Kolejne złoto Mirosława Cichockiego – Arcymistrz z talentem pedagogicznym

Arcymistrz brydżowy z Olsztyna, reprezentujący na co dzień sekcję Siwik Intartrade BT Mrągowo Mirosław Cichocki odnosi sukcesy nie tylko grając w najważniejszych turniejach i rozgrywkach drużynowych, Wykazuje wyjątkowy talent padagogiczny. Od kilku lat sprawuje opiekę szkoleniową nad reprezentacjami Polski kobiet i jego pasmo osiągnięć jest zdumiewające. Prowadzona przez niego drużyna narodowa dziewcząt zdobyła kilka dni temu tytuł mistrzyń świata w Młodzieżowych Mistrzostwach rozgrywanych w chińskiej miejscowości Taicang. W finałowym spotkaniu Polki pokonały Holandię 232:168.

 

Należy tylko żałować, że w składzie polskiej reprezentacji nie ma, z wyjątkiem trenera, akcentów warmińsko-mazurskich. Mamy nadzieje, że nasz selekcjoner niebawem wypatrzy jakiś talent z naszego regionu i włączy go do rywalizacji międzynarodowej.

Ostatnie dni są dla olsztyńskiego arcymistrza wyjątkowo pracowite. W Lille we Francji rozpoczęły się właśnie Mistrzostwa Świata, gdzie reprezentację kobiet też prowadzi Mirosław Cichocki. Życzmy więc kolejnego medalu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x