Finał Ligi Elite Poznań 2021 – 54 tysiące złotych do podziału

Fot. nadesłane
Nagrody pieniężne o łącznej wartości 54 000 złotych czekają na najlepszych zawodników, którzy rywalizują ze sobą w ramach Ligi Elite. Finał rywalizacji rozegra się już 9 maja br. w Poznaniu. Zawodnik, któremu udało się zebrać największą liczbę punktów, stanie na 1 miejscu i zgarnie 20 tysięcy złotych!

Już za miesiąc, 9 maja br., w niedzielę, na poznańskim Hipodromie odbędzie się finał, trwającej od 2020 roku Ligi Elite. Na profesjonalnych biegaczy czeka ekscytująca rywalizacja o chwałę i zastrzyk gotówki. Walka o zgarnięcie ostatnich punktów pozwalających na wskoczenie na premiowane finansowo miejsca będzie toczyć się na 10 kilometrowej trasie z 50 przeszkodami. Łączna pula nagród to 54 tysiące złotych, z czego 20 tysięcy trafi do zwycięzcy, a następni w kolejności otrzymają po 10 i 5 tysięcy. Zawodnicy z miejsc 4 i 5 wygrają 2 tysiące złotych, a 6-10 – 1,5 tysiąca. Ostatnie premiowane pozycje mogą liczyć na wygraną w wysokości 500 zł. Więcej o zasadach Ligi Elite Runmageddonu przeczytać można na stronie: http://bit.ly/2HyIGhL.

Podczas wydarzenia w Poznaniu na torze Runmageddonu staną także fani ekstremalnych biegów z przeszkodami startujący w serii Open, czyli dla wszystkich. Wystartują oni w wyjątkowej formule finałowej, również na trasie 10 kilometrów najeżonej 50 przeszkodami. Uczestnicy serii Open nastawieni są na zabawę i przeżycie przygody. Tutaj nie liczy się najlepszy czas ani umiejętność pokonanie każdej przeszkody. Uprawnione do startu w Finale Ligi Runmageddonu są osoby, które w roku 2020 lub 2021 pokonały choć jeden ekstremalny bieg z przeszkodami w formule Rekrut, zdobywając tym samym dwa punkty w klasyfikacji ogólnej.

Do udziału w Runmageddonie Poznań oraz Finale Ligi zapisać się można do dnia 7 maja go godziny 15:00 poprzez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/final-ligi-runmageddonu-poznan-08-05-2021.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

sport powszechny sporty ektremalne

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x