XX Cross Gołdapski Las Kumiecie 2012 – Każdy uczestnik wrócił z medalem

Prawie 400 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie XX Crossu Gołdapskiego, który tradycyjnie odbył się na malowniczych trasach Lasu Kumiecie. Oczywiście większość uczestników stanowiła młodzież szkolna, ale nie zabrakło wytrawnych biegaczy, którzy stanęli do rywalizacji open na dystansie 7200 metrów. Wśród pań znakomicie pobiegła Dominika Nowakowska z Lęborka, która Martę Żabicką wyprzedziła o sześć minut. W rywalizacji panów zwyciężył Michał Smalec z Ełku tez z dużą przewagą nad Litwinem Arturasem Paswalisem, a trzeci był Dawid Worobiec z Jedynki Bartoszyce, ale ze stratą dwóch minut.

 

Młodzież startowała oczywiście na dystansach dostosowanych do możliwości. Wszyscy bawili się znakomicie, a wysoka frekwencja bardzo ucieszyła organizatorów.

Kobiety (Open) dystans 7200 m

1 Nowakowska Dominika LKB Braci PETK Lębork 25,57

2 Żabicka Marta Łowcy Przygód Gołdap 33.00

3 Kępa Justyna Vęgoria Węgorzewo 33,17

4 Wilczewska Justyna OSW Olsztyn 33,32

5 Omilian Agnieszka Olecko 34,49

6 Wojda Maria LA OSiR Gołdap 35.20

7 Wołyniec Emilia Gołdap 35.30

8 Tramp Małgorzata ŁPTTA Gołdap 35,37

9 Dorbach Katarzyna Biegam Bo Lubię Wydminy 36,53

10 Parkiewicz Luiza Biegam Bo Lubię Wydminy 38,13

11 Reutovich Irina Kaliningrad – Rosja 38,35

12 Ananina Swetlana Kaliningrad – Rosja 40,15

13 Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap 41,08

14 Zebiałowicz Katarzyna Biegam Bo Lubię Wydminy 43,28

15 Ostrowska Ewelina Biegam Bo Lubię Wydminy 43,55

16 Akhmanowa Nina Gusiew – Rosja 54,56

K-1 ( do 29 lat)

1 Nowakowska Dominika LKB Braci PETK Lębork 25,57

2 Kępa Justyna Vęgoria Węgorzewo 33,17

3 Wilczewska Justyna OSW Olsztyn 33,32

4 Wojda Maria LA OSiR Gołdap 35.20

5 Wołyniec Emilia Gołdap 35.30

6 Zarzecka Jadwiga ZSZ Gołdap 41,08

7 Zebiałowicz Katarzyna Biegam Bo Lubię Wydminy 43,28

K-2 (30-39 lat)

1 Żabicka Marta Łowcy Przygód Gołdap 33.00

2 Omilian Agnieszka Olecko 34,49

3 Tramp Małgorzata ŁPTTA Gołdap 35,37

4 Dorbach Katarzyna Biegam Bo Lubię Wydminy 36,53

5 Parkiewicz Luiza Biegam Bo Lubię Wydminy 38,13

6 Ostrowska Ewelina Biegam Bo Lubię Wydminy 43,55

7 Akhmanowa Nina Gusiew – Rosja 54,56

K-4 (50-59 lat)

1Ananina Swetlana Kaliningrad – Rosja 40,15

K-5 (60-69 lat)

1 Reutovich Irina Kaliningrad – Rosja 38,35

Mężczyźni (Open) 7200 m

1 Smalec Michał Podlasie Białystok Ełk 22,49

2 Arturas Paswalis – Litwa 24,04

3 Worobiec Dawid Górowo Jławieckie Jedynka Bartoszyce 24,56

4 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 25,25

5 Jurewicz Dariusz Łowcy Przygód Gołdap 25,29

6 Tcukankov Igor Kaliningrad 25,31

7 Borucki Dariusz Łowcy Przygód Gołdap 26,08

8 Makowski Marek Vęgoria Węgorzewo 27,14

9 Pastushenko Dmitry Gusiew – Rosja 27,32

10 Mor Piotr Łowcy Przygód KPP Gołdap 27,55

11 Kotowicz Grzegorz Budry 28,09

12 Pałat Paweł Węgorzewo 28,22

13 Szlaszyński Przemysław Gołdap 28,51

14 Brynda Marcin WSPol Szczytno – Olecko 29.00

15 Kuleszo Karol Suwałki 29,29

16 Oreshko Władimir Gusiew – Rosja 29.30

17 Bukwaś Tomasz Łowcy Przygód Gołdap 29,33

18 Królczyk Tadeusz Łowcy Przygód JW 4808 Gołdap 30,12

19 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap 30,32

20 Paszkowski Hubert Gołdap 30,43

21 Górski Ryszard Łowcy Przygód Gołdap 30,47

22 Sienkiewicz Robert Łowcy Przygód Gołdap 30,58

23 Saniuk Sebastain IRYD Gołdap 31,36

24 Golev Aleksander Kaliningrad – Rosja 31,41

25 Tkachev Viacheslav Kaliningrad – Rosja 31.50

26 Ciszewski Przemysław LA OSiR Gołdap 32,29

27 Seget Edward Vęgoria Węgorzewo 32,32

28 Sikorski Mariusz Gołdap 32,39

29 Karniłowicz Witold Gołdap 33,13

30 Obuchowski Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap 33,14

31 Kondraciuk Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap 33,46

32 Sęk Konrad Łowcy Przygód Gołdap 33,47

33 Tramp Sławomir ŁPTTA Gołdap 34,17

34 Kaczanowski Marian Szkoła Sportowa RejonuWileńskiego – Litwa 34,26

35 Bida Adam Gołdap 34,36

36 Jegliński Wojciech Gim. 2 Olecko 35,52

37 Lemancewicz Jan ES-System Wilkasy 36,15

38 Łapiński Bogusław Olecko 36,41

39 Dobrach Jacek Biegam Bo Lubię Wydminy 36,54

40 Budnik Petr Gusiew – Rosja 36,59

41 Jachimowicz Karol Biegam Bo Lubię Wydminy 37.10

42 Muravyev Viktor Oziersk – Rosja 37,16

43 Piotrowski Witold Vęgoria Węgorzewo 38,07

44 Oszkinis Karol Suwalski Tiger 38,55

45 Mikulski Józef ES-System Wilkasy 41,11

46 Chmielewski Tadeusz Biegam Bo Lubię Wydminy 43,54

47 Bagiński Jan Olecko 48,36

48 Borusewicz Mieczysław Rejon Wileński – Litwa 50,34

M-1 (do 29 lat)

1 Meszka Arturas Paswalis – Litwa 24,04

2 Worobiec Dawid Górowo Jławieckie Jedynka Bartoszyce 24,56

3 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 25,25

4 Pałat Paweł Węgorzewo 28,22

5 Szlaszyński Przemysław Gołdap 28,51

6 Brynda Marcin WSPol Szczytno – Olecko 29.00

7 Kuleszo Karol Suwałki 29,29

8 Ciszewski Przemysław LA OSiR Gołdap 32,29

9 Obuchowski Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap 33,14

10 Sęk Konrad Łowcy Przygód Gołdap 33,47

11 Jachimowicz Karol Biegam Bo Lubię Wydminy 37.10

M-2 (30-39 lat)

1 Smalec Michał Podlasie Białystok Ełk 22,49

2 Jurewicz Dariusz Łowcy Przygód Gołdap 25,29

3 Mor Piotr Łowcy Przygód KPP Gołdap 27,55

4 Kotowicz Grzegorz Budry 28,09

5 Bukwaś Tomasz Łowcy Przygód Gołdap 29,33

6 Kuskowski Marek Łowcy Przygód Gołdap 30,32

7 Paszkowski Hubert Gołdap 30,43

8 Saniuk Sebastain IRYD Gołdap 31,36

9 Golev Aleksander Kaliningrad – Rosja 31,41

10 Sikorski Mariusz Gołdap 32,39

11 Tramp Sławomir ŁPTTA Gołdap 34,17

12 Łapiński Bogusław Olecko 36,41

13 Dobrach Jacek Biegam Bo Lubię Wydminy 36,54

14 Oszkinis Karol Suwalski Tiger 38,55

M3 (40-49 lat)

1 Tcukankov Igor Kaliningrad 25,31

2 Borucki Dariusz Łowcy Przygód Gołdap 26,08

3 Pastushenko Dmitry Gusiew – Rosja 27,32

4 Królczyk Tadeusz Łowcy Przygód JW 4808 Gołdap 30,12

5 Sienkiewicz Robert Łowcy Przygód Gołdap 30,58

6 Kondraciuk Krzysztof Łowcy Przygód Gołdap 33,46

7 Bida Adam Gołdap 34,36

8 Jegliński Wojciech Gim. 2 Olecko 35,52

M4 (50-59 lat)

1 Makowski Marek Vęgoria Węgorzewo 27,14

2 Oreshko Władimir Gusiew – Rosja 29.30

3 Górski Ryszard Łowcy Przygód Gołdap 30,47

4 Tkachev Viacheslav Kaliningrad – Rosja 31.50

5 Seget Edward Vęgoria Węgorzewo 32,32

6 Karniłowicz Witold Gołdap 33,13

7 Kaczanowski Marian Szkoła Sportowa RejonuWileńskiego – Litwa 34,26

8 Muravyev Viktor Oziersk – Rosja 37,16

9 Piotrowski Witold Vęgoria Węgorzewo 38,07

10 Mikulski Józef ES-System Wilkasy 41,11

M5 ( powyżej 60 lat)

1 Lemancewicz Jan ES-System Wilkasy 36,15

2 Budnik Petr Gusiew – Rosja 36,59

3 Chmielewski Tadeusz Biegam Bo Lubię Wydminy 43,54

4 Bagiński Jan Olecko 48,36

5 Borusewicz Mieczysław Rejon Wileński – Litwa 50,34

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Dziewczęta SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

1 Markowska Marta Mrągowo 4,21

2 Parat Michalina SP 3 Gołdap LA OSiR Gołdap 4,33

3 Pietryga Dominika BBL Wydminy 4,43

4 Dadel Nikola SP 3 Gołdap 5,01

5 Dzipanow Maja BBL Wydminy 5,03

6 Kierejsza Oliwia SP 3 Gołdap 5,04

Chłopcy SP rocz. 2004 i mł. dystans 600 m

1 Gromko Szymon SP Żytkiejmy 3,49

2 Kalwajtys Hubert SP Żytkiejmy 4,15

3 Karmiłowicz Wojciech SP Pogorzel 4,16

4 Urbanowicz Krystian SP Żytkiejmy 4,17

5 Poreda Jakub SP 3 Gołdap LA OSiR 4,19

6 Bobrowski Michał SP 2 Gołdap 4,35

Dziewczęta SOSW dystans 1000m

1 Kisielecka Aleksandra SOSW Gołdap 5,04

Chłopcy SOSW dystans 1000m

1 Muszyński Paweł SOSW Gołdap 5,05

2 Grzeszczuk Łukasz SOSW Gołdap 5,06

3 Grzeszczuk Patryk SOSW Gołdap 7,46

4 Jarocki Sławomir SOSW Gołdap 8,15

Dziewczęta SP rocz. 2003-2002 dystans 1000 m

1 Ostapionek Weronika SP Dubeninki 6,01

2 Juszkiewicz Gabriela SP Grabowo 6,02

3 Jurgielewicz Urszula SP 3 Gołdap 6,07

4 Skrodzka Julia SP 3 Gołdap 6,08

5 Prokopczyk Natalia SP 1 Gołdap 6,11

6 Trzasko Dobrosława SP Grabowo 6,21

Chłopcy SP rocz. 2003-2002 dystans 1000 m

1 Taudul Kacper SP 3 Gołdap 5,05

2 Palanis Kuba SP Pogorzel 5,11

3 Gromko Hubert SP Żytkiejmy 5,13

4 Wójtowicz Dariusz SP 3 Gołdap 5,15

5 Raczyła Piotr SP 1 Gołdap 5,32

6 Trzasko Dawid SP Grabowo 5,33

Dziewczęta SP rocz. 2001-2000 dystans 1000 m

1 Dziatkowska Weronika SP 1 Gołdap 5,06

2 Chmielewska Katarzyna ULKS Lider Grabowo 5,11

3 Hałabuda Maria ZPO Banie Mazurskie 5,16

4 Piela Dominika ULKS Lider Grabowo 5,27

5 Pińczak Weronika ZPO Banie Mazurskie 5,28

6 Szyszkowska Karolina SP 3 Gołdap 5,42

Chłopcy SP rocz. 2001-2000 dystans 1000 m

1 Zyskowski Grzegorz SP 1 Gołdap 4,39

2 Szwedowicz Eryk Węgorzewo 4,44

3 Urbanowicz Mateusz SP Żytkiejmy 4,54

4 Walendykiewicz Kacper SP 1 Gołdap 5,02

5 Liwiński Mateusz SP 1 Gołdap 5,05

6 Suchy Maciej SP Grabowo 5,06

Dziewczęta SG rocz. 1999 dystans 1000 m

1 Cewkowicz Aleksandra ZPO Banie Mazurskie 5,11

2 Nowacka Gabriela Gimnazjum Nr 1 Gołdap 5,16

3 Rzeszotek Angelika ZPO Banie Mazurskie 5,51

4 Szumlańska Edyta ZPO Banie Mazurskie 6,18

5 Tuchowska Martyna ULKS Lider Grabowo 6,22

6 Graużul Dominika SP w Pogorzel 6,27

Chłopcy SG rocz. 1999 dystans 1500 m

1 Wronowski Albert ZPO Banie Mazurskie 6,04

2 Poreda Konrad LA OSiR Gołdap 6,13

3 Suchy Jacek ULKS „Lider” Grabowo 6,22

4 Lanczewski Grzegorz ULKS „Lider” Grabowo 6,26

5 Pastuszyński Piotr ULKS „Lider” Grabowo 6,27

6 Meller Piotr ULKS „Lider” Grabowo 6,29

Dziewczęta SG rocz. 1998 – 1997 dystans 1500 m

1 Szablak Julia ZPO Banie Mazurskie 6,45

2 Siawro Justyna

3 Chmielewska Paulina ULKS Lider Grabowo 7,14

4 Mejcz Ola Gim. 1 Gołdap, LA OSiR 7,18

5 Hawrusik Sylwia ZPO Banie Mazurskie 7,22

6 Twarowska Karolina LA OSiR Gołdap 7,37

Chłopcy SG rocz. 1998 – 1997 dystans 1500 m

1 Wielgus Mateusz LA OSiR Gołdap 5,19

2 Stasiński Krystian ULKS Lider Grabowo 5,48

3 Burba Krystian Gimnazjum Dubeninki 6,03

4 Lepiochin Arnold Litwa 6,06

5 Ferenc Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 6,14

6 Czereszewski Mateusz ULKS „Lider” Grabowo 6,18

Dziewczęta SPG rocz. 1996 – 1994 dystans 1500 m

1 Trusulewicz Helena Litwa 6,35

2 Wojda Maria LA OSiR Gołdap 6,44

3 Sieczkowska Agata LO Gołdap 6,5

4 Rozmysłowska Anna ZSZ Gołdap 7,01

5 Juszkiewicz Martyna ZSZ Gołdap 7,31

6 Rozmysłowska Ewelina ZSZ Gołdap 7,37

Chłopcy SPG rocz. 1996 – 1994 dystans 1500 m

1 Maczuga Łukasz ZSZ Gołdap 5,31

2 Wasilewski Łukasz LA OSiR Gołdap LO Gołdap 5,32

3 Banel Mariusz 5,33

4 Kurkowski Paweł LO Gołdap 5,37

5 Kuleszo Krzysztof 5,38

6 Wilczewski Józef LO Gołdap 5,49

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x