XI Bartoszycki Bieg Niepodległości 2012 – Przedszkolaki i weterani w jednej linii…

Mieszkańcy Bartoszyc Święto Narodowe i spędzają na sportowo. Tradycja Biegu z okazji rocznicy obchodów odzyskania Niepodległości wrosła w tradycję, a renoma zachęca do odwiedzenia miasta w tym dniu miłośników długich dystansów z całego województwa. W każdym razie na linii startu pojawiło się niedzielę ponad dwustu uczestników: od przedszkolaków do weteranów. Niektórzy przybyli całymi rodzinami, dystanse dostosowane zostały do kategorii wiekowych. Biegi główne wygrali znani lekkoatleci: wielokrotna medalistka Młodzieżowych MP Aleksandra Lisowska (AZS UWM) i Dawid Worobiec z Górowa Iławeckiego – reprezentujący Jedynkę Bartoszyce.

 

Wyniki 

I kategoria dziewczęta ( przedszkola rocznik 2006 i młodsi )

1 Markowska Malwina – SP 4 Mrągowo

2 Jaroszewicz Oliwia – SP Krawczyki

3 Jaroszewicz Nikola – SP Krawczyki

4 Rajtak Martyna –Bartoszyce

5Chabros Lena – Bartoszyce

6 Domańska Maja – Bartoszyce

I kategoria chłopcy ( przedszkola rocznik 2006 i młodsi )

1 Kołodziejczyk Michał – Bartoszyce

2 Pietrusewicz Patryk – Bartoszyce

3 Luźny Przemysław – Bartoszyce

4 Ciesielski Tomasz – Dzietrzychowo

5 Greber Artur – Bartoszyce

6 Biernacki Mateusz – Bartoszyce

7 Mikulski Paweł – Bartoszyce

8 Chęciński Konrad – Sątopy

9 Łastówka Szymon – Bartoszyce

10.  Graduszewski Cezary – Bartoszyce

11.  Fresonke Maciej – Bartoszyce

II kategoria – dziewczęta ( rocznik 2005-2003 kl. 1-3)

1 Płonowska Julia – SP 4 Bartoszyce

2 Markowska Marta – SP 4 Mrągowo

3 Ciesilecka Natalia – SP Dzietrzychowo

4 Rudzka Daria – SP Bisztynek

5 Leszczewko Olga – SP Sątopy

6 Kaczyńska Julia – SP Bisztynek

7 Hołoweńczak Sylwia – SP Bisztynek

8Woźniak Marcelina – SP 3 Bartoszyce

9 Parat Michalina – LA OSIR   Gołdap

10.  Opalewicz Aleksandra – SP Dzietrzychowo

11.  Kowejrza Natalia – SP Dzietrzychowo

12.  Ogonowska Martyna – SP 7 Bartoszyce

13.  Gach Aleksandra – SP Bisztynek

14.  Lewandowska Aleksandra – SP 1 Bartoszyce

15.  Jas Aleksandra – SP 3 Bartoszyce

16.  Zadrożna Mariola – SP Bisztynek

17.  Urbańska Aleksandra – SP 3 Bartoszyce

18.  Zysk Sandra – SP Dzietrzychowo

19.  Szulżycka Klaudia – SP 7 Bartoszyce

20.  Blank Olga – SP Bisztynek

21.  Rajtak Emilia – SP 3 Bartoszyce

22.  Drozdowska Katarzyna – SP Bisztynek

23.  Ziejko Maja – SP Sątopy

24.  Bielawska Laura – SP Bisztynek

25.  Lewandowska Dagmara – SP Bisztynek

26.  Mic Aleksandra – SP Bisztynek

27.  Koziatek Amelia – SP Bisztynek

28.  Milczek Maja – SP Sątopy

29.  Capłap Amelia – SP Sątopy

 II kategoria – chłopcy ( rocznik 2005-2003 kl. 1-3)

1 Taudur Kacper – LA OSIR Gołdap

2 Szczepanek Bartosz – KS Atos Woźnice

3 Dublicki Maciej – SP Bisztynek

4 Abelski Kacper – SP Bisztynek

5 Frączek Jakub – SP Dzietrzychowo

6 Piszczek Jakub – LA OSIR   Gołdap

7 Oleśniuk Wojciech – SP Dzietrzychowo

8 Bakun Dominik – KS Atos Woźnice

9 Muziński Cezary – SP Sątopy

10.  Potasznik Sebastian – SP Bisztynek

11.  Maksymowicz Jakub – SP Bisztynek

12.  Maląg Maciej – SP Sątopy

13.  Balewski Franciszek – SP 7 Bartoszyce

14.  Fredo Radosław – SP 1 Bartoszyce

15.  Garela Michał – SP Bisztynek

16.  Jóźwicki Dominik – SP Galiny

17.  Girulski Igor – SP 7 Bartoszyce

18.  Gryta Krzysztof – SP Galiny

19.  Pawski Przemysław – SP Galiny

20.  Banul Kacper – SP Sątopy

21.  Grzywnowicz Marcel – SP 1 Bartoszyce

22.  Moskalik Paweł – SP Sątopy

23.  Sturlis Karol – SP 3 Bartoszyce

24.  Lewandowski Dominik – SP Bisztynek

25.  Dawid Bartłomiej – SP Bisztynek

26.  Maj Piotr – SP 7 Bartoszyce

27.  Sepczyński Igor – SP Sątopy

28.  Gąsiewski Piotr – SP Wojciechy

29.  Jasiewicz Stanisław – SP Sątopy

30.  Fiedorowicz Hubert – SP 4 Bartoszyce

III kategoria – dziewczęta ( rocznik 2002-2000 kl. 4-6)

1Greber Karolina – Gim 1 Bartoszyce

2 Dziatkowska Weronika – LA OSIR   Gołdap

3 Potasznik Alicja – Dywity

4 Połujańska Oliwia – SP 7 Bartoszyce

5 Grubert Natalia – Dywity

6 Stefańska Klaudia – SP Bisztynek

7 Leszczyńska Julia – LA OSIR   Gołdap

8 Parzych Oliwia – SP Bisztynek

9 Obolewicz Wiktoria – SP 1 Bartoszyce

10.  Balewska Agata – SP 7 Bartoszyce

11.  Augustyniak Julia – SP Bisztynek

12.  Zając Angelika – SP Wojciechy

13.  Felczak Martyna – SP Bisztynek

14.  Walczak Zuzanna – SP 8 Bartoszyce

15.  Graduszewska Dominika – SP 1 Bartoszyce

16.  Kosmala Dominika – SP Bisztynek

III kategoria – chłopcy ( rocznik 2002-2000 kl. 4-6)

1 Paszkowski Kamil – Puniki

2 Furmanik Damian – SP Bisztynek

3 Kuhn Ireneusz – SP Galiny

4 Abeslki Kuba – SP Bisztynek

5 Fredo Marek – SP 1 Bartoszyce

6 Busz Dawid – SP Bisztynek

7 Chabros Wojciech – SP Sokolica

8 Jagielski Maciej – SP 4 Bartoszyce

9 Pawłowski Bartłomiej – SP 1 Bartoszyce

10.  Suszko Sebastian – SP 1 Bartoszyce

11.  Tomaszewski Patryk – SP 1 Bartoszyce

12.  Kaliszuk Przemysław – SP 4 Bartoszyce

13.  Neumann Dawid – KS Atos Woźnice

14.  Deneka Mateusz – SP Dzietrzychowo

15.  Kokoszka Damian – SP Bisztynek

16.  Oleksik Jakub – SP Bisztynek

17.  Misior Kamil – SP Bisztynek

18.  Kuczyński Kewin – SP Bisztynek

19.  Obuchowicz Hubert – Dywity

20.  Żamojtuk Maciej – LA OSIR Gołdap

21.  Sulich Filip – SP Dzietrzychowo

22.  Środa Alan – SP 1 Bartoszyce

23.  Dąbrowski Rafał – SP Bisztynek

24.  Sobolewski Norbert – SP Bisztynek

25.  Czajkowski Patryk – SP Galiny

26.  Skanorok Michał – SP Dzietrzychowo

27.  Jakubiak Dawid – SP Bisztynek

28.  Bogdaniuk Adam – SP Bisztynek

29.  Butkiewicz Dawid – SP Sątopy

30.  Fit Grzegorz – SP Dzietrzychowo

31.  Urbanowicz Mateusz – SP Wojciechy

32.  Lewandowski Filip – SP Bisztynek

IV kategoria – dziewczęta ( rocznik 1999-1997 kl. 1-3)

1 Owczarek Klaudia – Gim 2 Bartoszyce

2 Jarząbek Ilona – Gim Bisztynek

3 Tercjak Zofia – Atos Woźnice

4 Ołów Edyta – LA OSIR Gołdap

5 Tercjak Małgorzata – Atos Woźnice

6 Potasznik Paulina – Dywity

7 Twarowska Karolina – LA OSIR Gołdap

8 Zagozdon Karolina – Gim Bisztynek

9 Czamlet Magdalena – Gim Bisztynek

10.  Nowakowska Paulina – Gim 2 Bartoszyce

11.  Ludwiniak Anna – Gim Kinkajmy

12.  Blank Natalia – Gim Bisztynek

13.  Sykut Dominika – Gim 1 Bartoszyce

IV kategoria – chłopcy ( rocznik 1999-1997 kl. 1-3)

1 Mateusiak Cezary – Gim 1 Bartoszyce

2 Skoczylas Dawid – Gim 1 Bartoszyce

3 Majek Kamil – Gim Bisztynek

4 Leszczenko Hubert – Gim Bisztynek

5 Fieducik Jan – Gim 2 Bartoszyce

6 Tabak Mariusz – Gim Bisztynek

7 Ferenc Maciej – Gim 1 Bartoszyce

8 Kokoszka Sylwester – Gim Bisztynek

9 Greber Dawid – Gim 1 Bartoszyce

10.  Maćkowiak Dawid – Gim Bisztynek

11.  Antoniak Rafał – Gim Bisztynek

12.  Figat Bartosz – Gim1 Bartoszyce

13.  Jakubowski Kamil – Gim Bisztynek

14.  Kiełczewski Patryk – Gim Bisztynek

15.  Poreda Konrad- LA OSIR Gołdap

16.  Depta Błażej – Gim Bisztynek

17.  Chęciński Dawid – Gim Bisztynek

18.  Segieda Rafał – Gim Kinkajmy

19.  Skórczyński Bartłomiej – Gim Bisztynek

20.  Kapusto Maksymilian – Gim Bartoszyce

21.  Kapica Paweł – Poniki

22.  Bejnar Paweł – Gim 1 Bartoszyce

23.  Gleba Grzegorz – Gim 1 Bartoszyce

24.  Maj Paweł– SP 7 Bartoszyce

 

V kategoria –kobiety, do rocznika 1972

1 Lisowska Aleksandra – AZS UWM Olsztyn

2 Owczarek Klaudia – Gim 2 Bartoszyce

3 Strucińska Daria – Olsztyn

4 Wojda Maria – LA OSIR Gołdap

5 Monika Rejf – Bartoszyce

6 Ołów Edyta – LA OSIR Gołdap

7 Greber Karolina – Gim1 Bartoszyce

8 Połujańska Oliwia – SP 7 Bartoszyce

9 Kruszka Teresa – Bartoszyce

10.  Kędzior Natalia – Bartoszyce

11.  Obolewicz Wiktoria – Gim1 Bartoszyce

12.  Zakrzewska Małgorzata – Bartoszyce

13.  Drozdowska Martyna – Górowo Iławeckie

VI kategoria –mężczyźni, do rocznika 1972

1 Worobiec Dawid – Górowo Iławeckie

2 Rogowski Zbigniew – Bisztynek

3 Mateusiak Cezary – Bartoszyce

4 Skrzecz Remigiusz – Bartoszyce

5 Błudnicki Adrian – Bartoszyce

6 Łaniewski Piotr – Bartoszyce

7 Onufrejuk Marcin – Górowo Iławeckie

8 Soborski Grzegorz – Węgorzewo

9 Skoczylas Dawid – Bartoszyce

10.  Sikorski Krystian – Bartoszyce

11.  Karólewski Piotr –Bartoszyce

12.  Niestatek Szymon – Dywity

13.  Fieducik Jan – Bartoszyce

14.  Figat Kamil – Bartoszyce

15.  Wiśniewski Damian – Kętrzyn

16.  Greber Dawid – Bartoszyce

17.  Ferenc Maciej – Bartoszyce

18.  Figat Bartłomiej – Bartoszyce

19.  Wiśniewski daniel – Kętrzyn

20.  Czunkiewicz Marek – Bartoszyce

21.  Fredo Marek – Bartoszyce

22.  Wus Adam – Bartoszyce

23.  Karol Łażewski – Bartoszyce

24.  Jagielski Maciej – Bartoszyce

25.  Pawłowski Bartłomiej – Bartoszyce

26.  Taudul Kacper – LA OSIR Gołdap

27.  Abramowski Daniel – Górowo Iławeckie

28.  Maj Paweł – Bartoszyce

 VII kategoria –kobiety, 1971 i starsi

1 Zabłocka Halina – Pilwa

2 Łowicka – Bryła Izabela – Bartoszyce

VIII kategoria –mężczyźni, 1971 i starsi

1 Bryła Artur – Bartoszyce

2 Gałązka Henryk – Gulkajmy

3 Seget Edward – Węgorzewo

4 Wróblewski Janusz – Bartoszyce

5 Szklar Waldemar – Kętrzyn

OPEN – kobiety

1Lisowska Aleksandra – AZS UWM Olsztyn /200 zł/

2 Owczarek Klaudia – Bartoszyce /150 zł/

3 Strucińska Daria – Olsztyn /100 zł/

4 Wojda Maria – LA OSIR Gołdap /50 zł/

OPEN – mężczyźni

1 Worobiec Dawid –Górowo Iławeckie

2 Rogowski Zbigniew – Bisztynek

3 Mateusiak Cezary – Bartoszyce

4 Skrzecz Remigiusz – Bartoszyce

Nagrody

Najlepszy bartoszyczanin – Mateusiak Cezary

Najlepsza bartoszyczanka – Rejf Monika

Najmłodsza zawodniczka w OPEN – Połujańska Oliwia

Najmłodszy zawodnik w OPEN -Taudul Kacper

Najmłodszy zawodnik biegu – Fresonke Maciej /rocznik 2011/

Najmłodsza zawodnicza biegu – Domańska Maja /rocznik 2008/

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x