Twarda Sztuka V „Jubileuszowa Moc Dobre Miasto 2021 – Przeszkody jeszcze bardziej motywują

Fot. pozytywni dobre miasto facebook
W sobotę (29 maja) odbyła się cykliczna impreza sportowa - bieg z przeszkodami „Twarda Sztuka V – Jubileuszowa – Moc” Dobre Miasto 2021. Ponad 120 uczestników rywalizowało na dystansie 5 km, a trasa naszpikowana była przeszkodami. Startowali przede wszystkim mieszkańcy Warmii i Mazur w zróżnicowanym wieku. Prowadzono tylko klasyfikację open, oddzielną dla kobiet i mężczyzn

Wśród pań triumfowała Monika Mazuro z Lidzbarka Warmińskiego przed Katarzyna Podgórska z Ełku i Iwoną Kamieńską z Mostkowa. W rywalizacji panów pierwszy na mecie był Leszek Sławuszewski (Olsztyn), drugie miejsce zajął Bartosz Nienadowski (Olsztyn), a trzecie Krzysztof Olejnik z Lidzbarka Warmińskiego.

Impreza na stałe wpisała się do sportowego kalendarza i cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Mężczyźni

1 SŁAWUSZEWSKI LESZEK Olsztyn 4 Team Morsy Skanda Olsztyn 1978 24:14

2 NIENADOWSKI BARTOSZ Olsztyn R.AMBO Druga Crew 1986 24:15

3 OLEJNIK KRZYSZTOF Lidzbark Warmiński 1983 24:17

4 KAMIEŃSKI ARKADIUSZ Mostkowo 1982 24:50

5 PRUSIK DOMINIK Olsztyn 1990 25:41

6 GĘBSKI MARIUSZ Lidzbark Warminski Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1978 26:07

7 FILOCHOWSKI KRYSTIAN Olsztyn 1989 27:20

8 1WIKIEŁ KAROL gm.PURDA WIKŁA KOJOTY PCPR OLSZTYN 2005 27:22

9 OLSZEWSKI MAREK Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1969 27:39

10 KOMISSAROW MICHAŁ Biskupiec R.AMBO Druga Crew 1989 27:40

11 MIKIELSKI PAWEŁ Olsztyn 1983 28:01

12 JAKSZEWICZ SŁAWOMIR Elbląg Gladiators by RMF4RT 1981 28:01

13 GERLICH RYSZARD Olsztyn 1980 28:55

14 RYTELEWSKI MICHAŁ Olsztyn R.AMBO Druga Crew 1990 28:56

15 MROCZKOWSKI PIOTR Bieniewo 2000 29:12

16 KAJOMOF MICHAŁ gm.BISKUPIEC indywidualny zawodnik – PCPR OLSZTYN 2004 29:21

17 MARKOWSKI JAKUB Olsztyn 2002 29:48

18 BARSKI DOMINIK Iłowo – Osada 1992 29:57

19 HUMAN KEWIN gm.BISKUPIEC i- PCPR OLSZTYN 2004 30:09

20 FRONTCZAK MAREK Jednorożec Jednorożec Robi Co Może 2005 30:43

21 SAK CEZARY Kętrzyn CzakiSport.blogspot.com 1985 30:43

22 ROGALSKI GRZEGORZ Szczytno MORSY SZCZYTNO #RESET 1982 30:52

23 ŚWIĘTOSŁAWSKI ŁUKASZ Gardeja 1985 32:12

24 AUGUŚCIK MARCIN Chojnik 1983 33:00

25 SZAŁKOWSKI MAREK Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1978 33:37

26 MŁYNARCZYK WITOLD DYWITY Pozytywni Dobre Miasto 1972 35:10

27 MALINOWSKI MARIUSZ Olsztyn 1987 35:15

28 WARDĘGA MICHAŁ Orneta 1986 37:33

29 JAROSŁAWSKI JAN Olsztyn 1949 Mężczyźni 07:54 7.6 39:32

30 OKRASKA IGOR Szemplino Wielkie JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE 2006 39:37

31 ZAWADZKI ROMAN Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1976 39:52

32 FUDALA ADAM gm.BISKUPIEC indywidualny zawodnik – PCPR OLSZTYN 1968 40:05

33 JERZOK TOMASZ Korpele Morsy Szczytno #Reset 1975 41:12

34 KORDEK JAROSŁAW SZCZYTNO MORSY SZCZYTNO#RESET 1976 41:16

35 KUREK ŁUKASZ Iława Nie Łam Się 1989 41:33

36 MIKOS BOGUSŁAW Miedna 1964 41:47

37 CEGIELSKI MARCIN Szczytno Aikido Yudokan Dojo 1976 42:08

38 KWIATKOWSKI SEBASTIAN Iława Drākens Iława 1978 43:54

39 JACYNA DAMIAN Olsztyn 1996 44:21

40 KNECHTA MARCIN Miłakowo Pozytywni Dobre Miasto 1972 44:56

41 JANKOWSKI MICHAŁ Lidzbark Warmiński 1990 45:01

42 CHWEDORUK WOJCIECH SZCZYTNO Morsy Szczytno #Reset 1971 45:08

43 ABAKO ANDRZEJ Dobre Miasto Powiat Olsztyński 1966 45:43

44 BOBIŃSKI JERZY Kamionek #pisarekTEAM 1962 45:47

45 PANKIEWICZ PIOTR Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1972 46:18

46 RYBAK MARIUSZ OLSZTYN Morsujacy rowerzyści olsztyn 1966 M 46:54

47 WASILEWSKI TOMASZ Olsztyn Morsujacy rowerzyści olsztyn 1975 46:57

48 MOKWA MATEUSZ Grudziądz 1994 46:58

49 WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF Kwidzyn 1984 47:12

50 KOWALCZYK BORYS Szczytno Morsy Szczytno #Reset 2007 48:55

51 OLSZEWSKI BARTŁOMIEJ Bisztynek 1999 50:17

52 ORZOŁ MIREK Świętajno Morsy Szczytno# Reset 1977 50:17

53 STACEWICZ KAMIL Morąg 2004 52:38

54 MYŚLAK BEZIMIENNY Szczytno Reset Szczytno 1968 54:14

55 LIPCZAK ZBIGNIEW Kętrzyn 1980 54:15

56 PIELOSZCZYK ANDRZEJ Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1968 55:00

57 KUCZKOWSKI CEZARY Kieźliny 1981 57:43

58 KORNAGA KRYSTIAN Wiatrowiec 1986 58:23

59 MATYJASIK HUBERT Olsztyn Let’s Go Armagedon 1982 59:13

Kobiety

1 MAZURO MONIKA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 28:11

2 PODGÓRSKA KATARZYNA Ełk 1987 29:13

3 KAMIEŃSKA IWONA Mostkowo 1985 29:43

4AUGUŚCIK MONIKA Chojnik 1995 33:01

5 SZCZEPAŃSKA KATARZYNA WIESŁAWA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / 1969 33:36

6 WASILEWSKA MAŁGORZATA Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / 1974 33:37

7 LENDA MARTA Olsztyn OSW 1997 34:12

8 SIWEK MILENA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1983 34:12

9 LEWANDOWSKA ELŻBIETA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1982 34:38

10 FIDRYCH HANNA OLSZTYN 1987 35:03

11 PROKOPOWICZ ANETA Dobre Miasto Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK 1986 35:48

12 PETRYKOWSKA KAROLINA Orneta 1994 37:33

13 ZĄBEK JUSTYNA Szczytno Morsy Szczytno# Reset 1980 K 39:13

14 ZAWADZKA BOGUMIŁA Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1978 39:44

15 ROŻNOWSKA ANNA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński/ B 1982 40:06

16 ORLICKA JOLANTA Lidzbark Warmiński Klub biegacza Lidzbark Warmiński 1981 40:11

17 BAJC MARZENA lidzbark warmiski Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1972 40:11

18 WOJTEL AGNIESZKA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1982 40:11

19 OLCHOWIK BEATA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1975 40:11

20 WILK ANNA Lidzbark Warmiński Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1978 40:12

21 CIUKSZO JOWITA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1978 40:26

22 KORDEK BOGUMIŁA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1979 41:12

23 KARCZEWSKA-KOS KATARZYNA Dobromiejski Klub Biegacza „ODCISK” 1970 41:23

24 GALIŃSKA MARZENA Iława Nie Łam Się 1992 41:35

25 KILJAN ANNA Olsztyn 1986 41:37

26 DUDO MARLENA Srokowo OSW 1997 41:42

27 KRETKIEWICZ MONIKA Dźwierzuty 1979 42:08

28 ROSIŃSKA MAGDALENA Iława Wojowniczki Team 1987 43:53

29 KWIATKOWSKA JOANNA Iława Let’s Go Armagedon 1981 43:54

30 FENIK JUSTYNA Olsztyn 1998 44:24

31 WIERZBICKA MARTYNA Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1995 44:29

32 PIEŃKOWSKA ANETA Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1972 44:55

33 JANKOWSKA ADRIANNA Lidzbark Warmiński 1990 45:04

34 BRZOZOWSKA BARBARA Piotraszewo 1984 45:42

35 ORŁOWSKA KATARZYNA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1980 45:45

36 MARKIEWICZ DOROTA Piotraszewo 1987 45:50

37 GRABOWSKA EWELINA Szczytno #pisarekteam 1986 46:54

38 ANIELSKA MAŁGORZATA OLSZTYN Morsujacy rowerzyści olsztyn 1968 46:54

39 WASILEWSKA MONIKA Olsztyn Morsujacy rowerzyści olsztyn 1975 46:57

40 ŚWIĘTOSŁAWSKA AGNIESZKA Gardeja 1983 47:12

41 KOWALCZYK JUSTYNA Pasym Morsy Szczytno #Reset 1978 48:52

42 JABŁOŃSKA NATALIA Jednorożec Jednorożec Robi Co Może 1994 48:56

43 OKRASKA JUSTYNA Szemplino WLK Jednorożec Robi Co Może 1981 48:56

44 WIKTORSKA MAGDALENA Jednorożec Jednorożec Robi Co Może 1994 48:56

45 WISNIEWSKA ANETA Dobre Miasto 1984 49:40

46 BOBIŃSKA – JAŹWIŃSKA AGNIESZKA Kamionek #pisarekTEAM 1977 49:41

47 OLSZEWSKA WIOLETTA Grzęda 1975 50:16

48 ZABOROWSKA IZA Świętajno Morsy Szczytno# Reset 1978 50:33

49 SZTACHELSKA ANNA Chrzanowo 1989 51:14

50 WIKTORSKA MARIOLA Jednorożec Jednorożec Robi Co Może 1971 51:35

51 STACEWICZ IWONA Morąg 1983 52:51

52 MIKULAK GRAŻYNA Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1973 54:05

53 OLBRYŚ ANNA Szczytno Morsy Szczytno #Reset 1980 54:14

54 BEM MAŁGORZATA Olsztyn Pozytywni Dobre Miasto 1973 54:40

55 WIERZBICKA MARZANNA Dobre Miasto Pozytywni Dobre Miasto 1972 54:41

56 TYNIEC KATARZYNA Lidzbark Warmiński 1970 57:22

57 WALKIEWICZ JOANNA Lidzbark Warmiński 1976 57:22

58 NISKA ALEKSANDRA OLSZTYN MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN 1987 57:40

59 BITNER ELŻBIETA Wiatrowiec 1984 58:19

60 SAWKO EWA Olsztyn Morsujący Rowerzyści Olsztyn 1968 01:07:03

61 KOWALSKA MAGDALENA Dobre Miasto 1974 01:14:40

62NOWAK WIOLETTA Dobre Miasto 1974 01:14:40

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Dobre Miasto Lidzbark Warmiński Olsztyn sport powszechny sporty ekstremalne

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x