Puchar Polski kobiet Grudziądz 2011 – Sandra i Żaneta oszczędzały rywalki

W Grudziądzu zakończył się turniej Pucharu Polski w boksie kobiet. Do imprezy zgłoszono 110 zawodniczek w 50 klubów w trzech kategoriach wiekowych: seniorek, juniorek i kadetek. Wprawdzie na ringu zabraknie kilku czołowych pięściarek, ale tej rangi turniej daje możliwość zaprezentowania się trenerom kadry narodowej. Było więc o co walczyć. W niedzielnym finałach walczyły trzy reprezentantki województwa warmińsko-mazurskiego: seniorki: Sandra Kruk i Żaneta Cieśla (obie Kontra Elbląg) pokonały rywalki po 5:0, wyraźnie je oszczędzając. Sandra została uznana najlepsza seniorką turnieju.Juniorka Oliwia Władyko (Gwardia Szczytno)przegrała w II rundzie przez RSC.