Trener PIRS-u Jacek Smoliński komentuje – To już nasz czwarty medal MP !

Podczas XX Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie nasz zawodnik Tomasz Gryckiewicz zdobył brązowy medal! To już czwarty medal na Mistrzostwach Polski dla UKSW „PIRS” Powiatu Olsztyńskiego w ciągu dwóch lat! Tegoroczne zawody odbyły się w Radomiu, w dniach 2-6.10.2012r. w Hali Mosir. Wzięło w nich udział 99 zawodników z całej Polski. Stawka była już wyselekcjonowana. W Radomiu wystąpili najlepsi, którzy zbierali punkty podczas imprez kwalifikacyjnych Grand Prix.

 

Arkadiusz Wasilewski (kat.wag.75kg) niestety już w pierwszym pojedynku został pokonany przez Tomasza Gromadzkiego z „Kleofas” Katowice, podobnie jak Przemek Szmigiel (kat.wag.81kg), który przegrał z Mateuszem Kowalczykiem z „Carbo” Gliwice.

Tomasz Gryckiewicz (kat.wag.60kg), w pierwszej walce wygrał z Dariuszem Rabendą z klubu „Tiger” z Tarnowa, zaś w drugiej pokonał miejscowego pięściarza Artura Tomczyka z BTS„Broń” Radom..

W walce o srebrny medal zabrakło naszemu zawodnikowi trochę doświadczenia, przegrał on bowiem z Mateuszem Polskim z „Róża” Karlino, ten z kolei niespodziewanie wygrał ze zdecydowanym faworytem tych zawodów Dawidem Michelusem z klubu „Sokół” z Piły, zdobywając złoty medal Polski.

Warto dodać, że jest to pierwszy występ Tomasza w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski tym bardziej cieszymy się z jego sukcesu i życzymy wytrwałości i powodzenia w kolejnych pojedynkach.

{AdmirorGallery}gryck8{/AdmirorGallery}

Wszyscy sympatycy boksu oraz nasi wierni kibice będą mogli zobaczyć na żywo zmagania pięściarzy UKSW „PIRS” Powiatu Olsztyńskiego podczas „Bokserskiej Bitwy o Warmię”, która odbędzie się 21 października w sali OSiR ul. Głowackiego 27.

Serdecznie zapraszamy!

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x