Bojerowcy uhonorowani przez Prezydenta RP – Ostatni Mohikanie

W Pałacu Namiestnikowskim w Warszawie, w oficjalnej rezydencji Prezydenta, odbyła się podniosła uroczystość wręczenia odznaczeń czołowym żeglarzom lodowym. Szef Kancelarii Prezydenta RP Minister Jacek Michałowski wręczył w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia państwowe polskim medalistom Mistrzostw Świata w żeglarstwie lodowym oraz trenerowi i zasłużonemu zawodnikowi. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski odznaczony został Piotr Burczyński. Złotymi Krzyżami Zasługi odznaczeni zostali Michał Burczyński, Adam Baranowski, oraz Łukasz Zakrzewski.

 Informacja ze strony  www.bojery.pl

 Od redakcji. Można tylko być dumnym, że mamy na Warmii i Mazurach tak wspaniałych sportowców. Wszyscy uhonorowano stanowią klas kilku pokoleń ludzi, którzy bez reszty poświęcili się swej pasji. To zawodnicy, którzy zdobywają najwyższe laury, a potem swe wielkie umiejętności i doświadczenia przekazują następcom. Ani cienia komercji, sport w krystalicznej formie.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x