XIII Zimowe Grand Prix Sztumu – Brawa dla Doroty Pawłowskiej

Prawie 200 zawodniczek i zawodników uczestniczyło w III biegu głównym XIII Zimowego Grand Prix Sztumu w  Przełajach. Impreza zamykała kolejny cykl tej bardzo popularnej inicjatywy, która wypełnia okres styczniowo-lutowy. Bezapelacyjne zwycięstwo odniósł reprezentant gospodarzy Andrzej Rogiewicz, brązowy medalista Halowych Mistrzostw Polski Juniorów .Czwarty na mecie zameldował się kolejny z biegaczy LKS Zantyr Karol Kaliś z Susza , a dziesiątce znalazł się jeszcze Mariusz Pawłowski z Bartuszewa. W klasyfikacji kobiet zwyciężyła Dorota Pawłowska, która triumfowała też w punktacji łącznej za trzy biegi. Wśród panów drugi był Karol Kaliś.

 

Wyniki III Biegu (4,8 km) – klasyfikacja open

1 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 17-19 1 SZTUM LKS „ZANTYR SZTUM” 0:15:13

2 SADOWSKI ROBERT M 2 M 20-29 1 GDYNIA 0:15:36

3 NIEMCZYK MATEUSZ M 3 M 20-29 2 STAROGARD GDANSKI KKB STAROGARD 0:15:48

4 KALIŚ KAROL M 4 M 20-29 3 SUSZ LKS ZANTYR SZTUM 0:15:55

5 KAMIŃSKI PATRYK M 5 M 20-29 4 STAROGARD GDAŃSKI MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 0:16:05

6 PIRÓG ARKADIUSZ M 6 M 30-39 1 SZTUM 0:16:07

7 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 7 M 30-39 2 BARTUSZEWO 0:16:12

8 RYNKIEWICZ RAFAŁ M 8 M 20-29 5 OSIEK 0:16:15 KKB STAROGARD GDAŃSKI / ZSP OWIDZ

9 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 9 M 20-29 6 SKÓRCZ SKÓRCZ/ LLKS ZIEMIA KOCIEWSKA 0:16:15

10 SUCHENIA PIOTR M 10 M 30-39 3 WEJHEROWO UKS TRI-SAUCONY RUMIA 0:16:17

……………………………………………………….

16 ZIENKIEWICZ PIOTR M 16 M 30-39 4 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 0:16:41

24 KAMIŃSKI PIOTR M 24 M 20-29 14 IŁAWA JEZIORAK IŁAWA 0:17:17

26 SEROCKI ADAM M 26 M 30-39 6 ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 0:17:26

28 KLIMCZAK PIOTR M 28 M 40-49 3 PASŁĘK UKS GIMPAS PASŁĘK 0:17:38

29 DŁUGOSZ KAMIL M 29 M 20-29 15 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 0:17:41

30 DŁUGOSZ MAREK M 30 M 50-59 1 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 0:17:46

31 GODLEWSKI DAMIAN M 31 M 17-19 6 ELBLĄG 0:17:46

32 KONOPSKI KACPER M 32 M 17-19 7 ELBLĄG TRUSO ELBLĄG 0:17:47

33 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 33 M 50-59 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK – ELBLĄG 0:17:47

37 PAWŁOWSKA DOROTA K 1 K 30-39 1 KURZĘTNIK 0:18:12

45 ARANOWSKI PATRYK M 44 M 30-39 10 LUBAWA 0:18:38

51 DĄGOWSKI ADRIAN M 48 M 20-29 17 IŁAWA KS JEZIORAK IŁAWA 0:18:51

52 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW M 49 M 20-29 18 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO 0:19:00

56 ELMINOWSKI WOJCIECH M 53 M 50-59 4 ELBLAG ELBLĄG 0:19:12

59 CYBRUCH KRZYSZTOF M 55 M 40-49 8 ELBLĄG ELBAŻANT 0:19:29

62 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 57 M 50-59 6 ELBLĄG ELBAŻANT 0:19:38

63 BIRYŁO KATARZYNA K 6 K 30-39 2 BRANIEWO 0:19:39

72 CZERWIŃSKI ADAM M 66 M 50-59 8 ELBLĄG 0:19:58

79 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 7 K 30-39 3 ELBLĄG 0:20:19

80 ZAMORSKI ADAM M 73 M 40-49 15 ELBLĄG 0:20:22

81 CZERWIŃSKA REGINA K 8 K 50 i więcej 1 ELBLĄG 0:20:22

83 BIRYŁO URSZULA K 9 K 17-19 4 BRANIEWO MOZ ZATOKA BRANIEWO 0:20:30

91 STOŁOWSKI PIOTR M 82 M 50-59 13 ELBLĄG ECOGRYF 0:20:41

94 DERESZEWSKI WOJCIECH M 85 M 30-39 15 KURZĘTNIK 0:20:43

108 ZNAROWSKA BOśENA K 13 K 40-49 1 ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 0:21:21

109 BIRYŁO ROMAN M 96 M 40-49 18 BRANIEWO 0:21:23

114 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 101 M 60-69 3 ELBLĄG ELBAŻANT 0:21:36

118 BRONKA DANIEL M 105 M 20-29 24 IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 0:21:40

119 ZAMORSKI MACIEJ M 106 M 17-19 17 ELBLĄG 0:21:41

128 OLSZEWSKI ROMAN M 114 M 30-39 24 ELBLĄG ELBAŻANT 0:22:18

134 ETMAŃSKI RADOSŁAW M 120 M 30-39 26 IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 0:22:35

140 KAWKA DOROTA K 16 K 30-39 7 LUBAWA ZS LUBAWA 0:22:53

144 BARTCZAK MAGDA K 18 K 14-16 1 BRANIEWO ZATOKA 0:22:57

147 STOŁOWSKA AURELIA K 19 K 50 i więcej 2 ELBLĄG ECOGRYF 0:23:07

156 DĄGOWSKI DAMIAN M 136 M 17-19 20 LUBAWA 0:23:26

166 KWIATKOWSKA IWONA K 26 K 50 i więcej 4 ELBLĄG ELBAŻANT 0:23:59

176 DŁUGOSZ PAULA K 30 K 20-29 3 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 0:24:57

180 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 31 K 40-49 7 ELBLĄG ELBAŻANT 0:25:15

{gallery}sztum20{/gallery}

Fot Tomasz Rychlewski

Klasyfikacja łączna Grand Prix Sztumu

Kobiety

1 PAWŁOWSKA DOROTA  1980 KURZĘTNIK 57

2 WÓJCIK WERONIKA  1987 KOLINCZ KKB STAROGARD GDAŃSKI 55

3 TAS ADRIANNA  1994 KWIDZYN RODŁO KWIDZYN 51

4 BIRYŁO KATARZYNA  1973 BRANIEWO 48

5 DZIENNIAK NATALIA  1995 LUBICHOWO 45

6 KOSTRYKA KAROLINA  1994 KWIDZYN RODŁO KWIDZYN 44

7 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA  1978 ELBLĄG 36

8 CZERWIŃSKA REGINA  1959 TRZCIANO 36

9 BIRYŁO URSZULA 1995 BRANIEWO MOZ ZATOKA BRANIEWO 29

10 DĘBOWSKA WERONIKA  1995 KWIDZYN RODŁO KWIDZYN 26

……………………………………………………………………

12 ZNAROWSKA BOŻENA  1963 ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 21

17 STOŁOWSKA AURELIA  1962 ELBLĄG ECOGRYF 16

19 KAWKA DOROTA K 1977 LUBAWA ZS LUBAWA 14

21 KWIATKOWSKA IWONA  1959 ELBLĄG ELBAŻANT 13

22 LULIŃSKA KAMILA K1995 SUSZ KS JEZIORAK IŁAWA 13

26 GÓRNA ALEKSANDRA K 1994 ELBLĄG 8 0:20:20 0 12 0 12

27 RYMKIEWICZ ALEKSANDRA K 1966 ELBLĄG ELBAŻANT 11

36 TARKA ANGELIKA K 1994 ELBLĄG 5

Mężczyźni

1 NIEMCZYK MATEUSZ  1992 STAROGARD GDANSKI KKB STAROGARD 55

2 KALIŚ KAROL  1990 SUSZ LKS ZANTYR SZTUM 50

3 RYNKIEWICZ RAFAŁ  1992 OSIEK KKB STAROGARD GDAŃSKI / ZSP OWIDZ 45

4 PAWŁOWSKI MARIUSZ  1976 BARTUSZEWO 41

5 PIRÓG ARKADIUSZ  1982 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 36

6 KAMIŃSKI PIOTR  1992 IŁAWA JEZIORAK IŁAWA 32

7 KAMIŃSKI PATRYK 1992 STAROGARD GDAŃSKI MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE 31

8 KOWALSKI MARIUSZ M 1989 TRZCIANO LKS ZANTYR SZTUM 31

9 SUCHENIA PIOTR  1980 WEJHEROWO UKS TRI-SAUCONY RUMIA 29

10 PŁOTKA ERYK  1993 SWAROZYN KKB STAROGARD GD. 29

………………………………………………………………..

18 ZIENKIEWICZ PIOTR  1974 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 19

27 KLIMCZAK PIOTR  1972 PASŁĘK UKS GIMPAS PASŁĘK 10

28 STEFAŃSKI ANDRZEJ  1962 ELBLĄG MARATOŃCZYK – ELBLĄG 10

30 GODLEWSKI DAMIAN  1994 ELBLĄG 10

31 KOBYLIŃSKI PRZEMYSŁAW M 1989 BRANIEWO JW 2980 BRANIEWO 10

44 ARANOWSKI PATRYK M1979 LUBAWA 5

47 CYBRUCH KRZYSZTOF  1966 ELBLĄG ELBAŻANT 5

50 DŁUGOSZ KAMIL  1986 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 4

51 DŁUGOSZ MAREK  1962 MRĄGOWO KB MRĄGOWO 4

53 SEROCKI ADAM  1973 ELBLĄG EKO GRYF ELBLĄG 4

66 KONOPSKI KACPER  1995 ELBLĄG TRUSO ELBLĄG 3

70 ZAMORSKI ADAM  1967 ELBLĄG 3

71 ZAMORSKI MACIEJ  1994 ELBLĄG 3

77 STOŁOWSKI PIOTR  1961 ELBLĄG ECOGRYF 3

85 OLSZEWSKI ROMAN  1973 ELBLĄG ELBAŻANT 3

96 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF  1959 ELBLĄG ELBAŻANT 3

111 ETMAŃSKI RADOSŁAW  1980 IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 3

118 CZERWIŃSKI ADAM  1957 ELBLĄG 3

120 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 1950 ELBLĄG ELBAŻANT 3

121 BRONKA DANIEL  1992 IŁAWA BUDOWLANKA IŁAWA 3

123 BIRYŁO ROMAN  1971 BRANIEWO 3

127 PROCHNA KRZYSZTOF  1972 FROMBORK 33 0:18:13 0 3 0 3

129 DĄGOWSKI ADRIAN  1992 IŁAWA KS JEZIORAK IŁAWA 2

144 DĄGOWSKI DAMIAN  1995 LUBAWA 2

163 OLBRYŚ ADRIAN  1984 PASŁĘK UKS GIMPAS PASŁĘK 2

196 SZYMON NIESTATEK  1981 DYWITY GUKS ASY DYWITY 1

201 SIÓŁKOWSKI WIESŁAW  1955 ELBLĄG ELBAZANT 1

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x