55 letnia „Maturzystka” Bożena i „Kapitan” Mirosława nabiegały odpowiednio 2000 oraz 1900 m.10-letnia „Cyganeczka” Zosia  uzyskała znakomity rezultat 2300m.

Wszyscy przebrani biegacze otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Wydminy, Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wydminach. Pozostałe nagrody ( gadżety biegowe, książki, audiobook’i) organizatorzy rozlosowali wśród wszystkich uczestników testu. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy dyplom ze swoim wynikiem oraz jabłko po biegu od „Zdrowego Partnera” imprezy, hurtowni warzyw i owoców „Alwa” z Ełku.

Wydmińscy biegacze nie zwalniają tempa.  Akcja BiegamBoLubię na dobre zagościła na wydmińskim stadionie i jak magnes przyciąga kolejnych biegaczy-amatorów. 6 –go maja wydmińscy biegacze wybierają się na bieg do Druskiennik (Litwa). Na dystansach, 5km, 11km i 21,097(półmaraton) wystartuje w sumie 32 mieszkańców Gminy Wydminy!

{gallery}coop2{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x