Międzynarodowy Turniej Młodzików – Dwa razy złoto w Szczecinie

W miniony weekend w Szczecinie odbył się czwarty  międzynarodowy turniej młodzików w boksie. Okręg warmińsko-mazurski reprezentowało trzech zawodników, wszyscy walczyli w finałach, dwóch odniosło zwycięstwa. W kategorii 62 kg Łukasz Wójcik (Tygrys Elbląg) wygrał już w II rundzie z Pawłem Sitko (Nowy Dwór Maz.). Rywala poddał sekundant. W wadze +77 kg Benjamin Maliński (Gwardia Szczytno) wypunktował 14:6 Kamila Mroczkowskiego z Legnicy. Nie powiodło się w finale Rafałowi Tuchewiczowi (Gwardia Szczytno), który przegrał z Adrianem Barczakiem z Zagłębia Konin. Bilans i tak doskonały.

 

Warto dodać, że turniej miał charakter międzynarodowy. Startowali pięściarze z Anglii, Czech, Litwy, Ukrainy oraz wielu polskich klubów. Mimo młodego wielu zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom i ogromne serce do walki. To kolejna impreza w której reprezentanci Warmii i Mazur dają znać o sobie. Z zainteresowaniem obserwować będziemy dalsze postępy naszych młodzików.

Trenerami naszych pięściarzy podczas turnieju w Szczecinie byli: Paweł Drzewiecki (Tygrys Elbląg) i Karol Tuchewicz (Gwardia Szczytno)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x