XI Wirtualny Kwidzyński Bieg Papiernika 2021 – Trzy zwycięstwa w kategoriach

Fot. Kwidzyński Bieg Papiernika
Za nami XI Kwidzyński Bieg Papiernika jedna z najpopularniejszych imprez na Pomorzu. Impreza miała charakter wirtualny i zdajemy sobie sprawę, że jest to namiastka, ale tez świadczy o aktywności i chęci do biegania. W sobotę zarejestrowano wyniki na 10-kilometrowych, różnych trasach wszystkich uczestników (ok. 1.5 tysiąca) i zaprezentowano wyniki. Cieszy ogromnie duży udział biegaczy amatorów z województwa warmińsko-mazurskiego.

Odnieśli zresztą znaczące sukcesy, czego świadectwem są trzy zwycięstwa w kategoriach. Wiesława Wąsicka (Elbląg) była pierwsza w kat. K60, Adam Kołecki (Iława) w M50, Andrzej Pilski (Frombork) w M70. Trzecie miejsce w M40 zajął Przemysław Kotlenga (Iława).

W najbardziej prestiżowej klasyfikacji open w dziesiątce znalazło się dwóch iławian. Zamknęli ja: Przemysław Kotlenga i Adam Kołecki, dwunasty był Dariusz Święcki (Iława). Najwyżej wśród pań sklasyfikowano Agnieszkę Anfulecką (Ostróda) – 11 miejsce.

Wyniki

1 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 1995 M20 – 1 00:36:48

2 JURCZYSZYN RAFAŁ KOSCIERZYNA OLIMPSWIM 1987 M30 – 1 00:37:08

3 KOZAKIEWICZ IRENEUSZ KWIDZYN KWIDZYN BIEGA/4TRITEAM 1978 M40 – 1 00:37:22

……………………………

9 KOTLENGA PRZEMYSŁAW IŁAWA DZIKIE LISY 1980 M40 – 3 00:39:45

10 KOŁECKI ADAM IŁAWA RODZINA JEZIORAKA 1968 M50 – 1 00:40:31

12 ŚWIĘCKI DARIUSZ IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA 1974 M40 – 5 00:40:52

26 KOWALSKI GRZEGORZ OLSZTYN ORANGE POLSKA 1974 M40 – 13 00:42:26

30 LEŚNICKI PAWEŁ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1982 M30 – 6 00:42:39

34 KAMIŃSKI JANUSZ OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1976 M40 – 14 00:42:55

35 ZAREMBA JAKUB OLSZTYN 1978 M40 – 15 00:43:03

39 PAWLAK MARIUSZ DZIAŁDOWO 1973 M40 – 19 00:43:32

52 JUROŁAJĆ TOMASZ BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1970 M50 – 4 00:44:31

70 WIŚNIEWSKI PAWEŁ TOLKMICKO 1982 M30 – 18 00:45:33

88 KSIAZAK ADAM BRANIEWO 1973 M40 – 44 00:46:25

94 ANFULECKA AGNIESZKA OSTRÓDA 1991 K30 – 4 00:46:37

101 HERMAN ANDRZEJ IŁAWA 1975 M40 – 51 00:46:53

105 CEBENIAK ROBERT IŁAWA 1982 M30 – 25 00:46:56

108 JUREWICZ ARKADIUSZ OSTRÓDA OSTRODARUNNERS 1978 M40 – 53 00:47:04

119 ARANOWSKI PATRYK LUBAWA LUBAWA KOCHA BIEGAĆ 1979 M40 – 55 00:47:40

125 WĄSICKA CZESŁAWA ELBLĄG GRUPACZAMW 1952 K60 – 1 00:47:55

126 TRZEBIATOWSKI MICHAŁ IŁAWA BGS IŁAWA 1975 M40 – 57 00:47:57

132 LASKOWSKI PAWEŁ LUBAWA 1988 M30 – 38 00:48:08

134 JANKOWSKI KAROL IŁAWA BGS IŁAWA 1974 M40 – 61 00:48:11

143 FOLGA ARTUR IŁAWA IŁAWA BIEGA 1971 M50 – 11 00:48:31

186 SKOCKI BARTŁOMIEJ KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 1979 M40 – 75 00:49:37

226 CIEĆKO ELŻBIETA DOBRE MIASTO SĄ WOLNIEJSI 1991 K30 – 11 00:51:19

230 MOŻEJKO MAREK MORĄG FINISZ MORĄG 1974 M40 – 88 00:51:22

232 HEYDA PIOTR (627) IŁAWA D312 1974 M40 – 89 00:51:32

235 GUZOWSKI PAWEŁ IŁAWA BGS IŁAWA 1987 M30 – 74 00:51:41

247 KOZIBSKI TOMASZ IŁAWA ORKA IŁAWA ATHLETICS 2005 M20 – 15 00:51:56

250 DERESZEWSKI WOJCIECH KURZĘTNIK KURZĘTNIK BIEGA 1973 M40 – 93 00:52:03

251 DUCHER LONGIN MORĄG FINISZ MORĄG 1960 M60 – 6 00:52:05

254 STRYJEWSKI ŁUKASZ IŁAWA 1987 M30 – 79 00:52:08

256 KUSZYK DAREK ELBLĄG EMERYCI I RENCIŚCI 1983 M30 – 80 00:52:10

257 MATCZUK AGNIESZKA BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1976 K40 – 14 00:52:11

262 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK STRAŻNICY LEŚNEJ GALAKTYKI 1967 M50 – 24 00:52:15

269 KWIATKOWSKI RAFAŁ IŁAWA 1974 M40 – 100 00:52:28

274 CHODOROWICZ KAMIL MAŁDYTY TEAM KOPEĆ 1989 M30 – 84 00:52:37

275 STRADOMSKI MAREK OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1965 M50 – 26 00:52:37

285 NIENADOWSKI BARTOSZ OLSZTYN R.AMBO DRUGA CREW 1986 M30 – 90 00:52:45

304 OLSZEWSKI ROMAN ELBLĄG ELBAŻANT ELBLĄG 1973 M40 – 113 00:53:30

320 ŚWIĘCKI PRZEMYSŁAW IŁAWA SPORT A-Z TEAM IŁAWA 1987 M30 – 98 00:53:49

326 PAJĄK WIOLETA ELBLĄG 1999 K20 – 6 00:53:59

334 KŁODAWSKI MAREK BRATIAN 1978 M40 – 121 00:54:08

336 PILSKI ANDRZEJ FROMBORK BAREFOOT RUNNERS SOCIETY UK 1949 M70 – 1 00:54:12

337 SŁAWIŃSKA ANNA IŁAWA REZERWOWE PSY 1983 K30 – 23 00:54:12

339 SZCZYGŁOWSKI JACEK MORĄG TEAM KOPEĆ 1971 M50 – 31 00:54:14

359 PAWLAK ZBIGNIEW DZIAŁDOWO 1975 M40 – 129 00:54:30

406 NIEPLA MARCIN ELBLĄG BIEGAM BO KOCHAM TEN STAN 1988 M30 – 113 00:55:09

414 ZDUN ADAM ELBLĄG 1971 M50 – 46 00:55:19

423 CICHOCKI TOMASZ IŁAWA IŁAWA BIEGA 1976 M40 – 146 00:55:32

428 OLSZEWSKI ŁUKASZ DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 1977 M40 – 147 00:55:42

429 NIEMKIEWICZ GRZEGORZ SUSZ NIEMKIEWICZ TEAM 1987 M30 – 118 00:55:42

430 HAJDUS PIOTR BRANIEWO 1979 M40 – 148 00:55:44

431 DURKIEWICZ ALEKSANDER BRANIEWO BRAK 1974 M40 – 149 00:55:45

439 ŁABUDA AGNIESZKA IŁAWA 1982 K30 – 36 00:56:00

445 KOPROWSKA AGNIESZKA LUBAWA BIEGAM U KOLESI 1991 K30 – 37 00:56:12

449 KALITA MIROSŁAW ELBLĄG ŻOŁNIERZE 1961 M60 – 16 00:56:16

454 CIURA MICHAŁ IŁAWA IŁAWA BIEGA 1986 M30 – 122 00:56:18

459 KNUT KRYSTIAN IŁAWA 1981 M40 – 154 00:56:27

465 CEBENIAK AGNIESZKA IŁAWA 1985 K30 – 39 00:56:35

471 ADAMCZYK ZBIGNIEW PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1970 M50 – 52 00:56:41

472 ŻUK ARTUR OLSZTYN BRBK – BIEGLI W PODATKACH 1980 M40 – 158 00:56:42

486 LASKOWSKI SEBASTIAN SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1979 M40 – 160 00:57:00

504 PAWLAK PAWEŁ DZIAŁDOWO 1977 M40 – 166 00:57:19

522 ZALEWSKA MARTA IŁAWA 1979 K40 – 44 00:57:38

529 BLANK-OLSZEWSKA IRMINA DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO 1983 K30 – 49 00:57:45

538 GORCZYCA ANNA BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1978 K40 – 46 00:57:52

553 DENISIUK MARCIN BRANIEWO LEŚNY DZIAD 1980 M40 – 177 00:58:05

557 DENISIUK MAŁGORZATA BRANIEWO 1981 K40 – 51 00:58:11

558 STAŃKO PATRYK OLSZTYN 1990 M30 – 138 00:58:11

567 HERMANN TOMASZ OLSZTYN WWW.OLSZTYNBIZNES.PL 1978 M40 – 182 00:58:19

57 PALTIAN PIOTR DYWITY SĄ WOLNIEJSI 1971 M50 – 61 00:58:22

578 GRABOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1965 M50 – 63 00:58:40

585 STRADOMSKI MARCIN OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 M40 – 184 00:58:50

594 CABAN KRZYSZTOF ELBLĄG AD HOC ! 1987 M30 – 148 00:59:01

598 KAMIŃSKA JUSTYNA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1983 K30 – 62 00:59:05

602 MIKITA MIROSŁAW OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1967 M50 – 66 00:59:07

606 CHEŁCHOWSKI MATEUSZ OLSZTYN BIEGLI W PODATKACH 2001 M20 – 39 00:59:08

623 JASZCZAK AGNIESZKA OLSZTYN AGA BIEGA 1977 K40 – 60 00:59:36

624 BIESIEKIERSKA AGNIESZKA OLSZTYN 1989 K30 – 68 00:59:36

626 LIPIŃSKI SEWERYN STAWIGUDA SZTUKAWKRATKE 1981 M40 – 187 00:59:39

635 CHEŁCHOWSKA EWA OLSZTYN BRBK – BIEGLI W PODATKACH 1992 K20 – 15 00:59:48

657 SZULICH ANDRZEJ OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1985 M30 – 160 01:00:20

664 ŁAGANOWSKA EWA ELBLĄG – 1994 K20 – 18 01:00:27

665 GASIOR PAWEL SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1986 M30 – 162 01:00:28

673 HORBACZEWSKI ŁUKASZ ELBLĄG 1980 M40 – 197 01:00:38

674 STULCZEWSKI ANDRZEJ BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1967 M50 – 73 01:00:40

680 MISIAK PRZEMYSLAW SUSZ CROSSFIT SUSZ 1983 M30 – 164 01:00:58

683 MISIAK HANNA SUSZ CROSSFIT SUSZ 1959 K60 – 3 01:01:09

685 TRUSZCZYNSKI KRZYSZTOF (2072) BISKUPIEC TEAM KOPEĆ 1980 M40 – 199 01:01:12

686 MISIAK MARTA (1357) SUSZ CROSSFIT SUSZ 1979 K40 – 70 01:01:13

707 LULIŃSKA BOŻENA SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1970 K50 – 18 01:01:53

709 PATER BARBARA ELBLAG 1976 K40 – 73 01:01:55

722 RZADKIEWICZ ADAM ELBLĄG 1982 M30 – 173 01:02:08

725 ADAMCZYK BOŻENA PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1971 K50 – 19 01:02:11

740 OSMAŃSKA BASIA ELBLĄG – 1994 K20 – 26 01:02:40

743 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN 1975 M40 – 211 01:02:43

746 HUMEN DARIUSZ BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1986 M30 – 175 01:02:47

759 GĄSIOR KRYSTIAN SUSZ 1996 M20 – 45 01:03:05

763 GUŚTAK FILIP ELBLAG 1989 M30 – 181 01:03:14

770 PRUS PAULINA KISIELICE IP KWIDZYN TEAM 1994 K20 – 28 01:03:23

775 HARAJDA-WISZNICKA MONIKA SUSZ 1978 K40 – 83 01:03:33

785 GAJEWSKA BARBARA OLSZTYN `GAJÓWKA` 1964 K50 – 23 01:03:56

791 NIEWDZIĘCZNY JERZY OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1972 M40 – 220 01:04:02

801 ŚLEDZIŃSKI KRZYSZTOF MRĄGOWO 1979 M40 – 223 01:04:37

807 OSMAŃSKA EMILIA BRATIAN EMILIA 1976 K40 – 90 01:05:03

809 MILAS MARIUSZ SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 1957 M60 – 20 01:05:05

811 FRANKIEWICZ KRZYSZTOF SUSZ 1959 M60 – 21 01:05:08

826 KOTLENGA MONIKA IŁAWA DZIKIE LISY 1979 K40 – 92 01:05:47

857 KRÓL PAWEŁ ELBLĄG 1987 M30 – 194 01:06:39

861 KOPCZYNSKI MATEUSZ ELBLĄG 1985 M30 – 196 01:06:55

874 STOLARCZYK TERESA OLSZTYN 1970 K50 – 26 01:07:20

875 ROMAN ALEKSANDER OLSZTYN MIOSEK_TEAM 1984 M30 – 201 01:07:20

879 MICHALAK KRZYSZTOF OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 1981 M40 – 234 01:07:27

902 MOŻEJKO DAWID MORĄG FINISZ MORĄG 2001 M20 – 54 01:08:17

915 JERNAT JAROSŁAW BRANIEWO ELBLĄSKI BRANIEWIAK 1983 M30 – 205 01:08:40

993 SEMERAK DOROTA BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 1976 K40 – 128 01:12:08

998 JARZYŃSKA IZABELA SUSZ 1995 K20 – 48 01:12:13

1066 RAPACKI GRZEGORZ PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 1974 M40 – 265 01:15:09

1067 WRZESZCZ DANIEL ELBLĄG 1981 M40 – 266 01:15:13

1080 SKUZJUS MARLENA (IŁAWA – 1991 K30 – 153 01:15:48

1083 RAPACKI MATEUSZ PASŁĘK 1998 M20 – 59 01:15:56

1085 TRZCIAŁKOWSKI ARKADIUSZ SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1976 M40 – 268 01:15:58

1099 NIEWDZIĘCZNA BARBARA (OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1976 K40 – 148 01:17:27

1100 SMOLIŃSKA MAŁGORZATA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1978 K40 – 149 01:17:28

1123 GROLL RYSZARD SUSZ ZSP PRABUTY 1964 M50 – 104 01:18:26

1126 GROLL ANNA SUSZ NIEZRZESZONA 1965 K50 – 40 01:18:42

1128 LOMPERT ANNA ELBLĄG 1980 K40 – 153 01:18:58

1140 PETRYKA ŁUKASZ MORĄG 1983 M30 – 232 01:20:05

1149 JURGIELEWICZ-WILKIEL ANNA BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1978 K40 – 156 01:20:50

1151 PATALON-KŁODAWSKA DOROTA BRATIAN 1979 K40 – 157 01:21:07

1152 PĄCZYŃSKA ANNA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 1983 K30 – 167 01:21:08

167 DUDZIK PIOTR ELBLĄG EL AKTYWNI 1971 M50 – 107 01:22:14

1172 KOSSAKOWSKA IZABELLA ELBLĄG 1974 K40 – 163 01:22:55

1188 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG BEATA TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 1981 M40 – 281 01:25:05

1215 GOŁĘBIEWSKA JOANNA BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 1982 K30 – 180 01:28:41

1220 NITKIEWICZ ANNA OLSZTYN SLOWTEAM OLSZTYN 1983 K30 – 183 01:29:04

1225 HEYDA PATRYCJA IŁAWA D312 1978 K40 – 172 01:29:25

1226 LEWANDOWSKI TOMASZ SUSZ CROSSFIT TEAM SUSZ 1990 M30 – 242 01:29:38

1229 POHLID-DODA ANNA SUSZ CROSSFIT TEAM SUSZ 1983 K30 – 186 01:29:57

1231 LASKOWSKA JOANNA LUBAWA 1988 M30 – 243 01:30:13

1246 SŁOWIK DARIUSZ OLSZTYN SLOWTEAM OLSZTYN 1978 M40 – 286 01:33:14

1251 WIŚNIEWSKA ELWIRA OLSZTYN SLOW TEAM OLSZTYN 1974 K40 – 181 01:34:01

1276 SOWA SYLWESTER ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 1976 M40 – 289 01:37:15

1299 SOWA RENIA ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 1973 K40 – 187 01:40:13

1307 WĄSICKI ANDRZEJ ELBLĄG GRUPACZAMW 1955 M60 – 40 01:41:30

1352 FILIPIAK BEATA ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 1974 K40 – 195 01:50:50

1364 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE KURZĘTNIK BIEGA 1970 M50 – 119 01:55:21

1409 SZYMAŃSKA JOANNA ELBLĄG #NESSITIMEELBLAG 1974 K40 – 217 02:17:20

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Elbląg iława Olsztyn Ostróda sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x