„Z Biegiem Natury” Olsztyn 2013 (V) – Tym razem B. Gawrońska i P. Pszczółkowski

Malownicza trasa nad jeziorem Długim w Olsztynie po raz ostatni w sezonie zimowym gościła uczestników akcji „Z biegiem Natury”. Cykl obejmował pięć biegów, podczas których zdobywało się punkty do klasyfikacji generalnej. 4 kwietnia w Gimnazjum Akademickim podczas uroczystego zakończenia najlepsi odbiorą nagrody. W ostatnim biegu zabrakło dotychczasowych triumfatorów: Damiana Pieterczyka i Martyny Konarzewskiej. Pod ich nieobecność wygrali: Paweł Pszczółkowski i Beata Gawrońska.

 

Wyniki – dystans 5 km

1 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1988 M20 1 00:18:21

2 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM2010 POLSKA 1972 M40 1 00:18:25

3 WRONOWSKI RAFAŁ BANIE MAZURSKIE AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1986 M20 2 00:18:36

4 MISIEWICZ JACEK OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1968 M40 2 00:18:43

5 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 M20 3 00:18:48

6 MISIEWICZ MICHAŁ OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1995 M16 1 00:19:11

7 DŁUGOSZ KAMIL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1986 M20 4 00:19:15

8 NOSARZEWSKI KONRAD STUPSK POLSKA 1991 M20 5 00:19:16

9 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1991 M20 6 00:19:16

10 CERNICKY PETER OLSZTYN POLSKA 1981 M30 1 00:19:31

11 SYMEREWICZ MAREK BARCZEWO POLSKA 1967 M40 3 00:19:32

12 DROŻDŻ MARIUSZ OLSZTYN NIEZRZESZONY POLSKA 1969 M40 4 00:19:33

13 POKORNIECKI TOMEK CHYTRY RADOMIAK KENIA 1987 M20 7 00:20:06

14 DŁUGOSZ MAREK MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1962 M50 1 00:20:17

15 JAKUBOWSKI ADAM OLSZTYN 9PR POLSKA 1978 M30 2 4:07 14,6 00:20:30 00:20:33 15

16 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1972 M40 5 00:20:37

17 GRANDYS PIOTR OLSZTYN POLSKA 1974 M30 3 00:20:39

18 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1960 M50 2 00:20:42

19 PRZEDWOJEWSKI TADEUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1969 M40 6 00:20:49

20 KUROPATWA ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1963 M40 7 00:20:50

21 ŁOŻYŃSKI PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OSZTYN POLSKA 1963 M40 8 00:21:11

22 KRUPIŃSKI BOGUMIŁ OLSZTYN POLSKA 1973 M30 4 00:21:12

23 GWARDJAK JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1969 M40 00:21:26

24 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN POLSKA 1992 M20 8 00:21:39

25 OPAŁA MICHAŁ DOBRE MIASTO POLSKA 1996 M16 2 00:21:42

26 NOSARZEWSKI WALDEMAR OLSZTYN POLSKA 1967 M40 10 00:21:42

27 LENDZIAN JACEK OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1973 M30 5 00:21:49

28 KRÓL HUBERT KOŁO ZBIEGIEMNATURY.PL POLSKA 1986 M20 9 00:21:56

29 JĘDRZEJCZYK MARCIN OLSZTYN POLSKA 1976 M30 6 00:22:01

30 FIEDUCIK JARO OLSZTYNEK ZIELONI POLSKA 1969 M40 11 00:22:06

31 KOWALCZYK KAMIL LIDZBARK WARMINSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1985 M20 10 00:22:07

32 NOWICKI ARTUR PIECKI KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1988 M20 11 00:22:09

33 ŚLESICKI GRZEGORZ LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1984 M20 12 00:22:10

34 DRYGAS PAWEŁ OLSZTYN AUTO LAND POLSKA POLSKA 1978 M30 7 00:22:11

35 KOSOWSKI JANUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1952 M60 1 00:22:14

36 OLSZEWSKI MAREK LIDZBARK WARMIŃSKI BBL LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1969 M40 12 00:22:15

37 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN ZIELONI POLSKA 1970 M40 13 00:22:19

38 NOWAK SEBASTIAN DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1978 M30 8 00:22:21

39 ZAKRZEWSKI WOJTEK HARRY OSTRÓDA POLSKA 1971 M40 14 00:22:25

40 LECH BOGDAN OLSZTYN ZIELONI POLSKA 1960 M50 3 00:22:26 40

41 OLSZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN BBL OLSZTYN POLSKA 1978 M30 9 00:22:27

42 TARASEWICZ JAN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1957 M50 4 00:22:36

43 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1973 M30 10 00:22:42

44 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. POLSKA 1971 M40 15 00:22:43

45 KOSTYRA ŁUKASZ OLSZTYN BRAK POLSKA 1983 M20 13 00:22:43

46 KOZŁOWSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1982 M30 11 00:22:51

47 ARANOWSKI PATRYK LUBAWA POLSKA 1979 M30 12 00:22:56

48 DANILUK STANISŁAW OLSZTYN POLSKA 1963 M40 16 00:23:00 48

49 BODEK GABRIEL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1972 M40 17 00:23:15

50 CHOROMAŃSKI ARTUR PIECKI – POLSKA 1987 M20 14 00:23:30

51 KARPICKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1994 M16 3 00:23:31

52 STOLARCZYK PAWEŁ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M40 18 00:23:41

53 NADULSKI JACEK OLSZTYN POLSKA 1979 M30 13 00:23:46

54 WOLFF MARCIN OLSZTYN POLSKA 1969 M40 19 00:23:46

55 BOGUSZ PIOTR MRĄGOWO BO TU JEST POLSKA I TU SIĘ BIEGA. 1990 M20 15 00:23:55

56 SOBALA MACIEJ OLSZTYN BRAK 🙂 POLSKA 1980 M30 14 00:24:01

57 GAWROŃSKA BEATA OLSZTYN BBL OLSZTYN POLSKA 1973 K30 1 00:24:04 (1)

58 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1979 M30 15 00:24:08

59 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW KETRZYN KAISER – SPORT POLSKA 1981 M30 16 00:24:08

60 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1961 M50 5 00:24:11

61 LASZCZAK JERZY OLSZTYN POLSKA 1961 M50 6 00:24:12

62 MILDNER HUBERT OLSZTYN POLSKA 1979 M30 17 00:24:15

63 WEJKNIS ADAM OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN POLSKA 1977 M30 18 00:24:21

64 KŁOS JAN OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1964 M40 20 00:24:26

65 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA ONEMANCLUB POLSKA 1969 M40 21 00:24:29

66 MITKOWSKI DANIEL OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1975 M30 19 00:24:33

67 ZAPADKA STANISŁAW MRĄGOWO KB MRĄGOWO POLSKA 1955 M50 7 00:24:38

68 NEUMANN ARTUR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1978 M30 20 00:24:44

69 GODLEWSKA IWONA OLSZTYN POLSKA 1974 K30 2 00:24:50 (2)

70 BRONAKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN GABINET FIZJOTERAPEUTYCZNY 19;77 M30 21 00:24:52

71 ŁOCHACZ JAROSŁAW OLSZTYN B.B.L OLSZTYN POLSKA 1968 M40 22 00:24:52

72 WRÓBLEWSKI JANUSZ BARTOSZYCE UKS PRZYJAŹŃ BARTOSZYCE POLSKA 1957 M50 8 00:24:54

73 KUŚNIEWSKI MARCIN OLSZTYN BIEGAM BO LUBIĘ OLSZTYN POLSKA 1978 M30 22 00:24:58

74 SARNECKI MICHAŁ OLSZTYN POLSKA 1985 M20 16 00:24:58

75 PINIEWSKI ROBERT OLSZTYN POLSKA 1973 M30 23 00:24:59

76 FILIPSKI JAN OLSZTYN OKNOS TEAM POLSKA 1971 M40 23 00:25:00

77 SZPARAK RYSZARD OLSZTYN POLSKA 1951 M60 2 00:25:01

78 CIEŚLA ELŻBIETA OLSZTYNEK BBL OLSZTYN POLSKA 1972 K40 1 00:25:05 (3)

79 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN POLSKA 1976 M30 24 00:25:08

80 NAJDZION ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1976 M30 25 00:25:10

81 SIERZPUTOWSKI MARIUSZ OLSZTYN NIEZRZESZONY POLSKA 1961 M50 9 00:25:13

82 OSTROWSKI PAWEŁ OLSZTYN 1987 M20 17 00:25:21

83 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL POLSKA 1978 M30 26 00:25:24

84 DECYK MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1976 M30 27 00:25:26

85 WOTA ZANETA OLSZTYN POLSKA 1983 K20 1 00:25:27 (4)

86 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP POLSKA 1962 M50 10 00:25:28

87 RATUSZYŃSKI MICHAŁ OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1996 M16 4 00:25:28

88 BAŁDYGA PATRYCJA PISZ BBL OLSZTYN POLSKA 1987 K20 2 5:06 11,7 00:25:25 00:25:32(5)

89 TOMCZYK MICHAŁ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1981 M30 28 00:25:35

90 PIECZULIS KRYSTYNA OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1962 K50 1 00:25:39 (6)

91 PABJAŃCZYK ARTUR OLSZTYN BBL POLSKA 1971 M40 24 00:25:41

92 CIUPIŃSKI JERZY OLSZTYN POLSKA 1955 M50 11 00:25:44

93 ROGULSKA-SŁOMIŃSKA AGNIESZKA OLSZTYN NIEZRZESZONA POLSKA 1978 K30 3 00:25:47 (7)

94 JĘDRYCH GRZEGORZ ORZYSZ AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1987 M20 18 00:25:57

95 KRÓLIKOWSKI JANUSZ DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1951 M60 3 00:25:58

96 RĘKAWIECKI ROBERT OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1974 M30 29 00:26:06

97 HANAS DARIUSZ OLSZTYN BBL OLSZTYN POLSKA 1971 M40 25 00:26:10

98 REGLIŃSKA JOANNA BYTÓW KB GOCH BYTÓW POLSKA 1988 K20 3 00:26:17 (8)

99 CHMIELIŃSKI PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1978 M30 30 00:26:20

100 SĄDAJ SANDRA SZCZYTNO POLSKA 1989 K20 4 00:26:36 (9)

Fot: strona z biegiem natury

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x