XIII Kryształowa Perła J. Narie – Wyzwanie większe niż maraton

Mordercza trasa długości 33 km oceniana jako dużo bardziej wymagająca niż klasyczny maraton nie zraziła miłośników biegania, z których ponad dwustu zjawiło się w Kretowinach pod Morągiem by zmierzyć się z rywalami i dystansem. Pagórkowaty teren, różnorodna nawierzchnia stały się dodatkową przeszkodą. Najlepiej poradził sobie z tymi trudami Bartosz Mazerski ze Sztumu, najszybszy z zawodników Warmii i Mazur okazał się Piotr Zienkiewicz z Młynar reprezentujący klub Gimpas Pasłęk. Ale na uznanie zasłużyli wszyscy, którzy bieg ukończyli.

 

Wyniki

1 Bartosz Mazerski M30 Zantyr Sztum 01:59:07

2 Wiesław Sosnowski M30 Gniszewo niezrzeszony 01:59:59

3 Paweł Szymandera M30 Toruń TS Opatrunki   02:01:04

4 Kamil ARTYSZUK M20 Warszawa 02:03:13

5 ROMAN ELWART  M30  LKS-PUCK 02:03:43

6 NDRZEJ Luśnia M30 300 Morąg PSG Gdańsk-Rębiechowo02:05:38

7 Piotr Zienkiewicz M30 Młynary UKS GIMPAS Pasłęk 02:09:20

8 Marek Makowski M50 Węgorzewo Vęgoria Węgorzewo 02:12:26

9 Sławomir Łabuda M30 Braniewo UKS GIMPAS Pasłęk 02:12:46

10 MariuszWiśniewski M30 Morąg NOLET Żabi Róg.02:14:29

…………………………………………………………….

13 ROBERT NAJDZION M30 OLSZTYN AKM OLSZTYN 02:17:07

14 DANIEL WISNIEWSKI M30 PASLEK niezrzeszony 02:17:32

20 Paweł Pałat M20 Elbląg niezrzeszony 02:21:05

22 Kamil Chodorowicz M20 Morąg niezrzeszony 02:21:49

23 ŁUKASZ WIŚNIEWSKI M20 UKS GIMPAS PASLEK 02:24:48

30 Mariusz Drożdż M40 Olsztyn LZS Wolnica 02:27:44

32 HENRYK DOBRZYŃSKI M40 OLSZTYN NAPRZÓD GAZ OLSZTYN 02:28:12

33 KamilWypych M20 Olsztyn  02:29:16

36 Dariusz Pieczarka M30 Olsztyn niezrzeszony 02:30:50

39 Krzysztof Rygielski M30 Wójtowo niezrzeszony 02:31:45

40 Mariusz Kamiński M20 Elbląg 13 Pułk Przeciwlotniczy02:31:56

41 JACEK TUŃSKI M40 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK 02:32:25

44 Marcin Jędrzejczyk M30 Olsztyn niezrzeszony 02:33:48

46 Wiesław Ziółkowski M50 Elbląg PSP Elbląg 02:35:47

47 JarosławŁaskarzewski M40 Olsztyn niezrzeszony 02:36:22

48 Tomasz Rejf M40 Bartoszyce niezrzeszony 02:36:30

50 WOJCIECH ELMINOWSKI M40 ELBLĄG niezrzeszony 02:37:33

52 Krzysztof Cybruch M40 Elbląg Elbażant 02:38:22

55 Marek Szredel M50 Elblag Eko Gryf przy jw 4260 02:39:28

56 Andrzej Krawiec M30 Olsztyn AKM Olsztyn 02:39:59

60 Grzegorz Soborski M20 Vęgoria Węgorzewo 02:40:50

61 Adam Jakubowski M30 Olsztyn 02:41:09

62 Adam Zamorski M40 Elbląg 02:41:11

65 EMIL MORAWSKI M20 PASŁĘK RUNNERS TEAM PASŁĘK02:43:07

66 Mariusz Sierzputowski M50 Olsztyn 02:43:09

67 LUCJAN Chrząstowski M60 ELBLĄG Elbażant 02:43:39

68 Krzysztof Sobczak M20 AKM Olsztyn02:45:38

69 Daniel Dołkowski M30 Elbląg 02:45:57

71 Grzegorz Najduch M30 Lidzbark Warmiński 02:46:41

76 ANDRZEJ GRYGLAS M50 OLSZTYN NAPRZÓD GAZ OLSZTYN 02:48:39

77 Marzena Matlewska K36 plus Elbląg niezrzeszony 02:48:46

78 Marek Możejko M30 Morąg niezrzeszony  02:48:47

79 Beata Nienadowska K36 plusElbląg niezrzeszony  02:48:56

81 Gabriel Bodek M30 Olsztyn \”PAN Olsztyn \”\”Polska Akademia Nauk\”\”\”02:49:26

82 Przemysław Menziński M20 300 Morąg niezrzeszony 02:49:57

84 Krzysztof Wacłowski M40 Iława 02:50:05

85 Leszek Seregiet M30 Iława niezrzeszony 02:50:05

87 MARIUSZ BROJEK M40 ŻABI RÓG 49 PUŁK ŚMIGŁOWCÓW 02:51:08

88 Marcin Olender M30 Olsztyn niezrzeszony 02:51:35

90 Aurelia Stołowska K36 plus Elbląg EKO GRYF Elbląg 02:51:55

92 Sławomir Michalczuk M50 Olsztyn AKM Olsztyn  02:52:19

93  Roman Olszewski M30 Elbląg Elbażant 02:53:18

94 Daniel Mitkowski M30 Olsztyn AKM Olsztyn 02:53:24

96 Paweł Mączyński M30 Iława 02:53:41

97 Marek Symerewicz M40 Barczewo 02:54:03

98 Paweł Wasilewski M30 687 Jaroty Grupa Południe Inspektorat Wsparcia 02:54:09

99 Artur Neumann M30 Olsztyn AKM Olsztyn 02:54:21

101 Wojciech Augustyniak M30 Elbląg niezrzeszony 02:55:24

103 Andrzej Sierzputowski M40 Olsztyn 02:56:36

104 SławomirŁyczko M40 Kętrzyn Garbate Mazury 02:56:50

106 JOLANTA SZYMAŃSKA MIELCARZ K18 MORĄG niezrzeszony 02:57:11

109 Kamil Sikorski M20 Żabi Róg 02:57:50

110 Jarek Olkowski M30 Olsztyn niezrzeszony 02:57:58

111 Piotr Herszt M30 Olsztyn AKM Olsztyn  02:57:59

115 Ryszard Kwiatkowski M40 Olsztyn Naprzód Gaz Olsztyn 02:58:39

119 Iwona Kwiatkowska K36 plusElbląg niezrzeszony 02:59:53

120 Tomasz Dudko M30 Dywity niezrzeszony 03:00:03

123 Janusz Królikowski M6 0Dywity AKM Olsztyn 03:00:26

125 Krzysztof Branecki M30 Olsztyn niezrzeszony 03:02:44

126 Krzysztof Lubawiński M30 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO 03:03:33

128 Jacek Karczewski M40 Susz niezrzeszony 03:04:02

136 Anetta Bartnicka K36 plus Elbląg Elbażant 03:05:52

137 Wojciech Bartnicki M40 Elbląg Elbażant 03:05:52

138 Krzysztof Osełkowski M30 Olsztyn 03:06:34

140 Kazimierz Pilecki M50 Elbląg Elbażant 03:07:21

141 Marek Reza M40 Olsztyn  03:07:46

147 DARIUSZ SIERPIŃSKI M30 PASŁĘK UKS GIMPAS 03:09:05

148 Piotr Łaniewski M30 Bartoszyce niezrzeszony 03:09:12

152 Michał Chlewiński M20 Elbląg niezrzeszony  03:09:52

153 Wojciech Kulczyk M50 Nidzica niezrzeszony 03:09:53

154  Przemysław Gejda M30 Olsztyn niezrzeszony  03:10:15

155  Jarosław Jaszczuk M30 Braniewo niezrzeszony 03:10:30

159 Kamil Kaczyński M30 Morąg niezrzeszony 03:11:57

165 Wojciech Zakrzewski M40 OSTRÓDA niezrzeszony 03:13:51

166 Tomasz Orłowski M20 Morąg Auto-Moto Rybaczewski, transport Kierstan 03:14:06

167 Tomasz Ajdukiewicz M30 Elbląg niezrzeszony 03:14:07

168  Zygmunt ZAPADKA M50 Szczytno AKB Szczytno 03:14:16

169 WALDEMAR BARANOWSKI M50 SZCZYTNO AKB SZCZYTNO 03:14:16

171 Waldemar Hyś M50 Olsztyn AKM Olsztyn 03:14:33

172 Kamil Bartosik M30 Elbląg niezrzeszony 03:14:37

173 Rafał Kubicki M30 Olsztyn niezrzeszony 03:14:41

174 Mariusz Karbowski M30 Olsztyn niezrzeszony 03:15:17

175 Robert Wendruch M30 Ostróda 03:15:44

178 ROMAN DUDKO M60 DYWITY niezrzeszony 03:16:20

182 Wojciech Polikarski M30 Olsztyn AKM Olsztyn 03:17:14

189 Daniel Bielewski M20 Kwidzyn/ Morąg 03:20:22

91657AndrzejNOWAKM30BRANIEWO35109.86km/h03:20:4701:21:39

192 Kazimierz Czarnota M50 SzczytnoAKB Szczytno 03:21:07

193 Jan Kłos M40 Olsztyn PAN Olsztyn  03:21:34

194 SŁAWOMIR SZUTKOWSKI M50 OLSZTYN AKM OLSZTYN 03:22:14

199 Jan Ambrożko M70 Olsztyn AKM Olsztyn 03:27:57

201 Krzysztof Olejnik M40 Olsztyn Biegam Bo Lubię – Olsztyn 03:28:17

202 Jacek Grzyb M40 Paslek Paslek 03:30:03

205 KRZYSZTOF NANKIEWICZ M20 MORĄG niezrzeszony 03:31:49

209 Iwona Krischanitz K36 plus Olsztyn niezrzeszony 03:36:44

211 Rafał Młodawski M30 Susz Klub Polska Biega 03:37:52

212 Grzegorz Skrzypczak M30 Olsztyn AKM Olsztyn 03:38:48

213 Piotr Augustyniak M30 Elbląg niezrzeszony 03:40:12

215 JOANNA Petaszko K18 Mrągowo 03:41:03

216 Szymon Łabudziński M20 Morąg 03:48:16

222 Paweł Orłowski M20 Morąg Auto-Moto Rybaczewski, transport Kierstan  03:56:47

223 Arkadiusz Rybaczewski M20 Morąg Auto-Moto Rybaczewski,transport Kierstan 03:56:42

224 Damian Olejnik M20 Olsztyn niezrzeszony 04:00:52

225 Grzegorz Kaźmierczak M50 Wilamowo 04:01:17

226 SylwiaWoronecka K18 Wilamowo 04:20:15

227 Kamil Pieloch M20 Olsztyn 04:20:40

Kobiety Open

1 Renata  Kalińska K18 Piaseczno Impact Team 02:18:12
2 Danuta  Piskorowska K18 Wrocław 02:19:41
3 Marzena Matlewska K36plus Elbląg niezrzeszony 02:48:46

M20

1 Kamil ARTYSZUK M20 Warszawa Warszawiaky  02:03:13
2 JAKUB LYSKO M2 0KATOWICE niezrzeszony  02:19:09
3 Paweł Pałat M20 Elbląg niezrzeszony  02:21:05

 M30

1 Bartosz Mazerski M30 Sztum Zantyr Sztum 01:59:07
2 Wiesław Sosnowski M30 Gniszewo niezrzeszony 01:59:59
3 PawełSzymandera M30 Toruń TS Opatrunki  02:01:04

 M 40

1 ZENON KASZUBOWSKI M40 SztumGrupa Malbork 02:26:26
2 MarekBogdał M40 Bogatynia Napad Kolki 02:26:43
3 JacekWyrzykowski M40 Bobrowo niezrzeszony 02:27:37

M 50

1 Marek Makowski M50 Vęgoria Węgorzewo 02:12:26
2 Barewski Bogdan M50 Warszawa OTK Rzeźnik 02:18:08
3 Henryk Kuciejczyk M50 Szydłowo KB TKKF Promyk Ciechanów 02:19:12

 M 60

1 Zygfryd Liban M60 Tczew niezrzeszony 02:27:30
2 LUCJAN Chrząstowski M60 ELBLĄG Elbażan 02:43:39
3 Jan Kowalewski M60 Legionowo MZA W-wa  02:46:08

 M 70
1 Jan Ambrożko M70 Olsztyn AKM Olsztyn 03:27:57

 K Plus 36

1 Marzena Matlewska K36 plusElbląg niezrzeszony 02:48:46
2 Beata Nienadowska K36 plusElbląg niezrzeszony  02:48:56
3 Aurelia Stołowska K36 plusElbląg EKO GRYF Elbląg 02:51:55

 Nordic Walking Open

1 ANDRZEJ KUBIAK Nordic Walking RUMIA niezrzeszony  02:30:58
2 MARIA KUBIAK Nordic Walking  RUMIA niezrzeszony  02:40:40
3 Ryszard Mazerski Nordic Walking Sztum LKS Zantyr Sztum 02:50:03

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x