Runmageddon Ełk 2020 – Mateusz Krawiecki pokazał klasę

Fot. runmageddon facebook
W weekend (22/23 sierpnia) odbył się Runmageddon Ełk wyjątkowo atrakcyjna próba dla zwolenników sportów ekstremalnych. Jak zwykle odbyły się wyścigi: Rekrut (6 km) i Hardcore (21 km). Trasy obu biegów naszpikowane zostały przeszkodami (głównie terenowymi), które wymagały od uczestników znakomitego przygotowania fizycznego. A ponieważ zgłosiło się kilkuset śmiałków z kondycją u Polaków nie jest tak źle. Bohaterem został Mateusz Krawiecki z Lubawy, który wygrał oba wyścigi w kat. elita.

Podobnym wyczynem (podwójne zwycięstwa w sobotę i niedzielę) mogą pochwalić się: Agnieszka Rynkiewicz (Bogdaniec) w kat. elita kobiet i Marcin Jakubczak (Bydlino) w kat. masters elita mężczyzn) Oto pozostali triumfatorzy: Harccore: open mężczyzn: Krzysztof Kołakowski (Ciechanów), open masters mężczyzn:Marek Bułach (Białystok) open kobiet:Emilia Mackiewicz (Kowale), open masters kobiet: Justyna Zasadowska (Chrzanów Mały). Elita masters kobiet: Joanna Dądelewska (Malbork). Rekrut: open masters mężczyzn: Tomasz Janczulewicz (Sejny), open mężczyzn: Hubert Naglak (Szelejewo), open kobiet: Beata Sobolewska (Warszawa), open masters kobiet: Mariola Skomin (Ełk), elita masters kobiet: Marta Nitecka (Kozy)

Hardcore

1 KRAWIECKI Mateusz RUNMAGEDDON LUBAWA Elite Mężczyzn 1 M 1 02:01:33.50

2 CHMIELORZ Józef Carbon Silesia Sport LĘDZINY Elite Mężczyzn 2 M 2 02:01:50.75

3 ORAWCZAK Kamil Carbon Silesia Sport KOZY Elite Mężczyzn 3 M 3 02:05:45.80

………………………….

14 DOMAŃSKI Krystian EŁK Elite Mężczyzn 13 M 14 02:20:01.30

50 GONTARSKI Tomasz EŁK Open Mężczyzn 4 M 49 02:41:31.55

75 MILEWSKI Rafał 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW EŁK Open Mężczyzn 11 M 73 02:56:23.15

77 FILOCHOWSKI Krystian OLSZTYN Elite Mężczyzn 54 M 75 00:05:00 02:56:48.00

79 KORCZYK Łukasz GIŻYCKO Open Mężczyzn 14 M 77 02:57:32.85

92 BILEWICZ Michał ELBLĄG Open Mężczyzn 18 M 90 03:01:54.20

92 BUJNOWSKI Kamil ELBLĄG Open Mężczyzn 18 M 90 03:01:54.20

111 LEWANDOWSKI Mariusz MRĄGOWO Open Mężczyzn 29 M 108 03:09:23.35

115 JAKUBCZYK Marcin PROSTKI Open Mężczyzn 33 M 112 03:11:04.55

121 ŻEBROWSKI Jacek R.Ambo Druga Crew KIERZLINY Open Mężczyzn 36 M 117 03:12:07.15

126 MURAWSKI Karol EŁK Open Mężczyzn 39 M 122 03:13:47.20

133 MIKIELSKI Paweł MytuPierwszyRaz OLSZTYN Open Mężczyzn 43 M 127 03:17:26.10

140 MARKOWICZ Robert Bary Barczewo RUSZAJNY Open Masters Mężczyzn 7 M 134 03:20:32.25

158 KARNAK Daniel GIETRZWAŁD Open Masters Mężczyzn 11 M 151 03:24:00.20

172 MATYSIAK Tomasz GOŁDAP Open Mężczyzn 62 M 165 03:27:21.95

175 PIPIRO Piotrek PSP Ełk EŁK Open Mężczyzn 63 M 168 03:27:42.70

189 ŁABĘCKI Daniel LUBAWA Open Mężczyzn 72 M 180 03:31:36.60 +01:30:03 10:04 6,0

190 JASINSKI Mariusz EŁK Open Mężczyzn 73 M 181 03:32:30.20

191 WITKOWSKI Dariusz OUTDOOR TRAINING BIAŁYSTOK Elite Masters Mężczyzn 17 M 182 03:32:34.55

192 ADAMIAK Paweł KOLNO Open Mężczyzn 74 M 183 03:32:43.10

206 RÓŻEŃSKI Szymon FITMANIA OLSZTYN OLSZTYN Open Mężczyzn 81 M 194 03:35:50.90

210 KRYNICKI Mariusz KĘTRZYN Open Mężczyzn 84 M 197 03:36:51.60

211 DZIRBA Wiktoria SROKOWO Open Kobiet 7 K 14 03:36:51.95

212 DZIRBA Izabela KĘTRZYN Open Kobiet 8 K 15 03:36:52.10

219 CEGIELSKI Marcin 589 SZCZYTNO Open Masters Mężczyzn 20 M 204 03:37:50.80

238 GANDY Andrzej 742 EŁK Open Mężczyzn 99 M 222 03:42:50.90

242 MAŃKOWSKI Krzysztof Gladiators by RMF4RT OLSZTYN Open Mężczyzn 102 M 226 03:43:24.60

243 GNOZA Karol RMF4RT Gladiators OLSZTYN Open Mężczyzn 103 M 227 03:43:24.75

244 WEJKNIS Krzysztof RMF4RT Gladiators ŁUKTA Elite Mężczyzn 82 M 228 03:43:55.40

252 KUKLIŃSKI Piotr POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Masters Mężczyzn 27 M 236 03:46:01.70

253 RYNKOWSKI Rafał #teamhani EŁK Open Mężczyzn 108 M 237 03:46:12.65

254 KUŁAK Piotr #teamhani EŁK Open Mężczyzn 109 M 238 03:46:13.40

275 DUBLASZEWSKI Marcin 550 R.Ambo Druga Crew OLSZTYN Open Masters Mężczyzn 30 M 256 03:51:17.55

296 SAK Cezary 323 CzakiSport.blogspot.com KĘTRZYN Open Mężczyzn 139 M 275 03:54:40.25

298 WSZEBOROWSKI Michał EŁK Open Mężczyzn 141 M 277 03:54:59.90

299 KUCHCIK Wojciech EŁK Open Mężczyzn 142 M 278 03:55:00.30

322 CHOJNOWSKA Ewa Crosswork Team Pisz PISZ Open Masters Kobiet 5 K 24 04:01:52.50

323 CIBOROWSKI Natan PISZ Open Mężczyzn 156 M 299 04:01:53.00

324 KOZACZUK Darek BIAŁYSTOK Open Masters Mężczyzn 33 M 300 04:02:06.55

325 KUNDA Artur EŁK Open Mężczyzn 157 M 301 04:02:07.70

326 SZYDLIK Sebastian SZCZYTNO Open Mężczyzn 158 M 302 04:02:29.05

339 CHILIŃSKI Eryk Crosswork Team Pisz Open Mężczyzn 165 M 313 04:03:34.30

351 MACKIEWICZ Tomasz WENGLORZ TEAM LIDZBARK WARMIŃSKI Open Mężczyzn 171 M 325 04:07:23.00

360 KOSAK Tomasz Ełk Force One EŁK Open Mężczyzn 177 M 332 04:09:52.05

390 GAWARKIEWICZ Paweł Los bandoleros OLSZTYN Open Mężczyzn 197 M 360 04:18:16.75

391 ROMANYK Cezary Los bandoleros OLSZTYN Open Mężczyzn 198 M 361 04:18:20.15

414 SKULIMOWSKI Marcin EŁK Elite Masters Mężczyzn 26 M 381 04:20:54.00

418 TYC PAULIN Marzena Crosswork Team Pisz PISZ Open Kobiet 17 K 35 04:21:19.30

419 DARMETKO Paweł Crosswork Team Pisz PISZ Open Masters Mężczyzn 46 M 384 04:21:21.70

420 SMOLINSKA Maja Crosswork Team Pisz PISZ Open Kobiet 18 K 36 04:21:32.10

422 MYSZCZYŃSKA Monika Murbeciaki EŁK Open Masters Kobiet 9 K 37 04:21:59.35

423 PRUSZYŃSKA Anita Murbeciaki EŁK Open Masters Kobiet 10 K 38 04:22:00.70

452 ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna HirołSromy OLECKO Open Masters Kobiet 11 K 43 04:26:30.80

453 JAWOROWSKA Magdalena HirołSromy OLECKO Open Kobiet 23 K 44 04:26:30.85

463 STEMPKOWSKI Maciej Boski Panteon DZIAŁDOWO Open Mężczyzn 244 M 04:29:28.60

480 PIETKIEWICZ Natalia Crosswork Team Pisz RUCIANE NIDA Open Masters Kobiet 12 K 49 04:32:49.75

482 PICH Kamil WENGLORZ TEAM OLSZTYN Open Mężczyzn 256 M 433 04:33:26.00

495 MAKOWSKI Wojciech EŁK Open Masters Mężczyzn 56 M 04:37:51.40

542 BRZOSTOWSKI Tomasz Crosswork Team Pisz PISZ Open Masters Mężczyzn 61 M 478 04:50:42.20

548 OLSZEWSKI Cezary EŁK Open Mężczyzn 291 M 483 04:52:44.05

549 OLSZEWSKI Lesław EŁK Open Masters Mężczyzn 64 M 484 04:52:44.25

554 SYNOWIEC Jaroslaw MALDYTY Open Masters Mężczyzn 65 M 489 04:54:34.75

555 ROSMANOWSKI Rafał MORĄG Open Mężczyzn 296 M 490 04:54:35.05

562 MORUSIEWICZ Michał EŁK Open Mężczyzn 300 M 496 04:57:17.35

641 JASIŃSKI Adrian ELBLAG Open Mężczyzn 332 M 548 05:39:47.80

656 NOWOŚWIAT Arkadiusz ELBLĄG Open Mężczyzn 337 M 555 06:21:08.10

Rekrut

1 KRAWIECKI Mateusz RMG All Stars LUBAWA Elite Mężczyzn 1 M 1 00:41:07.80

2 WOJTYSZYN Wojciech xRunners NAMYSŁÓW Elite Mężczyzn 2 M 2 00:42:19.20

3 TOMASIK Alan NEXTREME WARSZAWA Elite Mężczyzn 3 M 3 00:43:38.80

…………………………..

14 STRUPIŃSKI Mateusz 1059 GIŻYCKO Elite Mężczyzn 12 M 13 00:54:33.35

19 MAĆKOWIAK Dawid BISZTYNEK Open Mężczyzn 3 M 18 00:56:27.90

21 PIATKOWSKI Daniel EŁK Open Mężczyzn 5 M 20 00:57:02.15

29 CHRZANOWSKI Andrzej EŁK Open Masters Mężczyzn 2 M 28 00:59:11.65

32 STANIASZEK Szymon R.Ambo Druga Crew OLSZTYN Open Mężczyzn 10 M 31 01:00:41.40

33 MILEWSKI Artur EŁK Open Masters Mężczyzn 3 M 32 01:00:54.55

37 MILEWSKI Rafał 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW EŁK Open Mężczyzn 12 M 35 01:02:39.15

48 OWCZAREK Sylwester 1446 RUCIANE NIDA Open Masters Mężczyzn 4 M 45 10:00 01:05:16.50

56 SOWA Jacek OLSZTYN Open Masters Mężczyzn 7 M 53 01:07:27.30

57 DEPTA Błażej WĘGORZEWO Open Mężczyzn 21 M 54 01:08:02.70

67 CEZARY Gembicki BARCZEWO Open Masters Mężczyzn 9 M 63 01:09:59.30

75 MICHAŁOWSKI Krzysztof WYDMINY Open Masters Mężczyzn 11 M 69 01:11:38.00

80 DZIRBA Izabela KĘTRZYN Open Kobiet 3 K 8 01:12:28.65

81 KRYNICKI Mariusz KĘTRZYN Open Mężczyzn 30 M 73 01:12:28.80

82 DZIRBA Wiktoria SROKOWO Open Kobiet 4 K 9 01:12:28.90

85 GRZĘDA Piotr POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Mężczyzn 31 M 74 01:13:13.20

86 WOJTKOWSKI Bogdan POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Mężczyzn 32 M 75 01:13:13.45

89 PODOLSKA Elżbieta KIEŁBASA ŻYWIECKA GIŻYCKO Open Kobiet 6 K 13 01:13:41.00

90 MACIĄG Paula KIEŁBASA ŻYWIECKA GIŻYCKO Open Kobiet 7 K 14 01:13:41.15

91 KALECIAK Mariusz KIEŁBASA ŻYWIECKA GIŻYCKO Open Masters Mężczyzn 14 M 77 01:13:41.70

99 KARBOWNIK Ireneusz KĘTRZYN Open Masters Mężczyzn 19 M 84 01:15:55.15

100 DANIELEWICZ Paweł EŁK Open Mężczyzn 34 M 85 01:15:55.40

101 ŁUKSZA Mateusz EŁK Open Mężczyzn 35 M 86 01:15:55.70

102 WÓJCIK Monika KĘTRZYN Open Kobiet 9 K 16 01:15:55.75

105 FIEBRICH Sebastian EŁK Open Mężczyzn 37 M 88 01:16:16.35

106 SMOLEŃSKI Sławomir EŁK Open Masters Mężczyzn 20 M 89 01:16:22.40

107 SKOMIN Mariola EŁK Open Masters Kobiet 1 K 18 01:16:27.70

110 KALINOWSKI Krystian IŁAWA Elite Mężczyzn 28 M 91 01:17:14.80

113 OLSZEWSKI Michał GOŁDAP Open Mężczyzn 40 M 94 01:17:20.10

120 KUKLINSKI Bartosz POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Mężczyzn 43 M 100 01:18:24.55

121 KUKLIŃSKI Piotr POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Masters Mężczyzn 22 M 101 01:18:24.75

126 BRODOWSKI Jakub POŻ-SERWIS EŁK KOWALE OLECKIE Open Mężczyzn 48 M 106 01:18:52.60

131 MUZYK Marta BRBK – biegli w podatkach OLSZTYN Open Kobiet 13 K 23 01:19:06.75

132 RÓŻEŃSKI Szymon FITMANIA OLSZTYN OLSZTYN Open Mężczyzn 50 M 109 01:19:07.10

136 PERKOWSKI Tomasz TYGRYSY PP RAJ EŁK Open Mężczyzn 54 M 113 01:19:24.10

139 ZARĘBA Adam 1302 EŁK Open Mężczyzn 57 M 116 01:19:47.75

144 RYNKIEWICZ Damian 1496 BARTOSZYCE Open Mężczyzn 60 M 119 01:20:37.95

149 BESSER Tomasz Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego OLSZTYN Open Mężczyzn 64 M 124 01:21:02.25 01:21:02.25

150 CHOJNACKI Michał Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego OLSZTYN Open Mężczyzn 65 M 125 01:21:02.35 01:21:02.35

151 SALMANOWICZ Krzysztof Rycerze srebrnej piersiówki spod monopolowego OLSZTYN Open Masters Mężczyzn 24 M 126 01:21:02.80

154 KUŁAK Piotr EŁK Open Mężczyzn 66 M 128 01:21:43.15

155 BOGDAŃSKI Michał EŁK Open Mężczyzn 67 M 129 01:21:44.90

162 HOŁOWNIA Aneta Ełk Force One EŁK Open Kobiet 16 K 27 01:22:55.65

163 PLAGA Mariusz Ełk Force One EŁK Open Masters Mężczyzn 26 M 136 01:23:04.20

166 ŁUKASIK Dawid EŁK Open Mężczyzn 72 M 137 01:23:14.50

167 KOCIŃSKI Michał Ełk Force One EŁK Open Mężczyzn 73 M 138 01:24:06.70

168 JABŁOŃSKA Anna EŁK Open Kobiet 17 K 30 01:23:26.95

169 KOCIŃSKI Rafał EŁK Open Mężczyzn 74 M 139 01:24:08.30

170 PĄCZYŃSKA Anna OLSZTYN Open Kobiet 18 K 31 01:24:15.75

171 MATUSIAK Ewelina BARTĄG Open Kobiet 19 K 32 01:24:16.20

172 PIKULSKA Dorota ELBLĄG Open Kobiet 20 K 33 01:24:35.55

173 FLAK Arkadiusz ELBLĄG Open Mężczyzn 75 M 140 01:24:35.80

179 BUJKO Paweł Zwarci i gotowi EŁK Open Mężczyzn 79 M 145 01:25:12.30

180 MISIUN BUJKO Paulina Zwarci i gotowi EŁK Open Kobiet 22 K 35 01:25:12.95

185 ZALEWSKI Maciej POŻ-SERWIS EŁK OLECKO Open Mężczyzn 81 M 148 01:25:58.15

186 BEDNAROWICZ Wojciech POŻ-SERWIS EŁK EŁK Open Masters Mężczyzn 28 M 149 01:25:58.95

187 GRZĘDA Marta POŻ-SERWIS EŁK OLECKO Open Kobiet 23 K 38 01:25 :59.10

190 WIŚNIEWSKI Marcel NOWE MIASTO LUBAWSKIE Open Mężczyzn 83 M 151 01:26:22.75

191 WIŚNIEWSKI Norbert NOWE MIASTO LUBAWSKIE Open Masters Mężczyzn 29 M 152 01:26:23.85

193 PAŚK Renata SERWUS GIŻYCKO Open Kobiet 25 K 40 01:26:32.15

194 KUJAWSKA Anna SERWUS GIŻYCKO Open Kobiet 26 K 41 01:26:32.85

205 CHLUDZIŃSKI Radosław Good Forma EŁK Open Mężczyzn 90 M 163 01:28:20.30

206 JANULEWICZ Kacper Good Forma EŁK Open Mężczyzn 91 M 164 01:28:21.25

207 WÓJCIK Maciej KĘTRZYN Open Mężczyzn 92 M 165 01:28:21.90

208 DZIAKIEWICZ Paweł KĘTRZYN Open Mężczyzn 93 M 166 01:28:22.60

209 GRYCZKA Maciej KĘTRZYN Open Mężczyzn 94 M 167 01:28:22.85

212 BĄK Rafał OLECKO Open Masters Mężczyzn 32 M 170 01:28:48.20

213 FETLIŃSKI Grzegorz Husaria Race Team OLSZTYN Open Mężczyzn 97 M 171 01:29:01.40

216 RODZIEWICZ Marek CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Mężczyzn 99 M 173 01:29:22.50

217 KALINOWSKI Tomasz CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Mężczyzn 100 M 174 01:29:24.30

218 KARWOWSKI Mateusz CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Mężczyzn 101 M 175 01:29:24.65

220 KALINOWSKA Agnieszka CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Kobiet 28 K 45 01:29:25.15

221 PIEKARSKA-KODŹ Martyna MRĄGOWO Open Masters Kobiet 8 K 46 01:29:25.45

222 SZABELSKA Sylwia CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Kobiet 29 K 47 01:29:25.80

223 JOŚKO Monika CrossBox MRĄGOWO MRĄGOWO Open Masters Kobiet 9 K 48 01:29:26.10

224 PIÓRKOWSKI Arkadiusz PLUSKI Open Mężczyzn 102 M 176 01:29:30.10

225 WŁODARCZYK Paweł OLSZTYN Open Mężczyzn 103 M 177 01:29:30.55

227 MAJEWSKA Marlena Kettlebell Cross Team Bartoszyce BARTOSZYCE Open Kobiet 30 K 49 01:30:00.70

228 MAJEWSKI Jacek Kettlebell Cross Team Bartoszyce BARTOSZYCE Open Mężczyzn 105 M 179 01:30:01.75

234 ROMANOWICZ Rafał WYDMINY Open Mężczyzn 111 M 185 01:30:56.70

236 BINIK Weronika WYDMINY Open Kobiet 32 K 51 01:30:57.25

236 STEFANIAK Aleksandra WYDMINY Open Kobiet 32 K 51 01:30:57.25

238 DORBACH Aleksandra WYDMINY Open Kobiet 34 K 53 01:30:57.30

239 ROMANOWICZ Robert WYDMINY Open Mężczyzn 112 M 186 01:30:57.70

240 OSIOR Beata WYDMINY Open Kobiet 35 K 54 01:30:57.85

241 OSIOR Bartłomiej WYDMINY Open Mężczyzn 113 M 187 01:30:57.90

249 MAKOWSKI Wojciech EŁK Open Masters Mężczyzn 33 M 194 01:31:17.20

252 BIERNACKI Rafał EŁK Open Mężczyzn 122 M 197 01:31:29.70

252 WIERZBICKA Patrycja EŁK Open Kobiet 36 K 56 01:31:29.70

255 SZCZERBICKA Izabela FitStars GOŁDAP Open Kobiet 38 K 58 01:31:48.30

261 DANOWSKI Patryk EŁK Open Mężczyzn 125 M 201 01:32:37.00

262 DEPTUŁA Piotr OLSZTYN Elite Mężczyzn 36 M 202 01:32:45.90

263 ZAKRZEWSKI Maciej GIŻYCKO Open Mężczyzn 126 M 203 01:32:48.85

266 KUŁAKOWSKA Magda OLSZTYN Open Masters Kobiet 12 K 62 01:33:05.00

267 WASILEWSKI Piotr TOMASZKOWO Open Mężczyzn 128 M 205 01:33:05.05

268 BIAŁOUSZ Izabela OLSZTYN Open Masters Kobiet 13 K 63 01:33:05.15

269 MILLER Marta OLSZTYN Open Masters Kobiet 14 K 64 01:33:05.50

271 MOROZ Łukasz DŹWIERZUTY Open Mężczyzn 130 M 207 01:33:13.10

272 CHMIELEWSKI Marcin GIŻYCKO Open Mężczyzn 131 M 208 01:33:14.10

276 GRZYBOWSKA Elwira KĘTRZYN Open Kobiet 42 K 66 01:34:02.70

276 KRAWCZYK Jan KORSZE Open Mężczyzn 134 M 211 01:34:02.70

278 PRUSZYŃSKA Anita Murbeciaki EŁK Open Masters Kobiet 15 K 67 01:34:09.60

279 MYSZCZYŃSKA Monika Murbeciaki EŁK Open Masters Kobiet 16 K 68 01:34:09.80

283 RADOMSKA Janina RYDZEWO Open Masters Kobiet 17 K 69 01:34:46.10

284 MASIAK Iwona RYDZEWO Open Masters Kobiet 18 K 70 01:34:46.45

286 BASTEK Zuzanna PISZ Open Kobiet 44 K 72 01:34:59.65

291 KUMISZCZA Grzegorz EŁK Open Mężczyzn 138 M 219 01:35:36.40

292 KUMISZCZA Teresa EŁK Open Kobiet 45 K 73 01:35:36.55

299 ZAMOJSKI Dawid EŁK Open Mężczyzn 141 M 223 01:36:53.00

319 ZAWALICH Katarzyna FitKluski Grajewo PROSTKI Open Masters Kobiet 22 K 89 01:38:25.15

320 KOSZEWSKA Marta FitKluski Grajewo PROSTKI Open Kobiet 56 K 90 01:38:25.40

327 KORBA Bartosz MRĄGOWO Open Mężczyzn 148 M 233 01:39:28.75

328 KULESZA Eryka SORKWITY Open Kobiet 61 K 95 01:39:29.70

330 SURAŻYŃSKA Patrycja Grupa Umiarkowanie Upośledzona OLECKO Open Kobiet 63 K 97 01:40:55.45 01

333 CZERNEK Szymon BANIE MAZURSKIE Open Mężczyzn 150 M 235 01:40:57.00

344 WOŁODKOWICZ Przemysław OLSZTYN Open Masters Mężczyzn 42 M 242 01:44:31.40

345 MAŁEK Ewa OLSZTYN Open Kobiet 68 K 103 01:44:31.75

351 WEDER Szczepan KOTY PPF OLSZTYN Open Masters Mężczyzn 44 M 245 01:44:53.70

359 REMISZEWSKA Anna EŁK Open Kobiet 73 K 108 01:45:56.80

360 ZAWISTOWSKA Anna EŁK Open Kobiet 74 K 109 01:45:57.05 17:39 3,4

361 TOMCZYK Anna RAMBO Team Olsztyn OLSZTYN/GIŻYCKO Open Kobiet 75 K 110 01:45:57.20

362 MIKIELSKI Paweł OLSZTYN Open Mężczyzn 162 M 252 01:45:57.40

365 KULIŚ Cezary Tego Typu GIŻYCKO Open Mężczyzn 163 M 253 01:46:25.20

366 BUCZEK Piotr Tego Typu GIŻYCKO Open Mężczyzn 164 M 254 01:46:25.65

368 SARTANOWICZ Maciej OLSZTYN Open Mężczyzn 166 M 256 01:47:54.75

369 RUSIECKI Mariusz Drużyna ML KETRZYN Open Masters Mężczyzn 47 M 257 01:48:40.90

371 RYMKIEWICZ Magdalena Drużyna ML KĘTRZYN Open Masters Kobiet 25 K 114 01:48:41.05

373 JANKOWSKA Małgorzata Drużyna ML KĘTRZYN Open Kobiet 79 K 116 01:48:41.30

374 WOŹNIAK Basia Drużyna ML KĘTRZYN Open Kobiet 80 K 117 01:48:41.40

375 RUSZCZYK Małgorzata Drużyna ML KĘTRZYN Open Kobiet 81 K 118 01:48:41.60

375 KRAWCZYK Robert Drużyna ML KĘTRZYN Open Masters Mężczyzn 48 M 258 01:48:41.60

377 KOMOROWSKA Sylwia Drużyna ML KĘTRZYN Open Masters Kobiet 26 K 119 01:48:41.75

389 KOSAK Tomasz Ełk Force One EŁK Elite Mężczyzn 39 M 266 01:54:34.00

393 OUNAP-KARNAK Agnieszka GIETRZWAŁD Open Masters Kobiet 28 K 126 01:56:23.55

394 SZAWAREJKO Łukasz NOWA WIEŚ EŁCKA Open Mężczyzn 173 M 268 01:56:35.60

395 KOWALCZYK Mateusz ŚWIĘTAJNO Open Mężczyzn 174 M 269 01:56:36.15

397 JOWSA Arkadiusz KĘTRZYN Open Mężczyzn 176 M 271 01:58:06.25

399 OLSZEWSKI Lesław EŁK Open Masters Mężczyzn 50 M 272 01:59:29.70

400 OLSZEWSKI Cezary EŁK Open Mężczyzn 177 M 273 01:59:30.55

401 BUDZIŃSKA Katarzyna Rakuny POZNAŃ Open Kobiet 87 K 128 01:59:56.70

402 ZYGOWSKI Marcin Rakuny EŁK Open Mężczyzn 178 M 274 02:00:04.50

408 MĘDRZYCKI Paweł MORĄG Elite Mężczyzn 40 M 276 02:01:39.45

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk sport powszechny sporty ekstremalne

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x