XVI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie 2014 – Pan Wojtek uciekł konkurentom

Piękna trasa, zróżnicowana nawierzchnia nietypowy, ale bardzo wymagający dystans 33 kilometrów – to atuty znanego już w Polsce Biegu o Kryształową Perłę Jeziora Narie.Uczestników (prawie 300) przywitała słoneczna pogoda, być może temperatura była zbyt wysoka, ale nikt nie narzekał. Wygrał Wojciech Kopeć (Olsztynek) przed Pawłem Pszczółkowskim (Olsztyn), wśród pań zwyciężyła Marta Barcewicz

Pan Wojciech jako jedyny zszedł poniżej dwóch godzin i jego zwycięstwo nie podlegało dyskusji. W poszczególnych kategoriach zwyciężali z reguły goście, natomiast najlepszym morążaninem w stawce okazał się Kamil Chodorowicz – ósmy w klasyfikacji open.

Przyjechali zawodnicy z całego kraju, ale dominowali reprezentanci Warmii i Mazur.

Impreza w Kretowinach znakomita, świetnie zorganizowana i coraz bardziej popularna.

Wyniki open

1 KOPEĆ WOJCIECH M 1 1986 M 0-29 1 POL SWADERKI PAGED SKLEJKA/ TEAM KOPEĆ 33 1:58:55

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ M 2 1988 M 0-29 2 POL OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 33 2:02:40

3 SZYDLIK ADAM M 3 1976 M 30-39 1 POL ŁOMŻA KS ŁOMŻANIE 33 2:08:03

4 GODLEWSKI ANDRZEJ M 4 1985 M 0-29 3 POL BORAWSKIE KS ŁOMŻANIE 33 2:09:19

5 REGIMOWICZ TOMASZ M 5 1976 M 30-39 2 POL WROCŁAW CONTOUR-TECHNOLOGY 33 2:10:52

6 NAJDZION ROBERT M 6 1976 M 30-39 3 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 33 2:11:16

7 OLKOWSKI RAFAŁ M 7 1979 M 30-39 4 POL LIDZBARK WARMIŃSKI 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 33 2:12:37

8 CHODOROWICZ KAMIL M 8 1989 M 0-29 4 POL MORĄG PAGED SKLEJKA TEAM KOPEĆ 33 2:13:32

9 SOSNOWSKI WIESŁAW M 9 1972 M 40-49 1 POL STAROGARD GDAŃSKI KKB STAROGARD 33 2:13:59

10 CECHMANN ANDRZEJ M 10 1960 M 50-59 1 POL GDAŃSK URZAD MORSKI W GDYNI 33 2:14:12

……………………………………………

11 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 11 1987 M 0-29 5 POL BARCZEWO/ŻABI RÓG FINISZ MORĄG 33 2:15:00

12 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 12 1962 M 50-59 2 POL ELBLĄG MARATOŃCZYK – ELBLĄG 33 2:17:54

13 ORŁOWSKI TOMASZ M 13 1986 M 0-29 6 POL MORĄG FINISZ MORĄG 33 2:20:52

14 KOWALSKI KAROL M 14 1994 M 0-29 7 POL DOBROCIN TEAM KOPEĆ 33 2:20:59 14,04

15 MORAWSKI EMIL M 15 1985 M 0-29 8 POL PASŁĘK BBL PASŁĘK 33 2:21:25

16 BARTKOWSKI ZBIGNIEW M 16 1964 M 50-59 3 POL DZIAŁDOWO 33 2:22:10

17 OLSZEWSKI ADAM M 17 1993 M 0-29 9 POL JEZIORANY 33 2:23:01

18 SULEWSKI KRZYSZTOF M 18 1985 M 0-29 10 POL JEZIORANY 33 2:24:05

19 ROGULSKI MARCIN M 19 1979 M 30-39 5 POL WARSZAWA 33 2:26:02

20 ZYCZYŃSKI JAROSŁAW M 20 1982 M 30-39 6 POL KOBYŁKA 33 2:26:03

…………………………………………………………………………………….

22 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ M 22 1984 M 30-39 8 POL PASŁEK BBL PASŁĘK 33 2:27:32

23 SYMEREWICZ MAREK M 23 1967 M 40-49 2 POL BARCZEWO 33 2:28:45

24 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW M 24 1967 M 40-49 3 POL OLSZTYN 33 2:29:03

26 BARSZCZEWSKI TADEUSZ M 26 1974 M 40-49 4 POL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA 33 2:30:48

27 HORBA KAMIL M 27 1986 M 0-29 11 POL MORAG JW1248 33 2:30:52

28 BARCEWICZ MARTA K 1 1986 K 0-35 1 POL OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 33 2:31:05

30 JANECKI KRZYSZTOF M 29 1978 M 30-39 10 POL PIENIĘŻNO 33 2:33:45

31 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 30 1973 M 40-49 5 POL MORĄG FINISZ MORĄG 33 2:34:13

32 OŁOWSKI JAKUB M 31 1984 M 30-39 11 POL BISKUPIEC AGROBROS.COM 33 2:34:54

33 ROKICKI LESZEK M 32 1973 M 40-49 6 POL ELBLĄG ENDUROMAN 33 2:35:35

34 SANECKI PATRYK M 33 1990 M 0-29 12 POL KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 33 2:36:24

35 ZARĘBSKI MARCIN M 34 1982 M 30-39 12 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 33 2:36:33

36 KOWALSKI JERZY M 35 1968 M 40-49 7 POL ELBLĄG 33 2:36:42

38 ROMANOWICZ MACIEJ M 37 1966 M 40-49 9 POL OLSZTYN 33 2:36:57

40 SZCZYGŁOWSKI JACEK M 39 1971 M 40-49 10 POL MORĄG FINISZ MORĄG 33 2:37:44

42 JĘDRZEJCZYK MARCIN M 41 1976 M 30-39 15 POL OLSZTYN 33 2:38:00

43 POKRZYWIŃSKA BEATA K 2 1986 K 0-35 2 POL WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY/ FUNDACJA DYSTANS 33 2:38:05

44 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 42 1972 M 40-49 11 POL ELBLĄG ECM EL-HURT ELBLĄG 33 2:38:21

46 JAKUBOWSKI ADAM M 44 1978 M 30-39 16 POL OLSZTYN 9 PUŁK ROZPOZNAWCZY 33 2:38:49

47 WDOWIAK WOJCIECH M 45 1973 M 40-49 12 POL OLSZTYN 33 2:39:08

48 BARTNICKI WOJCIECH M 46 1968 M 40-49 13 POL ELBLĄG 33 2:39:09

50 MITKOWSKI DANIEL M 48 1975 M 30-39 17 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 33 2:39:24

51 FIEODOROW TOMASZ M 49 1984 M 30-39 18 POL BARCZEWO AMOTAR 33 2:39:26

53 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ M 51 1981 M 30-39 19 POL KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 33 2:39:51

54 WOJCIECH OŁÓW M 52 1989 M 0-29 16 POL GOŁDAP JW 4808 33 2:40:00

56 KWIATKOWSKI RYSZARD M 54 1963 M 50-59 5 POL AKM OLIMP OLSZTYN 33 2:40:40

59 SOBIERSKI MARIUSZ M 56 1974 M 40-49 14 POL BRANIEWO JW 2980 33 2:42:46

62 GOLEBIEWSKI GRZEGORZ M 59 1978 M 30-39 20 POL JONKOWO 33 2:43:04

64 SOSNOWSKI KRYSTIAN M 61 1985 M 0-29 19 POL BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 33 2:43:43

66 PABJAŃCZYK ARTUR M 62 1971 M 40-49 15 POL OLSZTYN ULESZKA.PL 33 2:44:10

72 MOŻĘJKO MAREK M 68 1974 M 40-49 18 POL MORĄG FINISZ MORĄG 33 2:45:04

74 KRAWIEC ANDRZEJ M 70 1972 M 40-49 19 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 33 2:45:30

76 BOROWSKI ANDRZEJ M 72 1958 M 50-59 8 POL DZIAŁDOWO 33 2:45:45

78 RÓŻALSKI PIOTR M 74 1979 M 30-39 26 POL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG 33 2:46:24

80 BRYŁA ARTUR M 76 1971 M 40-49 20 POL BARTOSZYCE 20 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 33 2:46:49

83 KOSZCZKA KAROL M 79 1976 M 30-39 29 POL IŁAWA 33 2:47:04

85 OSTROWSKI PRZEMYSŁAW M 81 1984 M 30-39 31 POL LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 33 2:47:19

86 DOBRZYŃSKI HENRYK M 82 1962 M 50-59 9 POL OLSZTYN AKM OLSZTYN 33 2:47:24

88 KACZYŃSKI KAMIL M 84 1977 M 30-39 32 POL MORĄG PAGED SKLEJKA MORĄG 33 2:48:02

92 SZOK ADAM M 88 1973 M 40-49 24 POL OLSZTYN 33 2:48:52

{AdmirorGallery}kretowiny5{/AdmirorGallery}

Fot. info media group

KOBIETY

1 BARCEWICZ MARTA K 1 1986 K 0-35 1 POL OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 33 2:31:05

2 POKRZYWIŃSKA BEATA K 2 1986 K 0-35 2 POL WYDMINY BIEGAMBOLUBIĘ WYDMINY/ FUNDACJA DYSTANS 33 2:38:05

3 BUCEWKA MAGDALENA K 3 1981 K 0-35 3 POL SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 33 2:41:06

4 REGLIŃSKA JOANNA K 4 1988 K 0-35 4 POL BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW 33 2:44:00

5 DRYJA MONIKA K 5 1978 K 36 i więcej 1 POL WARSZAWA OBOZYBIEGOWE.PL 33 2:53:56

6 KĘPCZYŃSKA MARLENA K 6 1974 K 36 i więcej 2 POL BRODNICA MUKL BRODNICA 33 2:56:28

7 SZYMAŃSKA-MIELCARZ JOLANTA K 7 1984 K 0-35 5 POL MORĄG FINISZ MORĄG 33 2:57:19

8 KUBIAK JAGODA K 8 1985 K 0-35 6 POL WEJHEROWO 33 3:00:51

9 WESOŁOWSKA KAROLINA K 9 1988 K 0-35 7 POL WARSZAWA 33 3:03:43

10 WILBIK JOANNA K 10 1983 K 0-35 8 POL GDAŃSK 33 3:04:11

……………………….

11SAWICZ MONIKA K 11 1992 K 0-35 9 POL LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 33 3:06:12

12 KOZŁOWSKA JOANNA K 12 1982 K 0-35 10 POL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 33 3:06:57

14 KIJEWSKA KAMILLA K 14 1978 K 36 i więcej 4 POL OSTRÓDA VEGE RUNNERS 33 3:13:53

15 FILIPCZYK JOANNA K 15 1972 K 36 i więcej 5 POL OSTRÓDA WARIAT TEAM 33 3:14:43

16 KAWKA DOROTA K 16 1977 K 36 i więcej 6 POL LUBAWA 33 3:16:50

17 GOŁĄB DOROTA K 17 1996 K 0-35 11 POL OLSZTYN 33 3:16:52

18 BARTNICKA ANETTA K 18 1974 K 36 i więcej 7 POL ELBLĄG 33 3:19:0

19 WROŃSKA DOROTA K 19 1972 K 36 i więcej 8 POL LUBAWA 33 3:19:59

20 BAŁDYGA PATRYCJA K 20 1987 K 0-35 12 POL PISZ 33 3:22:01

22 DYMERSKA ANETA K 22 1982 K 0-35 13 POL OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA 33 3:25:32

25 ZARZECKA MARIOLA K 25 1982 K 0-35 15 POL KĘTRZYN LESZCZE KĘTRZYN 33 3:29:23

 perla – wyniki

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Barczewo Biegi długodystansowe Braniewo Elbląg Goldap iława Jeziorany Lidzbark Warmiński Lunawa Morąg Mrągowo Olsztyn Ostróda Pasłęk Pieniężno Wydminy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x