Żwirowy Bieg i Marsz Minięta 2020 – Na podium w open i kategoriach

Fot. Konrad Sosiński
W niedzielę (19 lipca) w Miniętach (Gmina Dzierzgoń) i odbył się Żwirowy Bieg i Marsz na dystansie 5.3 km. Startowało koło 170 uczestników , w tym spora grupa z województwa warmińsko-mazurskiego. W biegu najwyżej w klasyfikacji open znalazł się Szymon Sawicki (Olsztyn) trzeci w kategorii M20. Ewelina Minda (Elbląg) była trzecia wśród pań i pierwsza w kategorii K30.

Na podium znaleźli się także: Maciej Szarko (Elbląg) – trzeci w M40, Piotr Olejarczyk (Elbląg) – drugi w M60 i Dawid Majewski (Elbląg) – trzeci w M15. W nordic walking na piątej pozycji finiszował Jan Nieściór (Stękiny) – drugi w M50, druga w rywalizacji pań i pierwsza w kategorii K50 była Mieczysława Nieściór (Stękiny)

Bieg dystans 5.3 km

1 ZYBOROWICZ BARTLOMIEJ M 1 M 20-29 1 GDANSK KUJAWSCY RUNNERS 0:19:07

2 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 20-29 2 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA 0:20:04

3 TUR MARCIN M 3 M 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM 0:20:07

4 OŁOWSKI KAMIL M 4 M 30-39 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS POWIŚLE 0:20:55

5 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0:21:08

6 SAWICKI SZYMON M 6 M 20-29 3 OLSZTYN MŁYNAGO 0:21:16

……………………………….

18 SZARKO MACIEJ M 16 M 40-49 3 ELBLĄG 0:23:17

19 GĄSIOR PAWEL M 17 M 30-39 7 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0:23:36

28 MINDA EWELINA MINDA K 3 K 30-39 1 ELBLAG 0:25:23

32 ZYCH DAWID M 28 M 40-49 5 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0:26:01

52 KRYSZCZUK PIOTR M 41 M 30-39 15 PASŁĘK 0:28:18

55 OLEJARCZYK PIOTR M 44 M 60+ 2 ELBLĄG 0:28:34

58 SOWA SYLWESTER M 46 M 40-49 8 ELBLĄG 0:28:58

68 ŚLĘZAK ADAM M 54 M 30-39 19 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 0:30:56

71 JUREWICZ EWELINA K 16 K 20-29 6 ELBLĄG 0:31:10

76 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 58 M 20-29 9 ELBLĄG 0:31:54

77 SZKLARSKI ANDRZEJ M 59 M 40-49 13 ELBLĄG 0:32:18

85 JUREWICZ PAWEŁ M 65 M 20-29 10 ELBLĄG 0:33:26

90 DUDZIK PIOTR M 67 M 40-49 16 ELBLĄG EL-AKTYWNI 0:34:43

97 GŁOWACKA ANNA K 27 K 40-49 10 ELBLĄG 0:36:52

98 PROKOP MARIUSZ M 71 M 40-49 19 ELBLĄG PROKOPKI 0:37:18

107 PĘKALSKA MONIKA K 31 K 40-49 12 ELBLĄG 0:41:55

118 PROKOP ANNA K K 40-49 17 ELBLĄG PROKOPKI 0:45:00

120 MAJEWSKI DAWID M M 16-19 3 ELBLĄG 0:45:35

121 SOWA RENATA K K 40-49 18 ELBLĄG 0:46:08

124 MALEC PATRYCJA K K 20-29 8 ELBLĄG 0:48:56

125 SZKLARSKA ALICJA K K 40-49 19 ELBLĄG 0:49:37

126 MILKOWSKI MARIUSZ M M 50-59 15 GDYNIA 0:50:06

Nordic walking dystans 5.3 km

1 TOPOREK RAFAŁ M 1 1977-06-05 M 0-49 1 PRZODKOWO 0:34:49

2 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 1962-09-18 M 50+ 1 MIKOSZEWO 0:35:41

3 LERKA PIOTR M 3 1976-05-29 M 0-49 2 ŁÓDŹ LERKI 0:36:59

………………………………….

5 NIEŚCIÓR JAN M 5 1968-01-28 M 50+ 2 STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 0:37:35

10 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 2 1970-02-14 K 50+ 1 STĘKINY KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 0:42:27

11 ŚLIWKA WIESŁAW M 9 1958-08-12 M 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:42:41

26 GÓRSKA KATARZYNA K 15 1969-01-05 K 50+ 7 ELBLĄG 0:47:06

28 KOZŁOWSKA ANNA K 17 1979-05-07 K 30-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 0:47:38

33 MALISZEWSKA MARIANNA K 21 1963-10-09 K 50+ 10 ELBLĄG 0:48:28

46 SZUSTEK KATARZYNA K 34 1969-06-06 K 50+ 17 ELBLĄG 0:54:16

Biegi długodystansowe Elbląg Olsztyn sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x