Turniej Nadziei Olimpijskich Jaworzno 2021 – Dobre walki chłopców ze Szczytna i Jedwabna

Fot. nadesłane
W dniach 30/31 października zawodnicy Sekcji Bokserskiej Gwardia Szczytno oraz Boks Jedwabno zameldowali się w Jaworznie na Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich im. Janusza Gortata. Impreza skierowana była do młodych zawodników z rocznika 2007/2008 – młodziczek i młodzików oraz adeptów pięściarstwa.

Pięściarze ze Szczytna i Jedwabna zaprezentowali się bardzo dobrze prezentując bardzo dobre wyszkolenie techniczne oraz wolę walki w rywalizacji z innymi zawodnikami. Osiągnęli następujące rezultaty.

Jakub Pop – waga 66 kg – 1 miejsce

Marcel Bogdański – waga 52 kg – 1 miejsce

Kacper Czyżman – waga 66 kg – 2 miejsce

Patryk Salwański – waga 54 kg – 2 miejsce.

Dodatkowo walki poza turniejowe stoczyli : Karol Lisiewicz, Nikodem Imielski, Czarek Panuś, Mateusz Radkiewicz oraz adept – Igor Jagiełło. Wszyscy wrócili z nowymi doświadczeniami z imprezy międzynarodowej.

Trener Zenon Jagiełło jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych, widzi u nich duże postępy w wyszkoleniu . Grupa integruje się pozytywnie nakręca do treningów i zawodów co daje optymistyczne prognozy na przyszłość.

W dniu 13 listopada od godziny 11.00 w hali sportowej w Jedwabnie odbędzie się „Pierwszy Krok Bokserski oraz walki sparingowe. W spotkaniu uczestniczyć będą kluby bokserskie z całej Polski oraz Litwy i Estonii. Jest to przedsięwzięcie promujące sport w powiecie szczycieńskim, jak również wzajemną współpracę między klubami oraz zawodnikami .

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Boks Jedwabno Szczytno

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x