Mrągowia SI w Szwecji – Jak zwykle na podium

Wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski brydżyści Mrągowii SI przebywali w Szwecji, gdzie w miejscowości Oerebro pod Sztokholmem uczestniczyli w wielkim międzynarodowym turnieju drużynowym. Nie była to pierwsza wizyta naszych reprezentantów u szwedzkich przyjaciół. Wielokrotnie stawali tam na podium, nawet wygrywali, mimo ogromnej konkurencji. Tym razem na turnieju pojawiło się aż 116 ekip z całego świata, a Mrągowia SI zgodnie z tradycją wypadła doskonale zajmując trzecie miejsce.

Mówi zawodnik Mrągowie SI Mirosław Cichocki:

-To gigantyczny bardzo wyczerpujący turniej, w którym nie można sobie pozwolić nawet na moment dekoncentracji. A nam taka chwila się przydarzyła. Przegraliśmy jedno spotkanie z przeciętnym szwedzkim zespołem i to przyniosło smutne konsekwencje. Wprawdzie pozostaliśmy w turnieju, lecz przeszliśmy na druga stronę drabinki bez możliwości jednak gry o zwycięstwo w całej imprezie. Resztę meczów rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść, wysoko pokonaliśmy tych, którzy nam tak zaszkodzili, ale to wystarczyło tylko do zajęcia trzeciej lokaty. Trochę żałujemy bo graliśmy naprawdę dobrze i skutecznie.
Imprezę wygrali Amerykanie przed Szwedami. Przed nami gorący okres ważnych Kongresów i postaramy się wykorzystać dobrą dyspozycję.

Skład Mrągowie SI na turnieju w Oerebro

Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
Roman Kiersznowski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x