” Z Biegiem Natury ” Olsztyn 2012/2013 – Komplet wyników, a w czwartek Gala

Z Biegiem Natury to akcja która powstała z inicjatywy dziennikarzy radiowej Trójki, Stowarzyszenia GRAND PRIX Poznania i Clubu bbl. To przede wszystkim filozofia aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Lasy, parki, łąki to miejsca, które niczym zew natury przyciągają ludzi, szukających aktywnego wypoczynku i relaksu. Właśnie taki jest cel naszych cotygodniowych biegowych spotkań. Takie motto przyświeca organizatorom, które cytujemy ze strony internetowej akcji.

 

 

 

W Olsztynie tej zimy odbyło się pięć biegów – wszystkie na terenach rekreacyjnych wokół Jeziora Długiego. Chętnych nie brakowało. Znalazło się wielu, którzy wypełnili obowiązki permanentnego uczestnika i zostali sklasyfikowani w punktacji generalnej. Jej zwycięzcami zostali: Martyna Konarzewska z Działdowa i Damian Pieterczyk z Olsztyna. Prezentując klasyfikację zapraszamy wszystkich na uroczyste podsumowanie cyklu w Olsztynie, które odbędzie się w czwartek (4 kwietnia) o g. 18.30 w Gimnazjum Akademickim (ul. Bałtycka). My też tam będziemy, bo warto spotkać się z ludźmi o tak mocnym charakterze.

Klasyfikacja generalna

Open

Mężczyźni

1 PIETERCZYK DAMIAN OLSZTYN sklepbiegowy.com 1984 M20 (4) 4

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN sklepbiegowy.com 1988 M20 (4) 7

3 WOŁOSZYK KAMIL KOŚCIERZYNA AZS UWM Olsztyn 1993 M16 (4) 12

4 MISIEWICZ JACEK OLSZTYN sklepbiegowy.com 1968 M40 (4) 18

5 WRONOWSKI RAFAŁ BANIE MAZURSKIE AZS UWM OLSZTYN 1986 M20 (5) 19

6 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM2010 1972 M40 (4) 22

7 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK AZS UWM Olsztyn 1992 M20 (4) 26

8 MISIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN sklepbiegowy.com 1995 M16 (5) 26

9 PAWŁOWSKI MARIUSZ KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1976 M30 (4) 40

10 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN Warmińsko- Mazurki KS Triatlon 1993 M16 (4) 40

11 DŁUGOSZ KAMIL MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1986       M20 (4) 46

12 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN Warmińsko-Mazurski KS Triatlon 1991 M20 (4) 49

13 NOSARZEWSKI KONRAD STUPSK 1991 M20 (5) 51

14 DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN Sąd Okręgowy w Olsztynie 1969 M40 (4) 55

15 KAMIŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1976 M30 (4) 57

16 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 (4) 67

17 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1960 M50 (4) 72

18 JAKUBOWSKI ADAM OLSZTYN 9pułk rozpoznawczy 1978 M30 (4) 83

19 KUROPATWA ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP Olsztyn 1963 M40 (5) 86

20 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 (5) 91

21 ŁOŻYŃSKI PIOTR OLSZTYN AKM Olimp Osztyn 1963 M40 (5) 95

22 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN 1992 M20 (4) 96

23 LENDZIAN JACEK OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 (5) 103

24 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 (5) 106

25 SUWIŃSKI TADEUSZ OLSZTYN bbl Olsztyn 1963 M40 (4) 109

26 JĘDRZEJCZYK MARCIN OLSZTYN 1976 M30 (5) 109

27 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 (4) 111

28 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN 1973 M30 (5) 115

29 LECH BOGDAN OLSZTYN Zieloni 1960 M50 (5) 116

30 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 (4) 121

31 KOSOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1952 M60+ (5) 124

32 NOWAK SEBASTIAN DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 (5) 124

33 NOSARZEWSKI WALDEMAR OLSZTYN 1967 M40 (5) 124

34 OPAŁA MICHAŁ DOBRE MIASTO 1996 M16 (5) 146

35 KOWALCZYK KAMIL LIDZBARK WARMINSKI BBL Lidzbark Warmiński 1985 M20 (4) 146

36 DRYGAS PAWEŁ OLSZTYN Auto Land Polska 1978 M30 (4) 152

37 OLSZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN BBL Olsztyn 1978 M30 (5) 155

38 KOSTYRA ŁUKASZ OLSZTYN 1983 M20 (4) 163

39 ZAKRZEWSKI WOJTEK HARRY OSTRÓDA 1971 M40 (5) 163

40 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN Zieloni 1970 M40 (4) 164

41 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. 1971 M40 (4) 169

42 RATUSZYŃSKI MICHAŁ OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 (5) 172

43 OLSZEWSKI MAREK LIDZBARK WARMIŃSKI BBL Lidzbark Warmiński 1969 M40 (5) 172

44 ŚLESICKI GRZEGORZ LIDZBARK WARMIŃSKI BBL Lidzbark Warmiński 1984 M20 (4) 188

45 TARASEWICZ JAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1957 M50  (5) 191

46 STOLARCZYK PAWEŁ OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1971 M40 (5) 194

47 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1973 M30 (5) 197

48 KACZAN NORBERT OLSZTYH BBL Lidzbark Warmiński 1975 M30 (4) 200

49 BRONAKOWSKI PIOTR    OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1979 M30 (5) 209

50 ZAPADKA STANISŁAW MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50 (5) 238

51 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN 1972 M40 (4) 238

52 LASZCZAK JERZY OLSZTYN 1961 M50 (5) 241

53 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA onemanclub 1969 M40 (4) 242

54 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO 1965 M40 (4) 243

55 MITKOWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLIMP Olsztyn 1975 M30 (4) 244

56 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1961 M50 (4) 249

57 DANILUK STANISŁAW   OLSZTYN 1963 M40 (5) 250

58 NEUMANN ARTUR OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1978 M30 (4) 256

59 LIDWIN ARTUR OLSZTYN FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M30 (4) 263

60 BODEK GABRIEL OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1972 M40 (4) 264

61 WOLFF MARCIN OLSZTYN 1969 M40 (4) 266

62 SOBALA MACIEJ OLSZTYN 1980 M30 (4) 289

63 MILDNER HUBERT OLSZTYN 1979 M30 (5) 290

64 FILIPSKI JAN OLSZTYN OKNOS TEAM 1971 M40 (4) 294

65 BRONAKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN Gabinet „CZAS RELAKSU” 1977 M30 (5) 302

66 KUŚNIEWSKI MARCIN     OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1978 M30 (5) 303

67 ŁOCHACZ JAROSŁAW    OLSZTYN B.B.L OLSZTYN 1968 M40 (4) 303

68 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951        M60+ (4) 307

69 CIEŚLA JAROSŁAW OLSZTYNEK BBL Olsztyn 1970 M40 (4) 309

70 KŁOS JAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1964 M40 (4) 311

71 WRÓBLEWSKI JANUSZ   BARTOSZYCE UKS Przyjaźń Bartoszyce 1957 M50 (4) 316

72 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1953 M50 (4) 317

73 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN 1985 M20  (5) 320

74 DECYK MACIEJ OLSZTYN 1976 M30 (4) 326

75 KRÓLIKOWSKI JANUSZ DYWITY AKM Olimp Olsztyn 1951 M60+ (4) 326

76 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN 1976 M30 (5) 335

77 PABJAŃCZYK ARTUR OLSZTYN BBL 1971 M40 (4) 363

78 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 (5) 370

79 JĘDRYCH GRZEGORZ ORZYSZ AKM OLIMP OLSZTYN 1987 M20 (4) 375

80 GRUDZINA ADAM OLSZTYN TEB Edukacja 1968 M40 (5) 381

81 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN 1955 M50 (5) 382

82 HANAS DARIUSZ OLSZTYN BBL Olsztyn  1971 M40 (5) 384

83 KORNATOWSKI KRZYSZTOF SOCHOCIN 1992 M20 (4) 400

84 JABŁOŃSKI TOMASZ OLSZTYN LuźnySquad 1976 M30 (5) 402

85 BĄCIK PAWEŁ OLSZTYN Zieloni 1982 M30 (4) 411

86 RĘKAWIECKI ROBERT OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1974 M30 (5) 413

87 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN 1976 M30 (5) 425

88 CZECHOWSKI JACEK OLSZTYN 1971 M40 (4) 429

89 WRÓBLEWSKI TOMASZ OLSZTYN Klub Leśna 1969 M40 (5) 430

90 PĘCIŃSKI JACEK OLSZTYN Mieszaj Bigos Kolanem 1987 M20 (4) 440

91 FOTSCHKI BARTOSZ OLSZTYN 1987 M20 (5) 441

92 KURDYŁA STEFAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1940 M60+ (4) 442

93 BODETKO BOGDAN OLSZTYN Heavy Metal Team 1965 M40 (5) 442

94 POKORA WOJCIECH 1976 M30 (5) 448

9 KARUC EDMUND OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1956 M50 (5) 460

96 SOBOCZYŃSKI CEZARY OLSZTYN Zieloni 1975 M30 (5) 461

97 FOLGA ARTUR IŁAWA    1971 M40 (4) 465

98 DUDKO ROMAN DYWITY 1949 M60+ (4) 465

99 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM Olimp 1962 M50 (5) 467

100 WITOS PIOTR OLSZTYN 1970 M40 (4) 471

101 MOSKALIK PIOTR OLSZTYN 1971 M40 (4) 472

102 KOSTRZEWA MAREK  OLSZTYN BBL Olsztyn 1961 M50 (4) 473

103 DEMCZUK SERGIUSZ  OLSZTYN Biegam Bo Lubię Olsztyn 1941 M60+ (4) 501

104 GRZYB JAN OLSZTYN     1962 M50 (4) 508

105 WOJNOWSKI MIROSŁAW OLSZTYN Biegam bo lubię Olsztyn 1962 M50 (4) 510

106 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN 1952 M60+ (4) 528

{AdmirorGallery}zbi31{/AdmirorGallery}

Fot. Piotr Książkiewicz

Kobiety

1 KONARZEWSKA MARTYNA DZIAŁDOWO UKS MOSiR Działdowo 1991 K20 (4) 4

2 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1980 K30 (4) 9

3 JACKIEWICZ MONIKA LUBAWA AZS UWM Olsztyn 1992 K20 (4) 15

4 GAWROŃSKA BEATA OLSZTYN BBL OLSZTYN 1973 K30 (4) 21

5 GODLEWSKA IWONA OLSZTYN 1974 K30 (5)  22

6 PIECZULIS KRYSTYNA OLSZTYN AZS UWM Olsztyn 1962 K50 (5) 26

7 BOLDA PATRYCJA OLSZTYN 1993 K16 (4) 28

8 CIEŚLA ELŻBIETA OLSZTYNEK BBL Olsztyn  1972 K40 (5) 28

9 WOTA ZANETA OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1983 K20 (5) 35

10 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA     AGNIESZKA OLSZTYN niezrzeszona 1978 K30 (5) 41

11 FILIPCZYK JOANNA OSTRÓDA Ostródzka Grupa Biegowa 1972 K40 (5) 49

12  MOUNIER ANNA OLSZTYN 1979 K30 (4) 54

13 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30    (4) 56

14 GRĘDZIŃSKA-JEDNASZEWSKA ANNA OLSZTYN AUDYTING Sp. z o.o. 1971 K40 (4) 65

15  KOŚCIESZA PATRYCJA OLSZTYN 1994 K16 (4) 69

16  KOZŁOWSKA JOANNA OLSZTYN bbl 1982 K30 (5) 71

17 ANDRUSZKIEWICZ ANNA OLSZTYN bblOlsztyn 1957 K50 (5) 73

18  KEMPOWSKA JUSTYNA OLSZTYN 1987 K20 (5) 74

19 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA OLSZTYN Biegam bo lubię Olsztyn 1955 K50 (5) 84

20 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA OLSZTYN 1980 K30 (4) 87

21 NOWAK IWONA DYWITY   1977 K30 (4) 98

22 MOSZCZYŃSKA MAŁGORZATA OLSZTYN Biegam Bo Lubię 1975 K30 (4) 108

23  RUDZKA IZABELA OLSZTYN BBL Olsztyn 1982 K30 (5) 111

24  DŁUGOSZ LIDIA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1965 K40 (4) 117

25  GODYCKA-KŁOS IRENA OLSZTYN 1966 K40 (4) 124

26 HUSZCZA IWONA OLSZTYN 1968 K40 (5) 124

27  JANKOWSKA ELWIRA JONKOWO 1972 K40 (5) 134

28  FOTSCHKI JOLANTA OLSZTYN 1963 K40  (4) 136

29  SOABALA MAGDALENA    OLSZTYN 1981 K30 (4) 136

30  AMBROŻKO WANDA OLSZTYN 1948 K60+ (4) 157

31  MASALSKA ELŻBIETA OLSZTYN 1986 K20  (4) 157

Kolejność w kategoriach wiekowych

K-16

1 BOLDA PATRYCJA OLSZTYN 1993 K16   (4) 28

2 KOŚCIESZA PATRYCJA  OLSZTYN  1994 K16  (4) 69

K-20

1 KONARZEWSKA MARTYNA  DZIAŁDOWO  UKS MOSiR Działdowo  1991 K20 (4) 4

2 JACKIEWICZ MONIKA LUBAWA AZS UWM Olsztyn 1992 K20 (4) 15

3 WOTA ZANETA OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1983 K20 (5) 35

4 KEMPOWSKA JUSTYNA OLSZTYN 1987 K20 (5) 74

5 MASALSKA ELŻBIETA OLSZTYN 1986 K20  (4) 157

K-30

1 PAWŁOWSKA DOROTA KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1980 K30 (4) 9

2 GAWROŃSKA BEATA OLSZTYN BBL OLSZTYN 1973 K30 (4) 21

3 GODLEWSKA IWONA OLSZTYN 1974   K30 (5) 22

4 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA OLSZTYN 1978 K30 (5) 41

5 MOUNIER ANNA OLSZTYN 1979 K30 (4) 54

6 SZELĄGOWSKA-KUŚNIEWSKA ELIZA OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1980 K30 (4) 56

7 KOZŁOWSKA JOANNA OLSZTYN bbl 1982 K30 (5) 71

8 RUSINIAK BEATA AGNIESZKA OLSZTYN 1980 K30   (4) 87

9 NOWAK IWONA DYWITY 1977 K30 (4) 98

10 MOSZCZYŃSKA MAŁGORZATA OLSZTYN Biegam Bo Lubię 1975 K30 (4) 108

11 RUDZKA IZABELA OLSZTYN BBL Olsztyn 1982 K30 (5) 111

12 SOABALA MAGDALENA OLSZTYN     1981 K30 (4) 136

K-40

1 CIEŚLA ELŻBIETA OLSZTYNEK BBL Olsztyn 1972 K40 (5) 28

2 FILIPCZYK JOANNA OSTRÓDA Ostródzka Grupa Biegowa 1972 K40 (5) 49

3 GRĘDZIŃSKA-JEDNASZEWSKA ANNA OLSZTYN AUDYTING Sp. z o.o. 1971 K40 (4) 65

4 DŁUGOSZ LIDIA MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1965 K40 (4) 117

5 GODYCKA-KŁOS IRENA OLSZTYN 1966 K40 (4) 124

6 HUSZCZA IWONA OLSZTYN 1968   K40 (5) 124

7 JANKOWSKA ELWIRA JONKOWO 1972 K40 (5) 134

8 FOTSCHKI JOLANTA OLSZTYN 1963 K40 (4) 136

K-50

1 PIECZULIS KRYSTYNA OLSZTYN AZS UWM Olsztyn 1962 K50 (5) 26

2 ANDRUSZKIEWICZ ANNA OLSZTYN bblOlsztyn 1957 K50 (5) 73

3 KOSAKOWSKA-SZUTKOWSKA BARBARA OLSZTYN Biegam bo lubię Olsztyn 1955 K50 (5) 84

K+60

1  AMBROŻKO WANDA OLSZTYN  1948  K60+ (4) 157

M-16

1 WOŁOSZYK KAMIL KOŚCIERZYNA AZS UWM Olsztyn 1993 M16 (4) 12

2 MISIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN sklepbiegowy.com 1995 M16 (5) 26

3 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN Warmińsko- Mazurki KS triatlon 1993 M16 (4) 40

4 OPAŁA MICHAŁ DOBRE MIASTO 1996 M16 (5) 146

5 RATUSZYŃSKI  MICHAŁ  OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 1996 M16 (5) 172

M-20

1 PIETERCZYK DAMIAN OLSZTYN   sklepbiegowy.com 1984 M20 (4) 4

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN sklepbiegowy.com 1988 M20 (4) 7

3 WRONOWSKI RAFAŁ BANIE MAZURSKIE AZS UWM OLSZTYN 1986 M20 (5) 19

4 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK AZS UWM Olsztyn 1992 M20 (4) 26

5 DŁUGOSZ KAMIL MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1986 M20 (4) 46

6 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN Warmińsko-Mazurski KS Triatlon 1991 M20 (4) 49

7 NOSARZEWSKI KONRAD STUPSK 1991 M20 (5) 51

8 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN 1992 M20 (4) 96

9 KOWALCZYK KAMIL LIDZBARK WARMINSKI   BBL Lidzbark Warmiński 1985 M20 (4) 146

10 KOSTYRA ŁUKASZ OLSZTYN brak 1983 M20 (4) 163

11 ŚLESICKI GRZEGORZ LIDZBARK WARMIŃSKI BBL Lidzbark Warmiński 1984 M20 (4) 188

12 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN     1985 M20 (5) 320

13 JĘDRYCH GRZEGORZ ORZYSZ AKM OLIMP OLSZTYN 1987 M20 (4) 375

14 KORNATOWSKI KRZYSZTOF SOCHOCIN 1992 M20 (4) 400

15 PĘCIŃSKI JACEK OLSZTYN Mieszaj Bigos Kolanem 1987 M20 (4) 440

16 FOTSCHKI BARTOSZ OLSZTYN   1987 M20 (5) 441

M-30

1 PAWŁOWSKI MARIUSZ KURZĘTNIK AKM Olimp Olsztyn 1976 M30 (4) 40

2 KAMIŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN 1976 M30 (4) 57

3 JAKUBOWSKI ADAM OLSZTYN 9pułk rozpoznawczy 1978 M30 (4) 83

4 LENDZIAN JACEK OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1973 M30 (5) 103

5 JĘDRZEJCZYK MARCIN OLSZTYN 1976 M30 (5) 109

6 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN   1973 M30 (5) 115

7 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1976 M30 (4) 121

8 NOWAK SEBASTIAN DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN 1978 M30 (5   ) 124

9 DRYGAS PAWEŁ OLSZTYN Auto Land Polska 1978 M30 (4) 152

10 OLSZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN BBL Olsztyn 1978 M30 (5) 155

11 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1973 M30 (5) 197

12 KACZAN NORBERT OLSZTYH BBL Lidzbark Warmiński 1975 M30 (4) 200

13 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1979 M30 (5) 209

14 MITKOWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLIMP Olsztyn 1975 M30 (4) 244

15 NEUMANN ARTUR OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1978 M30 (4) 256

16 LIDWIN ARTUR OLSZTYN FAMILY ENGLISH OLSZTYN 1973 M30 (4) 263

17 SOBALA MACIEJ OLSZTYN 1980 M30 (4) 289

18 MILDNER HUBERT OLSZTYN        1979 M30 (5) 290

19 BRONAKOWSKI  ANDRZEJ OLSZTYN Gabinet Fizjoterapeutyczny „CZAS RELAKSU” 1977 M30 (5) 302

20 KUŚNIEWSKI MARCIN OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN 1978 M30 (5) 303

21 DECYK MACIEJ OLSZTYN 1976 M30 (4) 326

22 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN 1976 M30 (5) 335

23 ROZTROPIŃSKI   MARCIN OLSZTYN BBL 1978 M30 (5) 370

24 JABŁOŃSKI TOMASZ OLSZTYN   LuźnySquad 1976 M30 (5) 402

25 BĄCIK PAWEŁ OLSZTYN Zieloni 1982 M30 (4) 411

26 RĘKAWIECKI ROBERT OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1974 M30 (5     ) 413

27 ŁAWRYNOWICZ IRENEUSZ OLSZTYN 1976 M30 (5) 425

28 POKORA WOJCIECH 1976 M30 (5) 448

29 SOBOCZYŃSKI    CEZARY OLSZTYN Zieloni 1975 M30 (5) 461

M-40

1 MISIEWICZ JACEK OLSZTYN sklepbiegowy.com 1968 M40 (4) 18

2 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN   I M 2010 1972 M40 (4) 22

3 DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN Sąd Okręgowy w Olsztynie 1969 M40 (4) 55

4 KUROPATWA ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP Olsztyn 1963 M40 (5) 86

5 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1972 M40 (5) 91

6 ŁOŻYŃSKI PIOTR OLSZTYN AKM Olimp Osztyn 1963 M40 (5) 95

7 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 (5) 106

8 SUWIŃSKI TADEUSZ OLSZTYN bbl Olsztyn 1963 M40 (4) 109

9 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1969 M40 (4) 111

10 NOSARZEWSKI WALDEMAR OLSZTYN 1967 M40 (5) 124

11 ZAKRZEWSKI WOJTEK HARRY OSTRÓDA 1971 M40 (5) 163

12 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN Zieloni 1970 M40 (4) 164

13 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN Audyting Sp. z o.o. 1971 M40 (4) 169

14 OLSZEWSKI MAREK LIDZBARK WARMIŃSKI BBL Lidzbark Warmiński 1969      M40 (5) 172

15 STOLARCZYK PAWEŁ OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1971 M40 (5) 194

16 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN   1972 M40 (4) 238

17 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA onemanclub     1969 M40 (4) 242

18 GAJEWSKI WOJCIECH DOBRE MIASTO 1965 M40 (4) 243

19 DANILUK STANISŁAW OLSZTYN 1963 M40 (5) 250

20 BODEK GABRIEL    OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1972 M40 (4) 264

21 WOLFF MARCIN OLSZTYN 1969  M40 (4) 266

22 FILIPSKI JAN OLSZTYN OKNOS TEAM 1971 M40 (4) 294

23 ŁOCHACZ JAROSŁAW OLSZTYN B.B.L OLSZTYN 1968 M40 (4) 303

24 CIEŚLA JAROSŁAW OLSZTYNEK BBL Olsztyn 1970 M40 (4) 309

25 KŁOS JAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1964 M40 (4) 311

26 PABJAŃCZYK ARTUR OLSZTYN BBL 1971 M40   (4 )363

27 GRUDZINA ADAM  OLSZTYN TEB Edukacja 1968 M40 (5) 381

28 HANAS DARIUSZ OLSZTYN BBL Olsztyn 1971 M40 (5) 384

29 CZECHOWSKI JACEK OLSZTYN  1971 M40 (4) 429

30 WRÓBLEWSKI TOMASZ OLSZTYN Klub Leśna 1969 M40 (5) 430

31 BODETKO BOGDAN OLSZTYN Heavy Metal Team 1965 M40 (5) 442

32 FOLGA ARTUR IŁAWA 1971 M40 (4) 465

33 WITOS PIOTR OLSZTYN 1970 M40 (4) 471

34 MOSKALIK PIOTR OLSZTYN 1971 M40 (4) 472

M-50

1 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1962 M50 (4) 67

2 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1960 M50 (4) 72

3 LECH BOGDAN OLSZTYN Zieloni 1960 M50 (5) 116

4 TARASEWICZ JAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1957 M50 (5) 191

5 ZAPADKA STANISŁAW MRĄGOWO Klub Biegacza Mrągowo 1955 M50 (5) 238

6 LASZCZAK JERZY OLSZTYN 1961 M50 (5) 241

7 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1961 M50 (4) 249

8 WRÓBLEWSKI JANUSZ BARTOSZYCE UKS Przyjaźń Bartoszyce 1957 M50 (4) 316

9 ANDRUSZKIEWICZ BOGDAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1953 M50 (4) 317

10 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN 1955 M50 (5) 382

11 KARUC EDMUND OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1956 M50 (5) 460

12 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM Olimp 1962 M50 (5) 467

13 KOSTRZEWA MAREK OLSZTYN   BBL Olsztyn 1961 M50 (4) 473

14 GRZYB JAN OLSZTYN 1962 M50 (4) 508

15 WOJNOWSKI MIROSŁAW OLSZTYN Biegam bo lubię Olsztyn 1962 M50 (4) 510

M+60

1 KOSOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1952 M60+ (5) 124

2 MARKOWICZ ZENON BARCZEWO PISA-BARCZEWO 1951 M60+ (4) 307

3 KRÓLIKOWSKI JANUSZ DYWITY AKM Olimp Olsztyn 1951 M60+ (4) 326

4 KURDYŁA STEFAN OLSZTYN AKM Olimp Olsztyn 1940 M60+ (4) 442

5 DUDKO ROMAN DYWITY   1949 M60+ (4) 465

6 DEMCZUK SERGIUSZ OLSZTYN Biegam Bo Lubię Olsztyn 1941 M60+ (4) 501

7 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN 1952 M60+ (4) 528

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x