III Międzynarodowy Wisenny Turniej Młodzieży – Daniel doceniony szczególnie

W Białymstoku odbył się III Międzynarodowy Wiosenny Turniej Młodzieży. W zmaganiach wzięło udział 56 zawodników z siedmiu klubów takich jak: Hetman Białystok, Cristal Białystok, Tiger Łomża, KSW Zambrów, Boxing Sokółka, OSiR Suwałki i MKB Mazur Ełk. Byli tez goście z Litwy. Dobrze spisali się zawodnicy z Ełku, którzy wywalczyli dwa pierwsze miejsca w kategorii wiekowej juniora. Z głównymi nagrodami w kategorii juniorów wrócili dwaj pięściarze z Ełku: Daniel Jermak w wadze 49 kg i Wojciech Pawłowski (69 kg). Sukcesy tym cenniejsze, że poziom turnieju oceniono wysoko, nie brakowało naprawdę interesujących walk.

 Daniel Jermak po bardzo wyrównanym, zaciętym pojedynku pokonał 2: 1 Dariusza Chomko (Boxing Sokółka) .Była to jedna z lepszych walk turnieju i Daniel otrzymał specjalny puchar dla wyróżniających się zawodników.

Pierwsze miejsce zajął również Pawłowski Wojciech 69 kg, który pokonał 2:1 Lenkiewicza Kamila Boxing Sokółka. Była to również bardzo wyrównana walka. Wyjazd na turniej był możliwy dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Ełku

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x