Bez powodzenia w Mińsku – Ciekawe walki w Nowym Dworze Mazowieckim

W stolicy Białorusi Mińsku odbył się międzynarodowy turniej z udziałem reprezentantów Francji, Polski i gospodarzy. W biało-czerwonych barwach wystąpiło dwóch elbląskich pięściarzy: Grzegorz Brynda (Kontra) w wadze 52 kg i Marcin Śnitko (Trygrys) w kategorii +91 kg. Obaj niestety przegrali swe pierwsze walki z zawodnikami Białorusi i odpadli z rywalizacji. Po pierwszej potyczce został też wyeliminowany pochodzący z Ełku Michał Syrowatka (obecnie Hetman Białystok) – kategoria 64 kg. Natomiast czwórka bokserów Pirsu Powiatu Olsztyńskiego uczestniczyła w ciekawej imprezie w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Klub Champion zorganizował mecz, a rywalami miejscowych pięściarzy byli zawodnicy sekcji z Mazowsza i ościennych województw. Meczową walkę stoczył Wiktor Żochowski (70 kg kadet), który niestety poniósł porażkę.

Pozostali trzej pięściarze Pirsu stoczyli pojedynki towarzyskie. Łukasz Zuśka (63 kg kadet) pokonał rywala z Reginina, Artur Zając (75 kg kadet) wygrał też z zawodnikiem Reginina, natomiast Arkadiusz Wasilewski (75 kg młodzieżowiec) uległ przeciwnikowi z Gwardii Warszawa.

Trener Jacek Smoliński był zadowolony z wyjazdu do Nowego Dworu, co do werdyktów miał sporo wątpliwości, ale najważniejsze, że zawodnicy mogli sprawdzić swoją formę. Do końca roku nie będą już brali udziału w turniejach, w styczniu rozpoczną przygotowanie bezpośrednie do cyklu imprez Grand Prix.

 

.

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x