Mistrzostwa Świata w Bridgetown – Mocne pięści Sandry Kruk

Znakomicie rozpoczęła udział w mistrzostwach świata w koksie Sandra Kruk. Zawodniczka Kontry Elbląg występująca w kategorii 57 kg w pierwszej walce nie dała najmniejszych szans Marcedez Alicei z Porto Rico. Po dwóch runda elblążanka prowadziła na punkty 16:4 i na tyle zniechęciła rywalkę, że jej sekundanci poddali swoją zawodniczkę. Znakomity debiut, ale droga na podium daleka. We wtorek Sandra zmierzy się z reprezentantka Walii Ashley Brace, która tez w trzecim starciu zmusiła do kapitulacji swoją przeciwniczkę.

Ewentualne zwycięstwo we wtorkowym pojedynku da przepustkę do ćwierćfinału i podium będzie tuż tuż. Warto dodać, że elblążanka w tym roku zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski, a także została srebrna medalistką Mistrzostw Unii Europejskiej. Ma więc doświadczenie międzynarodowe, oby je wykorzystała.

W stolicy Barbadosu Bridgetown zjawiło się ponad 300 zawodniczek z 75 krajów. Frekwencja znakomita świadcząca o eksplozji popularności pięściarstwa wśród kobiet. Kategoria, w której występuje Sandra jest jedną z najliczniej obsadzonych. Czekamy na kolejne dobre wieści.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x