Soboty Bokserskie w Elblągu dobrą tradycją – Korzystają na tym wszyscy

W sobotę (11 maja) w ramach Sobót Bokserskich po raz drugi w tym roku  odbyły się sparingi w kategorii wiekowej młodzik-kadet-junior, które  zorganizował Klub Sportów Walki Tygrys Elbląg na sali treningowej przy hotelu ATLETIKON. Przeprowadzono łącznie 14 walk sparingowych, w których uczestniczyli zawodnicy KSW Tygrys Elbląg, Pirs Olsztyn  i  Wisły Tczew. To oczywiście najlepsza forma przygotowań do najważniejszych imprez, a także praktyczne zastosowanie umiejętności nabytych podczas zajęć treningowych.

 

Potyczki odbyły się w miłej i sportowej atmosferze. Nad bezpieczeństwem czuwał lekarz, trenerzy oraz przyszli sędziowie bokserscy uczestniczący w szkoleniu sędziowskim. Dla niektórych zawodników było to wielkie przeżycie. Po raz pierwszy stanęli w ringu, prezentując swoje bokserskie umiejętności w obecności rodziny, kolegów i koleżanek . Przygotowano poczęstunek wszystkim uczestnikom.

To sprawdzona forma kontaktów sportowych Pierwsze sparingi odbyły się  27 kwietnia Przeprowadzono wówczas 12 walk sparingowych, w których uczestniczyli zawodnicy KSW Tygrys Elbląg, Pirs Olsztyn, Gwardii Szczytno i SAKO Gdańsk.

Następne sparingi zaplanowane są na  dzień 15 czerwca (sobota) w godz.15-18.00. Za kilka dni też w Elblągu odbędą się kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Informacje przesłali nam Paweł Drzewiecki i Artur Gąsiorowski – trenerzy KSW Tygrys Elbląg

{AdmirorGallery}tygrys13{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x