Zimowy Runmageddon Ełk 2018 – Pokonać samego siebie to jest główne motto

Fot. runmageddon.pl facebook

W miniony weekend (24/25 lutego) w Ełku odbyła się Zimowa wersja Runmageddonu czyli ekstremalnego biegu z przeszkodami. Dyscyplina, która z dużą dynamiką rozkręca się z roku na rok ma wielu zwolenników i to o bardzo zróżnicowanym poziomie przygotowania fizycznego. Oczywiście najlepsi walczą o zwycięstwo, ale jest wielu, którzy traktują to jako wspaniałą zabawę, a ukończenie próby staje się swoistym zwycięstwem nad słabościami.

W rym roku przygotowano trzy trasy. Hardcore (21 km), Rektut (6 km) i Intro (3 km). Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przybyli miłośnicy tej dyscypliny z całego kraju, także zagranicy, ale oczywiście największa rzesze stanowili mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, jego wschodnich krańców. Organizacja takiej imprezy była dużym wyzwaniem i pod tym względem gospodarze zdali egzamin bez zarzutu. Rywalizacja sportowa była oczywiście najważniejsza, ale zadbano o całą otoczkę by uczestnicy czuli sie jak najlepiej.

Odnieśliśmy sukces zwłaszcza w Rekrucie, gdzie zwyciężył Marek Pikciun (Giżycko) przed Mariuszem Kaleciakiem (Giżycko) – jednocześnie triumfator kat. Masters. Wśród pań najlepsza okazała się Monika Szymborska (Kruklanki), trzecie miejsce w kat. Masters zajęła Monika Myszczyńska (Ełk)

Bohaterem Hardcore był Białorusin Vitali Savanovich, pierwszy w open i Masters. W grupie weteranów drugie miejsce wywalczył Tomasz Andrukiewicz (Ełk) – ósmy w open. Przed nim znalazł się Rafał Milewski (Ełk)

{AdmirorGallery}runmaelk2{/AdmirorGallery}

Fot. Marcin Waszkiewicz

Zimowy Runmageddon Rekrut

Mężczyźni open

1 Marek Pikciun M Giżycko Monika i jej goryle 00:27:04

2 MARIUSZ KALECIAK M GIŻYCKO Monika i jej goryle 00:27:04

3 Sebastian Kasprzyk M Dobczyce xRunners 00:37:08

4 Tomasz Oślizło M Skrzyszów xRunners 00:37:44

5 Krzysztof Madejski M Białogard xRunners 00:38:12

6 Mateusz Krawiecki M Lubawa Husaria Race Team 00:39:06

………………………………….

48 Rafał Pogorzelski M Ełk Ełk Force One 00:50:14

51 RAFAŁ MILEWSKI M EŁK Husaria Race Team 00:51:00

52 Piotr Smagala M Ełk   00:51:33

75 Rafael ZABINSKI M Elk   00:56:34

85 Jan Bobrowski M Ełk   00:58:53

91 Bartosz Grądkowski M Kętrzyn 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 00:59:44

92 Marcin Jakubczyk M Prostki   00:59:55

94 Andrzej Chrzanowski M Ełk   01:00:06

99 Dariusz Ptak M Giżycko 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:00:39

102 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 01:01:00

105 Krystian Jaśkiewicz M Rasząg   01:01:40

106 Przemysław Baran M Gołdap Gmo 01:01:47

108 Wojciech Rojek M Gołdap Gmo 01:02:22

113 Bogdan Rolnik M Kruklanki 15GBZ/kzaop 01:03:02

117 Dawid Siwik M Pisz   01:03:43

119 Damian Kuszmider M Giżycko 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:04:01

123 Łukasz Dojnia M Ełk   01:04:30

124 MARCIN SKULIMOWSKI M EŁK ESA Racing Team 01:04:31

127 Paweł Pasławski M Ełk   01:04:44

137 adam ogrodowczyk M Elbląg   01:06:28

140 Waldemar Kondratiuk M Giżycko 15GBZ/kzaop 01:06:57

143 Daniel Skrobisz M Giżycko 15GBZ/kzaop 01:07:28

144 Dominik Sadkowski M Kętrzyn Zawsze Możesz Lepiej 01:07:29

151 Mirosław WŁODARCZYK M EŁK 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:08:42

152 Krystian Grosfeld M Elk 15 GIZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 01:08:43

153 Paweł Sypytkowski M Nowa Wieś Ełcka V.I.P-GYM EŁK 01:08:44

155 jędrzej rynkiewicz M kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:09:11

162 Michał Lipiński M Pisz   01:09:55

168 Michal Kisiel M Biskupiec   01:10:35

171 Cezary SAK M Kętrzyn KTMŁ 01:11:01

173 Piotr Juszkiewicz M Kętrzyn   01:11:46

185 Damian Pilutkiewicz M EŁK   01:13:31

186 Marcin Onufrejuk M Górowo Iławeckie Baltic Seals 01:13:34

196 Orest Mucha M Więcki   01:15:34

202 Marek Kudan M Biskupiec   01:16:32

203 Piotr Pipiro M Ełk Imperium Siły 01:16:33

209 Konrad Kurzątkowski M Ełk   01:17:37

211 Kuba Zyskowski M Kalinowo   01:17:53

213 Rafał Ignaczak M Ełk 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:18:19

214 Adam Arciszewski M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:18:20

218 Robert Surgiewicz M Ełk   01:18:28

219 Paweł Dorf M Ełk   01:18:51

220 Grzegorz Modrzejewski M Bartoszyce Odurzeni RUNmarichuaną 01:18:58

221 Wojciech Kusiuk M Gołdap   01:19:08

222 Marcin Zyśk M Szczytno   01:19:09

223 Marcin Lutarewicz M Kętrzyn   01:19:19

225 Krystian Kołota M Ełk   01:20:36

230 Wojciech Turski M Elk   01:22:48

233 Patryk Masłowski M Olecko   01:22:58

234 Carl Green M Elk   01:23:05

238 Nikodem Kemicer M Ełk Ełk Force One 01:24:05

243 Adrian Bakuła M Szczytno   10:00 (37) 01:24:35

246 Marek Sidor M Ełk   10:30 (23) 01:25:38

248 Rafał Czarnecki M Ełk   10:30 (25) 01:25:41

253 Przemek Ogonowski M Orzysz   01:26:15

255 Szymon Grygo M Ełk V.I.P-GYM EŁK 01:26:36

256 Jacek MOKRZYCKI M Kętrzyn   01:27:06

257 Marcin Turowski M Szczytno   01:27:07

269 Wojciech Stępniak M Olsztyn KMP Olsztyn 01:28:32

270 Sebastian Marchwiński M Olsztyn KMP Olsztyn 01:28:32

271 Mateusz Gawryś M Olsztyn   01:28:33

272 Wojciech Mokwiński M Olsztyn KMP Olsztyn 01:28:33

273 Przemysław Chomański M Giżycko 15GBZ/kzaop 01:28:39

274 Krzysztof Kamiński M Giżycko 15GBZ/kzaop 01:28:39

275 Justyna Lewczuk M Giżycko 15GBZ/kzaop 01:28:39

280 Tomasz Koc M Ełk   01:30:17

281 Arkadiusz Cieślik M Szczytno   01:30:20

282 Adam Wypych M Ełk   01:30:21

283 Tomasz Frylich M Ełk   01:30:22

285 Sebastian Myszczyński M EŁK Ełk Force One 01:31:31

286 Krystian Kołodziejski M Olsztyn SIENIEDA 01:31:38

288 Cezary Puczyłowski M Kurianki Pierwsze The Matka i Ojciec KOCIAKI Race Team 01:31:44

289 Ivan Ljevakovic M Bemowo Piskie   01:32:07

290 Artur Machniewicz M Kętrzyn 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:33:07

291 Łukasz Grabowski M Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:33:08

292 Daniel Sokolowski M Wegorzewo 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:33:09

293 Mirosław Charytoniuk M Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:33:09

294 Łukasz Junko M Giżycko 15 Brygada Zmechanizowana / Dywizjon Przeciwlotniczy 01:33:10

304 Maciej Kisiel M Mrągowo   01:35:35

305 Adrian Grygo M Ełk Ełk Force One 01:35:40

306 Karol Kryłowicz M Ełk Ełk Force One 01:35:46

307 Kamil Kowalski M Sątopy wyszylywypua 01:35:47

310 Olgierd Grajewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 01:37:27

311 Dawid Zamojski M Ełk   01:37:48

318 Andrzej Serwin M Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 01:39:44

319 Krzysztof Bibow M Ełk HARDCROSS EŁK 01:39:44

320 Jarosław Kasprzak M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 01:39:44

321 Mikołaj Kasprzak M Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 01:39:44

323 Tomasz Szczech M Biała Piska   01:40:17

324 Igor Szczudło M Kętrzyn   01:40:44

325 Andrzej Ścibor M Olsztyn   01:41:37

333 Pawel Supinski M Elk HARDCROSS EŁK 01:43:39

334 Bartosz Detkiewicz M EŁK HARDCROSS EŁK 01:43:39

335 Michał Wesołowski M Ełk   01:43:40

337 Adrian Staszewski M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:43:48

345 Piotr Wojtaszek M Ełk   02:12:15

28277171 1643920592321602 6069786143278002779 n

Kobiety open

1 Monika Szymborska K Kruklanki Monika i jej goryle 00:27:04

2 Tatyana Pekhtserava K Minsk xRunners 00:50:03

3 Małgorzata Daszkiewicz K Płock POWER TRAINING 00:51:56

4 Maria Jankowska K Gdansk xRunners 00:52:53

5 Paulina Gawroniuk K wrocław xRunners 00:53:48

6 Izabela Frontczak K Szczecinek Husaria Race Team 00:56:53

………………………….

9 Anna Kuleszka K Węgorzewo Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk Artylerii 01:07:27

13 Monika Kemicer K Ełk Ełk Force One 01:10:28

15 Agnieszka Sokalska K Biskupiec   01:13:07

16 MONIKA NAGOLSKA K EŁK Imperium Siły 01:16:33

18 Ewa Nikonowicz K Lipowo 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:21:24

21 Marlena Szymanowska K Ełk   01:22:56

22 Klaudia Knap K Olsztyn SRTG OLSZTYN 01:23:01

27 Katarzyna Siudej K Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:24:16

28 Patrycja Sikorska K Ełk 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:24:16

29 Bozena Jarzebowicz K Gołdap   01:24:52

17 Katarzyna Sutkowska K Kętrzyn 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:21:24

30 Aleksandra Tulodziecka-Sawczuk K Ostróda   01:25:06

32 Paulina Leonik K Ełk   01:25:39

40 Sylwia Głód K Olsztyn KMP Olsztyn 01:28:33

41 Anna Rolnik K Kruklanki 15GBZ/kzaop 01:28:39

43 Marta Radaszewska K Ełk   01:30:20

45 Monika Myszczyńska K Ełk Ełk Force One 01:31:30

48 Małgorzata Glanc K Olsztyn   01:32:02

49 Ewa Chojnowska K Pisz   01:32:04

56 Patrycja Łapińska K Ełk Ełk Force One 01:35:44

58 Karolina Miłowicka K Ełk V.I.P-GYM EŁK 01:37:25

61 Paulina Piwowar K Gołdap Dzieci Kukurydzy 01:38:33

63 Katarzyna Chyżewska K Olsztyn   01:38:37

64 Małgorzata Kubacka K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 01:39:44

65 Marta Kasprzak K Kętrzyn CrossBoxFit Kętrzyn 01:39:44

66 Karolina Skarżyńska K Pisanica   01:41:12

71 Renata Prawdzik K Ełk HARDCROSS EŁK 01:43:39

72 ANNA DOWGIEWICZ K EŁK   01:43:39

77 Monika Bartkiewicz K Olsztyn DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEM 01:46:41

78 Monika Piworowicz K Tomaszkowo DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEM 01:46:47

79 Anna Posłuszna K Warszawa xRunners 01:48:19

80 Izabela Zaręba K Warszawa Husaria Race Team 01:48:24

81 Marlena Czerniewska K Olsztyn   01:48:36

82 Małgorzata Dłutowska K Purda   01:48:37

28277376 1643901435656851 6867578170361602303 n

Mężczyźni Masters

1 MARIUSZ KALECIAK M GIŻYCKO Monika i jej goryle 00:27:04

2 Piotr Petelczyc M Tychy Husaria Race Team 00:48:28

3 Robert Kralewski M Góra Kalwaria DZIADY OCR 00:48:46

4 Ireneusz Sywanycz M Gdańsk   00:53:23

5 Bogdan Rycerski M Iłowa 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 00:54:23

6 Zygmunt Machtyl M Słupsk Baltic Seals 00:56:24

…………………………………….

7 Jan Bobrowski M Ełk   00:58:53

8 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 01:01:00

12 Adam Ogrodowczyk M Elbląg   01:06:28

21 Robert Surgiewicz M Ełk   01:18:28

27 Jacek MOKRZYCKI M Kętrzyn   01:27:06

29 Ivan Ljevakovic M Bemowo Piskie   01:32:07

32 Andrzej Serwin M Kętrzyn CrossBoxFit Ketrzyn 01:39:44

33 Andrzej Ścibor M Olsztyn   01:41:37

28279131 1643888042324857 309054157026668754 n

Kobiety Masters

1 Anna Ruszewska K Suwałki Calypso Team Suwałki 01:09:04

2 Agnieszka Wietrzyńska K Międzyrzecz Algraf Race Team 01:23:18

3 Monika Myszczyńska K Ełk Ełk Force One 01:31:30

4 Ewa Chojnowska K Pisz   01:32:04

5 Anita Sznejder K Suwałki Calypso Team Suwałki 01:34:38

6 Patrycja Łapińska K Ełk Ełk Force One 01:35:44

{AdmirorGallery}runmaelk2a{/AdmirorGallery}

Runmageddon Hardcore

Mężczyźni open

1 Vitali Savanovich M Minsk   02:19:20

2 Mateusz Jeliński M Kartuzy xRunners 02:32:07

3 Jakub Wypukoł M Katowice SOCIOS SILESIA 02:34:45

4 Bartosz Januszewski M Zielona Góra Kosiarze 02:40:07

5 Edgars Apinis M Lapmežciems   02:40:38

6 Kamil Marczuk M Warszawa Husaria Race Team 02:43:05

…………………………………

7 RAFAŁ MILEWSKI M EŁK Husaria Race Team 02:45:06

9 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 02:47:56

12 Michał Pawlyta M Elbląg LION’S FIREFIGTER’S TEAM 02:50:31

13 Jerzy Pawlyta M Elbląg LION’S FIREFIGTER’S TEAM 02:50:32

14 Rafał Pogorzelski M Ełk Ełk Force One 02:50:44

17 Maciej Kasjan M Ełk 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:52:39

26 Łukasz Pytelewski M Elbląg LION’S FIREFIGTER’S TEAM 03:06:04

36 Kamil Burda M Sorkwity   03:08:47

46 Michał Kamieniecki M Olsztyn LION’S FIREFIGTER’S TEAM 03:16:24

47 Krzysztof Maczulski M Olsztyn LION’S FIREFIGTER’S TEAM 03:16:24

52 Krystian Tomaszewski M Orzysz   03:20:27

54 Przemysław Ułanowicz M Giżycko   03:21:19

61 Mateusz Szewc M Ełk Imperium Siły 03:24:58

68 Adam Tymanowski M Olsztyn   03:27:54

69 Artur Opoński M Ełk   03:28:30

70 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 03:29:28

76 Bartosz Żelazny M Prostki   03:34:17

79 Radosław Cybulko M Ełk Imperium Siły 03:35:31

92 Kamil Wojciechowski M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 03:42:18

94 Grzegorz Pawlik M Ełk Warsztatowe dziki 03:43:57

95 Mateusz Dąbrowski M Ełk Warsztatowe dziki 03:43:57

96 Daniel Topolski M Ełk Warsztatowe dziki 03:43:58

98 Wojtek Gorzoch M Prostki Warsztatowe dziki 03:43:58

103 Andrzej CYBUL M Orzysz   03:45:11

115 Paweł Kręciewski M Ukta   03:48:52

121 Andrzej Surynt M Ełk Ełk Force One 03:49:47

124 Grzegorz Modrzejewski M Bartoszyce Odurzeni RUNmarichuaną 03:50:05

127 Jakub Samsel M Ukta   03:50:50

129 Eryk Chiliński M Pisz   03:51:09

134 Piotr SZCZEPKOWSKI M Ryn   03:52:10

141 Michael Puchacz M Łukta   03:53:07

145 Arkadiusz Paszkiewicz M Ełk   03:53:59

153 Adrian Grygo M Ełk Ełk Force One 03:56:49

158 Krystian Filochowski M Olsztyn KONIUCHY OCR 03:57:45

160 Krystian Grosfeld M Elk 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 03:58:32

163 Paweł Milewski M Olsztyn DZIKI OLSZTYN 03:59:20

164 Rafał Lach M Bartoszyce SRTG OLSZTYN 03:59:22

172 Michał Szumiło M Ełk Ełk Force One 04:02:41

173 Artur Kunda M Ełk   04:02:42

174 Łukasz Korczyk M Giżycko   04:02:51

175 Rafał Chojnowski M Ełk Lecimy Tutej 04:02:59

176 Krzysiek Barczewski M Olsztyn Lecimy Tutej 04:02:59

177 Radosław Sambulski M Giżycko 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 04:04:40

178 Dawid Osiński M Ełk   04:05:04

180 Zbigniew Stankiewicz M Ełk   04:05:28

184 Cezary SAK M Kętrzyn KTMŁ 04:06:02

210 Karol Musiał M Kętrzyn KTMŁ 04:14:10

214 Mirosław WŁODARCZYK M EŁK 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 04:14:54

215 Konrad Wysocki M Pisz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 04:14:58

218 Łukasz Jurewicz M Ełk Venezianka Ełk Suwałki 04:15:05

222 Jacek Konieczny M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 04:16:28

229 Piotr Ciszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 04:17:51

230 Wojciech Bobowski M Więcbork   04:17:56

231 Bartosz Nowowiejski M Borzyszkowo   04:17:57

232 Tomasz Kratyński M Ełk V.I.P-GIM EŁK 04:17:57

246 Lucjan Falarski M Ełk Husaria Race Team 04:22:19

252 Szymon KMIECIK M Kętrzyn   04:24:16

253 Dawid OSTROWSKI M Giżycko   04:24:16

254 Robert Wołyniec M Ełk   04:24:41

267 Tomasz Kosak M Ełk Ełk Force One 04:29:38

269 Nikodem Kemicer M Ełk Ełk Force One 04:30:16

271 Karol Kryłowicz M Ełk Ełk Force One 04:30:27

281 Andrzej Adamowski M Elbląg   04:32:42

290 Patryk Koziatek M mrągowo DZIKUNY 04:38:21

299 Krzysztof Duda M Mrągowo DZIKUNY 04:41:03

311 Szymon Kononowicz M Bartoszyce Cardstore.pl Ełk 04:47:36

321 Krzysztof KŁUBA M Giżycko   04:53:00

332 Michał Biernacki M Ełk Team Maup@ 05:02:57

336 Grzegorz Fetliński M Olsztyn   05:06:32

370 Bogdan Wołyniec M Ełk DZIADY OCR 06:34:40

28279351 1643892652324396 3108753549547490725 n

Kobiety open

1 Magdalena Sokół K Białystok OUTDOOR TRAINING 03:09:01

2 Aniela Żukowska K Białystok OUTDOOR TRAINING 03:16:07

3 Magdalena Grajcar K Poznań LOFT TEAM EXTREME 03:24:41

4 Dorota Jabłońska K białystok OUTDOOR TRAINING 03:27:09

5 Sylwia Szabelska K Mrągowo MORSY SZCZYTNO #RESET 03:29:31

6 Katarzyna Morek K Gołdap Dzieci Kukurydzy 03:41:40

………………………………

7 Urszula Wojciechowska K Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 03:42:19

8 Monika Kemicer K Ełk Ełk Force One 03:49:44

10 Agata Sieczkowska K Gołdap Dzieci Kukurydzy 03:53:23

17 Aneta Holownia K Elk Ełk Force One 03:59:22

33 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński   04:32:08

28377495 1643920478988280 5986868296472369246 n

Mężczyźni Masters

1 Vitali Savanovich M Minsk   02:19:20

2 Tomasz Andrukiewicz M Ełk Ełk Force One 02:47:56

3 Marek Pawelec M Łódź   03:07:06

4 Zbigniew Boroń M Wojkowice   03:09:01

5 Paweł Michalak M Łuków CrossFit Łuków & CrossFit Siedlce 03:14:13

6 Lukasz Lorenc M Gorzów wlkp DZIADY OCR 03:14:20

………………………..

7 Michał Kamieniecki M Olsztyn LION’S FIREFIGTER’S TEAM 03:16:24

10 Adam Tymanowski M Olsztyn   03:27:54

11 Jarosław Kordek M Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 03:29:28

17 Andrzej Surynt M Ełk Ełk Force One 03:49:47

22 Arkadiusz Paszkiewicz M Ełk   03:53:59

33 Łukasz Jurewicz M Ełk Venezianka Ełk Suwałki 04:15:05

35 Piotr Ciszewski M Ełk V.I.P-GYM EŁK 04:17:51

39 Szymon KMIECIK M Kętrzyn   04:24:16

61 Bogdan Wołyniec M Ełk DZIADY OCR 06:34:40

28468702 1643908678989460 2499037335155112853 n

Kobiety Masters

1 Magdalena Sokół K Białystok OUTDOOR TRAINING 03:09:01

2 Anna Ruszewska K Suwałki Sportowe Suwałki 04:08:34

3 Ewa Kozdój K Lidzbark Warmiński   04:32:08

4 izabela jakubowicz K łódź   04:38:18

5 renata łukasiewicz K konstancin WTF? 04:44:08

6 Natalia Rembowska K Puszczykowo DZIADY OCR 04:52:50

Ełk sport powszechny sporty ekstremalne

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x