Pracowite dni pięściarzy ze Szczytna – Dwoje ma szanse wyjechać na ME młodzików

Fot. nadesłane
Od 25 lutego do 28 lutego w Ciechocinku odbyły się eliminacje młodzików do Mistrzostw Europy. Startowało troje pięściarzy ze Szczytna: Jakub Pop (62kg) Maja Skwiot (57kg) Kacper Czyżman (60kg). Cała trójka zaprezentowała się bardzo korzystnie. Kuba wygrał dwa pojedynki, Maja przegrała dopiero w finale. Oboje trafili do notesu selekcjonera i maja szansę na udział w ME w Irlandii, ale skład ustalony zostanie po zgrupowaniu kadrowiczów.

Luty był bardzo pracowitym miesiącem w szczycieńskiej sekcji bokserskiej. W pierwszą sobotę zorganizowano sparingi międzyklubowe, stoczono 25 pojedynków z zawodnikami z wielu regionów Polski. Miniony tydzień stał pod znakiem od wspólnych sparingów z Kadrą Narodową Juniorów przebywającą w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku w towarzystwie zawodników z Litwy oraz Estonii. Klub reprezentowało pięciu zawodników: Maciek Sztura, Jakub Sztura, Patryk Borucki, Kordian Cichowski i Kacper Deptuła. Zawodnicy ze Szczytna pokazali się również podczas towarzyskiego meczu Polska – Litwa w Łomży, rozgrywając między oficjalnymi pojedynkami potyczki pokazowe.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Boks sport młodzieżowy Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x