XVI Bieg „Mazury Cud Natury” Węgorzewo 2012 – Czterystu na trasie

To już w Węgorzewie tradycja. 1 maja odbyły się szesnaste już masowe biegi pod hasłem "Mazury Cud Natury". Prawie czterystu uczestników podzielono na 22 kategorie według wieku i płci. Oczywiście największa grupę biegaczy stanowili gospodarze, ale nie zabrakło zawodników z Gołdapi, Bartoszyc, Olsztyna, Medyki, Giżycka, Wołomina, Reszla i innych miejscowości. Biegi główne open na dystansie 8,6 km wygrali Martyna Żabicka klubu Łowcy Przygód  z Gołdap i Dawid Worobiec (Górowo Iławeckie) z Jedynki Bartoszyce. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie.

 

 Wyniki:

Rocznik 1992/1995 

Kategoria dziewczęta:

1. Paulina Skłodowska LO Węgorzewo

2. Katarzyna Klębowska LO Węgorzewo

3. Martyna Zinkiewicz LO Węgorzewo
 

Kategoria chłopcy:

1. Przemysław Ciszewski OSiR Gołdap

2. Tomasz Margiel OSiR Gołdap

3. Marcin Onufrejuk Górowo Iławeckie

4. Dawid Wronowski

5. Paweł Dyjach Sztynort Mały

6. Mateusz Pacek Technikum Węgorzewo
 

Rocznik 1996/1998
 

Kategoria: dziewczęta

1. Maria Wojda OSiR Gołdap

2. Iwona Wincławska Gimnazjum Węgorzewo

3. Patrycja Grygajtys Banie Mazurskie

4. Martyna Kołowerzo Gimnazjum Węgorzewo

5. Katarzyna Kozakiewicz Gimnazjum Węgorzewo

6. Kinga Kozłowska Banie Mazurskie
 

Kategoria chłopcy:

1. Mateusz Wielgus OSiR Gołdap

2. Piotr Tyski Gimnazjum Węgorzewo

3. Tomasz Masa Gimnazjum Węgorzewo

4. Jakub Gryczka Gimnazjum Węgorzewo

5. Aleksander Kondrusik Gimnazjum Węgorzewo

6 . Konrad Balcerzak Gimnazjum Węgorzewo
 

Rocznik 1999
 

Kategoria Dziewczęta:

1. Katarzyna Hawrylak SP nr 1 Węgorzewo

2. Edyta Ołów OSiR Gołdap

3. Klaudia Jadeszko Vęgoria Węgorzewo

4. Monika Drożyner SP nr 1 Węgorzewo

5. Katarzyna Przybyłowska SP Węgielsztyn

6. Edyta Szumlańska SP Banie Mazurskie

Kategoria chłopcy:

1. Kacper Barszcz Vęgoria Węgorzewo

2. Albert Wronowski UKS Banie Mazurskie

3. Konrad Poreda OSiR Gołdap

4. Błażej Skowron SP nr 1 Węgorzewo

5. Jarosław Krupicka SP nr 2 Węgorzewo

6. Przemysław Dudziński SP 2 Węgorzewo

Rocznik 2000

Kategoria dziewczęta:

1. Aleksadra Truszkowska SP nr 1 Węgorzewo

2. Aleksandra Wojtczuk SP Węgielsztyn

3. Maria Hałabuda SP Banie Mazurskie

4. Wiktoria Zborowska SP nr 2 Węgorzewo

5. Monika Denes SP Perły

6. Aleksandra Kuć SP nr 2 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Eryk Szwedowicz SP Perły

2. Alan Gryczka SP nr 1 Węgorzewo

3. Przemysław Jankowiak SP Reszel

4. Grzegorz Rogal SP Węgielsztyn

5. Marcin Tumanowicz SP nr 2 Węgorzewo

6. Patryk Skrzypek SP nr 2 Węgorzewo

Rocznik 2001

Kategoria dziewczęta:

1. Sara Stadnyk SP nr1 Węgorzewo

2. Katarzyna Łojko SP nr 1 Węgorzewo

3. Nadia Zwierzykowska SP nr 1 Węgorzewo

4. Kamila Helt SP nr 2 Węgorzewo

5. Wiktoria Banasiewicz SP nr 1 Węgorzewo

6. Nina Woynarowska SP nr 1 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Kamil Ślifirski SP nr 1 Węgorzewo

2. Maciej Pawlukiewicz SP 4 Giżycko

3. Maciej Kotarba Vęgoria Węgorzewo

4. Rafał Raiński Vęgoria Węgorzewo

5 . Bartłomiej Wojtczuk SP Węgielsztyn

6. Maciej Zamojtuk OSiR Gołdap

Rocznik 2002

Kategoria dziewczęta:

1. Daria Grzejszczyk SP Perły

2. Klaudia Liśniańska SP nr 2 Węgorzewo

3. Jagoda Barewicz SP nr 2 Węgorzewo

4. Wiktoria Garwadzka SP nr 1 Węgorzewo

5. Magdalena Drozd SP nr 1 Węgorzewo

6. Maja Sawicz SP nr 1 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Jakub Fedusio SP nr 1 Węgorzewo

2. Jakub Górniak SP nr 1 Węgorzewo

3. Sebastian Sobieski SP nr 1 Węgorzewo

4. Adam Kun Koszałek Opałek

5. Artur Makowski SP nr 1 Węgorzewo

6. Tymoteusz Jachimiak SP nr 2 Węgorzewo

Rocznik 2003

Kategoria dziewczęta:

1. Kinga Junko SP nr 2 Węgorzewo

2. Oliwia Gwizdek SP nr 1 Węgorzewo

3. Martyna Kotowicz SP nr 2 Węgorzewo

4. Natalia Iwiczuk SP nr 2 Węgorzewo

5. Gabriela Królak SP Perły

6. Sara Pietnoczka SP nr 2 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Kacper Taudul OSiR Gołdap

2. Fabian Zwierzykowski SP nr 1 Węgorzewo

3. Michał Kowalewski SP nr 2 Węgorzewo

4. Paweł Mielniczek SP nr 1 Węgorzewo

5. Kacper Brodowski SP nr 2 Węgorzewo

6. Jakub Kępa SP nr 2 Węgorzewo

Rocznik 2004

Kategoria dziewczęta:

1. Wiktoria Daniłowicz SP Perły

2. Klaudia Adamczuk SP Perły

3. Katarzyna Doktór SP nr 2 Węgorzewo

4. Patrycja Łebkowska SP nr 1 Węgorzewo

5. Julia Kupibida SP nr 2 Wegorzewo

6. Natalia Jankowiak SP nr 1 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Patryk Galiniewski Koszałek Opałek

2. Mateusz Kukułka SP nr 2 Wegorzewo

3. Michał Urbanowicz SP nr 2 Węgorzewo

4. Benjamin Olechnowicz Koszałek Opałek

5. Kajetan Mickiewicz Koszałek Opałek

6. Michał Niedziółka SP Medyka

Rocznik 2005

Kategoria dziewczęta:

1. Emilia Wałach SP nr 1 Wegorzewo

2. Magdalena Banasiewicz Przedszkole Kubusia Puchatka

3. Karolina Tkacz SP Węgielsztyn

4. Martyna Górniak Przedszkole Misia Uszatka

5. Wiktoria Stodolska SP nr 2 Węgorzewo

6. Julia Bajkowska SP nr 2 Węgorzewo

Kategoria chłopcy:

1. Kacper Witkowski SP nr 2 Węgorzewo

2. Marcin Pawlukiewicz SP nr 4 Giżycko

3. Oskar Dzitowski Przedszkole Kubusia Puchatka

4. Atoni Kukier SP nr 1 Węgorzewo

5. Wojciech Wawer SP nr 1 Węgorzewo

6. Patryk Sereda SP nr 2 Wegorzewo

Rocznik 2006 i młodsze:

Kategoria dziewczęta:

1. Maja Skupień Przedszkole Misia Uszatka

2. Hanna Wierzchowska

3. Gabriela Demska Przedszkole Kubusia Puchatka

4. Hanna Masna Przedszkole Integracyjne Węgorzewo

5. Klaudia Dudzińska SP nr 2 Węgorzewo

6. Anita Husar SP Perły

Kategoria chłopcy:

1. Łukasz Kukułka SP nr 2 Węgorzewo

2. Łoch Jakub SP nr 2 Węgorzewo

3. Daniel Baran SP nr 2 Węgorzewo

4. Szymon Olechnowicz Koszałek Opałek

5. Mateusz Murawski SP nr 2 Węgorzewo

6. Jakub Paszkiewicz SP nr 2 Węgorzewo

{AdmirorGallery}cud02{/AdmirorGallery}

Fot goldap info

Bieg Główny OPEN

Kategoria kobiety:

1. Martyna Żabicka Łowcy Przygód Gołdap

2. Magdalena Królak Węgorzewo

3. Wiesława Ziarko Węgorzewo

Kategoria mężczyźni:

1. Dawid Worobiec UKS 1 Bartoszyce

2. Rafał Wronowski Banie Mazurskie

3. Marek Makowski Vęgoria Węgorzewo

4. Dariusz Borucki Gołdap

5. Dariusz Jurewicz Gołdap

6. Paweł Pałat

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x