Zapraszamy do Muzeum Sportu – Spotkanie z Karolem Jabłońskim

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego oraz Klub Olimpijczyka serdecznie zapraszają na spotkanie z mistrzem żeglarstwa Karolem Jabłońskim. To jeden z najlepszych sterników na świecie. Kilka dni temu w Estonii zdobył tytuł Mistrza Europy w bojerach.

 

Ponad dwudziestoletnia kariera tego żeglarza to pasmo wielu sukcesów. Jest m.in. siedmiokrotnym mistrzem świata w bojerach w klasie DN.

W 2007 r. w Wenecji wraz z załogą hiszpańską Desafio Espanol dopłynął do półfinałów Louis Vuitton Cup. Były to kwalifikacje regat Pucharu Ameryki. To największy sukces hiszpańskiego oraz polskiego żeglarstwa.

O przebiegu swojej kariery, sukcesach i porażkach,  planach na przyszłość, życiu rodzinnym Karol Jabłoński opowie podczas spotkania z kibicami żeglarstwa.

 Spotkanie odbędzie się w dniu 16 marca /środa/ o godz. 17.00 w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego al. Piłsudskiego 44 /hala „Urania”/ II piętro.

 

Serdecznie zapraszamy !!!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x