Z Biegiem natury Olsztyn (I) 2013 – Ponad dwustu śmiałków nad Długim

Poprzednia edycja cyklu biegów długodystansowych„Z Biegiem natury” cieszyła się dużym powodzeniem, dlatego wszyscy z nadziejami oczekiwali kolejnej serii. W okresie jesienno-zimowych na pięknych trasach wokół Jeziora Długiego odbędzie kilka prób, każda jest punktowana i suma dokonań wyłoni najlepszych. To jednak tylko dodatkowa motywacja. Najważniejszym impulsem jest sam udział i bieg w dobrym towarzystwie

Pierwsza próbę wygrał w sobotę (19 października) Wojciech Kopeć z Olsztynka przed Pawłem Pszczółkowskim z Olsztyna i Mateuszem Jackiewiczem z miejscowości Rożental pod Lubawą. Wśród pań najszybsza okazała się Martyna Konarzewska z Działdowa, kolejne lokaty zajęły: Marta Barcewicz z Olsztyna i Monika Jackiewicz z Lubawy. Oczywiście były prowadzone klasyfikacje w kategoriach wiekowych.

 

Wyniki Open (dystans 5 km)

1 KOPEC WOJCIECH OLSZTYNEK AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1986 M16 1 00:16:47 1

2 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM POLSKA 1988 M16 2 00:17:05 2

3 JACKIEWICZ MATEUSZ ROŻENTA AZS-UWM OLSZTYN  POLSKA 1997 M16 3 00:17:07 3

4 JUREWICZ DARIUSZ   GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA  1974 M30 1  00:17:18 4

5 WOŁOSZYK KAMIL KOŚCIERZYNA AZS UWM OLSZTYN    POLSKA 1993 M16 4 00:17:24 5

6 KONIECZNY MARCIN  OLSZTYN IM2010 POLSKA 1972 M30 2 00:17:36 6

7 MATEUSIAK CEZARY OLSZTYYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1997 M16 5 00:17:37 7

8 NOSARZEWSKI KONRAD STUPSK AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI POLSKA 1991 M16 6 00:17:42 8

9 ILSKI PIOTR OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1995 M16 7 00:17:55 9

10 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN   WARMIŃSKO- MAZURKI KS TRIATHLON POLSKA 1993 M16 8 00:18:03 10

……………………………………………………………………..

11 NAJDZION ROBERT  OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1976   M30 3 00:18:04 11

12 RESZKA MATEUSZ    MRĄGOWOKLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1993 M16 9 00:18:13 12

13 ROGOWSKI ZBIGNIEW BISZTYNEK AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992 M16 10 00:18:26 13

14 KAMIŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1976 M30 4 00:18:35 14

15 KONARZEWSKA MARTYNA DZIA ŁDOWO UKS MOSIR DZIALDOWO POLSKA 1991 K16 1 00:18:40 1

16 SYMEREWICZ MAREK BARCZEWO POLSKA 1967 M30 5 00:18:43 15

17 BUKWAŚ TOMASZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1982 M16 11 00:18:46 16

18 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI POLSKA 1972 M30 6 00:18:47 17

19 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG FINISZ MORĄG POLSKA 1986 M16 12 00:18:54 18

20 MENZIIŃSKI PRZEMYSŁAW ŻABI RÓG FINISZ MORĄG POLSKA 1987 M16 13 00:18:55 19

21 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1991 M16 14 00:18:59 20

22 TUNKIEWICZ PAWEŁ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD POLSKA 1993 M1615 00:19:08 21

23 ŁOŻYŃSKI PIOTR AKM OLIMP OLSZTYN-SZYBKIE PTAKIPOLSKA 1963 M50 1 00:19:18 22

24 DŁUGOSZ MAREK KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1962 M50 2 00:19:22 23

25 MITKOWSKI DANIEL AKM OLIMP OLSZTYN   POLSKA 1975 M30 7 00:19:32 24

26 BIAŁKOWSKI KAZIMIERZ OLSZTYN POLSKA 1981 M16 16  00:19:36 25

27 SUDUJKO RYSZARD OLSZTYN    AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1997  M16 17 00:19:40 26

28 BARCEWICZ MARTA OLSZTYN    12TRI.PL POLSKA 1986  K16 2 00:19:44 2

29 BRONAKOWSKI PIOTR AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1979 M16 1800:19:48 27

30 NOSARZEWSKI WALDEMAR AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI POLSKA 1967 M30 8 00:19:56 28

31 JACKIEWICZ MONIKA LUBAWA  AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1992  K16 3 00:19:59 3

32 JĘDRZEJCZYK MARCIN OLSZTYN POLSKA 1976 M30 9 00:19:59 29

33 GRANDYS PIOTR OLSZTYN POLSKA 1974 M30 10 00:20:00 30

34 GWARDJAK JERZY   OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1969   M30 11 00:20:03 31

35 KORZENIEWSKI ZBIGNIEW JAROTY ŻÓŁWIKI POLSKA 1977 M30 12 00:20:04 32

36 KUROPATWA ANDRZEJ AKM OLIMP OLSZTYN SZYBKIE PTAKI POLSKA 1963 M50 3 00:20:04 33

37 PIEŚLAK ŁUKASZ BISKUPIEC BBL OLSZTY   POLSKA 1980 M16 19 00:20:14 34

38 RZERUCHOWSKI PIOTR AZS-UWM OLSZTYN POLSKA 1996 M16 20 00:20:21 35

39 DRYGAS PAWEŁ OLSZTYN AUTO LAND POLSKA POLSKA 1978 M30 13 00:20:24 36

40 MULKITYN PATRYCJA UKS MOSIR DZIALDOWO POLSKA 1995 K16 4 00:20:27 4

41 NOWAK SEBASTIAN DYWITY AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1978 M30 14 00:20:38 37

42 KUBICKI DARIUSZ WÓJTOWO WANIEWSKI TEAM POLSKA 1976 M30 15 00:20:43 38

43 KASPERSKI ARKADIUSZ OLSZTYN ZIELONI POLSKA 1970 M30 16 00:20:45 39

LACHOWICZ JAKUB OLSZTYN POLSKA 1993 M16 21 00:20:49 40

45 SKONECZNY DAREK OLSZTYN    AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1962 M50 4 00:20:54 41

46 MALISZEWSKI JERZY OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN  POLSKA 1960 M50 5 00:20:58 42

47 POPKO JANUSZ OLSZTYN 12TRI.PL POLSKA 1984 M16    22 00:21:04 43

48 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN TEAM POLSKA 1992 M16 23 00:21:07  44

49 RATUSZYŃSKI MICHAŁ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1996 M16 24     00:21:08 45

50 SZOK ADAM OLSZTYN POLSKA 1973 M30 17 00:21:19 46

51 RUTKOWSKA MICHAELA OLSZTYN AZS-UWM OLSZTYN POLSKA 1997 K16 5 00:21:21 5

52 KOPCEWICZ TOMASZ  STAWIGUDAPOLSKA 1984 M16 25 00:21:22 47

53 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1973 M30 18 00:21:23 48

54 FOTSCHKI ANDRZEJ OLSZTYN    AKM OLIMP POLSKA 1962 M50 6 00:21:27 49

55 SZTYLC ARKADIUSZ OLSZTYN POLSKA 1979 M16 26 00:21:38 50

56 KOSTYRA ŁUKASZ OLSZTYN POLSKA 1983 M16 27 00:21:44     51

57BOJAROWSKI PIOTR DĄBRÓWNO                 POLSKA 1967 M30 19 00:21:45 52

58 NEUMANN ARTUR OLSZTYN   AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1978 M30 20 00:21:57 53

59 KORCZYK ŁUKASZ GIŻYCKO POLSKA 1990 M16 28 00:22:03 54

60 ŚLIWIŃSKI PAWEŁ OLSZTYM 12TRI.PL   POLSKA 1991 M16 2900:22:03 55

61 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ OLSZTYN MKŻ MIKOŁAJKI    POLSKA 1984 M16 30 00:22:07 56

62 BOGUSZ PIOTR MRĄGOWO   BBL OLSZTYN POLSKA 1990 M16 31 00:22:08 57

63 MAŃKOWSKI KRZYSZTOF OLSZTYN BREAKFAST TEAM / 12TRI.PL POLSKA 1984 M16 32 00:22:15 58

64 NADULSKI JACEK OLSZTYN JACKY RUNNERS POLSKA 1979 M16 33 00:22:21 59

65 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN WKR FAN POLSKA 1984 M16 34 00:22:23 60

66 ZYSKOWSKI ANDRZEJ PURDA NOWA WIEŚ BIEGA POLSKA 1977 M30 21 00:22:26 61

67 MOUNIER FREDERIC OLSZTYN POLSKA 1972 M30 22 00:22:27 62

68 WEJKNIS ADAM AKM OLIMP OLSZTYN / BBL OLSZTYN POLSKA 1977 M30 23 00:22:28 63

69 KOWALCZYK WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1985 M16 35 00:22:30 64

70 PLISZKA PAWEŁ DYWITY POLSKA 1976 M30 24 00:22:31 65

71 KAMIŃSKI JAKUB OLSZTYN POLSKA 1996 M16 36 00:22:33 66

72 JEGER PIOTR OLSZTYN BBL OLSZTYN POLSKA 1989 M16 37 00:22:34 67

73 REZA MAREK OLSZTYN POLSKA 1968 M30 25 00:22:37 68

74 ROZTROPIŃSKI MARCIN OLSZTYN BBL POLSKA 1978 M30 26 00:22:39 69

75 GAJEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN   ,,GAJÓWKA POLSKA 1960 M50 7 00:22:40 70

76 WARCABA WALDEMAR OSTRÓDA ONEMANCLUB POLSKA 1969 M30 27 00:22:40 71

77 GOJŁO-WOŹNIAK JULITA OLSZTYN POLSKA 1985 K16 6 00:22:41 6

78 PINIEWSKI ROBERT OLSZTYN POLSKA 1973 M30 28 00:22:43 72

79 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1983 K16 7 00:22:43 7

80 ORŁOWSKI PAWEŁ MORĄG FINISZ MORĄG POLSKA 1990 M16 38     00:22:46 73

81 ANTONIAK KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1976 M30 29 00:22:51 74

82 DANILUK STANISŁAW OLSZTYN POLSKA 1963 M50 8 00:22:53 75

83 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW OLSZTYN POLSKA 1976 M30 30 00:22:53 76

84 GAWROŃSKA BEATA OLSZTYN SPOŁECZNIE AKTYWNI POLSKA 1973 K30 1 00:22:57 8

85 KŁOS JAN AKM OLIMP OLSZTYN/PAN OLSZTYN POLSKA 1964 M30 31 00:23:00 77

86 ŻUREK SŁAWOMIR OLSZTYN ŻÓŁWIKI POLSKA 1983 M16 39 00:23:00 78

87 KIERUL JACEK AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1962 M50 9 00:23:00 79

88 MAJEWSKI GRZEGORZ OLSZTYN BOTOKS    POLSKA 1983 M16 40 00:23:01 80

89 MŁOT DANIEL OLSZTYN POLSKA 1976 M30 32 00:23:06 81

90 KĘDZIA MILENA KS AZS UWM OLSZTYNPOLSKA 1997 K16 8 00:23:09

91 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW KETRZYN  KAISER – SPORT POLSKA 1981 M16 41 00:23:10 82

92 DUBRUEL JEAN OLSZTYN POLSKA 1982 M16 42 00:23:14 83

93 PIEKARSKI PAWEŁ OLSZTYN BIEGAJĄCY PO ROSIE POLSKA 1974 M30 33 00:23:15 84

94 WOTA ZANETA OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1983 K16 9 00:23:17 10

95 WASILAK TOMASZ OLSZTYN BIEGNĘ DLA MAMY POLSKA 1985 M16 43 00:23:20 85

96 SIERADZAN ADAM OLSZTYN PĘDEM DOBIEGNĘ POLSKA 1980 M16 44 00:23:25 86

97 RUCZYŃSKI ANDRZEJ OLSZTYN POLSKA 1952 M50 10 00:23:25 87

98 MICHALCZUK SŁAWOMIR OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1961 M50 11 00:23:33 88

99 DECYK MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1976 M30 34 00:23:36 89

100 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ BISKUPIEC POLSKA 1981 M16 45 00:23:42 90

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Biegi długodystansowe Olsztyn zbiegiem natury

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x