Olsztyński Kongres Brydżowy – Probola i Rogowski wygrali w Uranii

Zakończył się Olsztyński Kongres Brydżowy Grand Prix Polski Par oraz III Brydżowe Mistrzostwa Polski Internautów OPEN pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Protasa, Wojewody Mariana Podziewskiego i Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza. Pieczę nad turniejem objął też Stanisław Żelichowski – Poseł na Sejm RP. Rozegrano kilka turniejów. Najbardziej ceniona klasyfikacje długofalową wygrali olsztynianie Grzegorz Probola i Jan Rogowski

Wyniki

Kongresowy turniej na maxy (1) – Puchar Starosty Olsztyńskiego

1 Aleksander Kasprzak Krzysztof Kurkiewicz SDK Tczew
2 Natalia Sakowska Piotr Butryn AZS UW T.GASTRONOMICZNE Warszawa
3 Marian Łukasiak Paweł Starnawski Praga Południe, SBS KOZIOŁ Warszawa
4 Edmund Czubak Jacek Ciechomski Singleton Warszawa eService LUBLIN
5 Waldemar Radziak Marek Barylewski NOWOGAMES Warszawa
6 Ewa Miszewska Apolinary Kowalski CATMAN-TAURUS 1 Poznań Myoni Warszawa
…………………………………………………………………….
9 Jan Rogowski Grzegorz Probola Zorro10 Olsztyn PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn
16 Dariusz Kozłowski Henryk Łakomski CWKS Vęgoria Węgorzewo
17 Wojciech Wrześniowski Leszek Mielczarek SM Odrodzenie Szczytno
21 Filip Bieńkowski Wiesław Krzemieński APOTEX-PROKSA RAFIs Olsztyn, Zorro10 Olsztyn
22 Mirosław Makatrewicz Grzegorz Deptuła OSiR Lidzbark Warmiński
23 Janina Bakuła Edmund Reczuga Gutkowo Olsztyn
32 Mirosław Cichocki Wojciech Glinka Mrągowia SI Mrągowo
33 Jan Stańczak Jan Janiak Narie Morąg
36 Mirosław Roesler Adolf Bocheński Zorro10 Olsztyn ,KRAJEWSKI Łowicz
37 Danuta Hocheker Zbigniew Rogowski Mrągowia SI Mrągowo
40 Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz BSBS I Bartoszyce
41 Sławomir Wrzosek Ireneusz Jagielski Kasyno Sprawni Inaczej Juniorzy Olsztyn, GEOCONSTRUCT Olsztyn
43 Jan Romot Jarosław Łosiak CWKS Vęgoria Węgorzewo PDM PTBS Pisa Pisz
45 Wojciech Dziuba Zdzisław Ratajczak Warmia i Mazury Olsztyn
46 Piotr Żurakowski Jerzy Skrzypczak Mrągowia SI Mrągowo
48 Piotr Ciak Michał Zbieranek Gutkowo Olsztyn APOTEX-PROKSA RAFIs Olsztyn
49 Lidia Wrzosek Andrzej Fronczak Kasyno Sprawni Inaczej Seniorzy SBS Pale Franki Elbląg
50 Ewa Tutaj Grzegorz Lasocki Gutkowo Olsztyn GEOCONSTRUCT Olsztyn

Kongresowy turniej na impy (2) -Puchar Firmy Budowlanej SEWIL

1 Julian Jurski Jerzy Kurzawski Rywal RHC Toruń
2 Aleksander Korzun Andrej Kowalenko SINGLETON Podlaski
3 Dariusz Bogucki Ireneusz Dzikowski SDK Tczew ANDRZEJKI Gdańsk
4 Krzysztof Sikorski Wacław Wejknis ANDRZEJKI Gdańsk EKSPRES Z KASZUB Gdańsk
5 Sławomir Wrzosek Ireneusz Jagielski Kasyno Sprawni Inaczej Juniorzy Olsztyn, GEOCONSTRUCT Olsztyn
6 Dariusz Kozłowski Henryk Łakomski CWKS Vęgoria Węgorzewo
………………………………………………………………
14 Grzegorz Probola Jan Rogowski PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn ,Zorro10 Olsztyn
15 Wiesław Krzemieński Władysław Skowroński Zorro10 Olsztyn ,Kasyno Sprawni Inaczej Juniorzy Olsztyn
16 Tadeusz Kądzielewski Zdzisław Godlewski PRIM Ełk, CWKS Vęgoria Węgorzewo
19 Edmund Reczuga Piotr Ciak Gutkowo Olsztyn
21 Mirosław Cichocki Wojciech Glinka Mrągowia SI Mrągowo
25 Tomasz Sinkiewicz Marcin Bartoszewski BSBS I Bartoszyce
32 Mirosław Makatrewicz Grzegorz Deptuła OSiR Lidzbark Warmiński
35 Leszek Mielczarek Wojciech Wrześniowski SM Odrodzenie Szczytno
40 Filip Bieńkowski Mirosław Roesler APOTEX-PROKSA RAFIs Olsztyn, Zorro10 Olsztyn
42 Jerzy Skrzypczak Piotr Żurakowski Mrągowia SI Mrągowo
43 Grzegorz Lasocki Jakub Kowalczyk GEOCONSTRUCT Olsztyn
45 Jan Sucharkiewicz Roman Kierznowski Energetyk Jaworzno Mrągowia SI Mrągowo
46 Andrzej Fronczak Sylwester Walerowicz SBS Pale Franki Elbląg EKSPRES Z KASZUB Gdańsk
47 Bogdan Ulatowski Irena Ulatowska MDK Konwencja Działdowo
48 Zbigniew Zemanowicz Adolf Bocheński Zorro10 Olsztyn, KRAJEWSKI Łowicz
50 Jarosław Łosiak Jan Romot PDM PTBS Pisa Pisz, CWKS Vęgoria Węgorzewo

W sobotę (25 września) odbył się najważniejszy turniej Kongresu Olsztyńskiego – Grand Prix Polski Par. W czołówce znalazło się wielu reprezentantów Warmii i Mazur, ale najważniejsze – pierwsze miejsce zajęli gdańszczanie: Wacław Wejknis i Krzysztof Sikorski

II Kongresowy Turniej Par – BUDIMEX Grand Prix Polski Par

1 Wacław Wejknis Krzysztof Sikorski EKSPRES Z KASZUB Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk
2 Grzegorz Probola Jan Rogowski PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn Zorro10 Olsztyn
3 Tomasz Gotard Sławomir Henclik NIEMCY, ANDRZEJKI GDAŃSK
4 Zdzisław Suski Marek Ruszczyk Mrągowia Mrągowo
5 Andrzej Kondeja Wiesław Andruk OLDERSI Raszyn
6 Józef Pochroń Zbigniew Skibicki ALFA Gdynia SMAR Warszawa
………………………………………………………………..
13 Piotr Ciak Remigiusz Graczyk Gutkowo Olsztyn
16 Mirosław Cichocki Jerzy Skrzypczak Mrągowia SI Mrągowo
18 Krzysztof Pakuła Krzysztof Michalczyk WMOSiR Lidzbark Warmiński Leśnik Nowe Ramuki
21Wojciech Glinka Zbigniew Rogowski Mrągowia SI Mrągowo
27 Grzegorz Lasocki Edmund Reczuga GEOCONSTRUCT Olsztyn Gutkowo Olsztyn
40 Jolanta Zielińska Czesław Olender Mrągowia Mrągowo
41 Jan Stańczak Jan Janiak Narie Morąg
42 Jan Sucharkiewicz Roman Kierznowski Energetyk Jaworzno Mrągowia SI Mrągowo
46 Leszek Mielczarek Wojciech Wrześniowski SM Odrodzenie Szczytno
48 Mirosław Makatrewicz Grzegorz Deptuła OSiR Lidzbark Warmiński

IV Kongresowy Turniej Par na maxy o Puchary Prezesa Warmińskiego Banku Spółdzielczego

1Grzegorz Probola Jan Rogowski PREMAR Kasyno OSBS Olsztyn Zorro10 Olsztyn
2 Lech Sadoś Andrzej Gołygowski WPWOSiR Wyszków KTB Konin
3 Wacław Wejknis Krzysztof Sikorski EKSPRES Z KASZUB Gdańsk ANDRZEJKI Gdańsk
4 Marek Barylewski Waldemar Radziak NOWOGAMES Warszawa
5 Piotr Klimacki Adam Hintertan eService LUBLIN ŚZBS Kielce
6Mirosław Makatrewicz Grzegorz Deptuła OSiR Lidzbark Warmiński
…………………………………………………..
8 Zdzisław Suski Marek Ruszczyk Mrągowia Mrągowo
11 Sylwester Walerowicz Ireneusz Jagielski EKSPRES Z KASZUB Gdańsk GEOCONSTRUCT Olsztyn
12 Adolf Bocheński Mirosław Roesler KRAJEWSKI Łowicz Zorro10 Olsztyn
15 Michał Zbieranek Patryk Reszczyński APOTEX-PROKSA RAFIs Olsztyn
17 Andrzej Tutaj Piotr Ciak Gutkowo Olsztyn
19Mirosław Doroszuk Władysław Skowroński SM Odrodzenie Szczytno Kasyno Sprawni Inaczej Juniorzy Olsztyn
25Wojciech Wrześniowski Leszek Mielczarek SM Odrodzenie Szczytno
26 Andrzej Fronczak Sławomir Wrzosek SBS Pale Franki Elbląg Kasyno Sprawni Inaczej Juniorzy Olsztyn
28 Krzysztof Pakuła Krzysztof Michalczyk OSiR Lidzbark Warmiński Leśnik Nowe Ramuki
31 Grzegorz Lasocki Edmund Reczuga GEOCONSTRUCT Olsztyn Gutkowo Olsztyn
36 Jerzy Bludau Jakub Milkamanowicz DAJTKI BC
42 Marcin Bartoszewski Tomasz Sinkiewicz BSBS I Bartoszyce
45 Ryszard Borodko Henryk Łakomski Niegocin Giżycko CWKS Vęgoria Węgorzewo
46 Kazimierz Goś Wiesław Krzemieński Kasyno Sprawni Inaczej Seniorzy Zorro10 Olsztyn
48 Zdzisław Ratajczak Wojciech Dziuba Warmia i Mazury Olsztyn
49 Filip Bieńkowski Jerzy Uscki WMAPOTEX-PROKSA RAFIs Olsztyn Zorro10 Olsztyn

Punktacja długofalowa

1 Grzegorz Probola 700
Jan Rogowski 700
3 Krzysztof Sikorski 632
Wacław Wejknis 632
5 Dariusz Bogucki 620
Ireneusz Dzikowski 620
7 Apolinary Kowalski 613
Ewa Miszewska 613
9 Tomasz Gotard 600
10Giedre Jankunaite 593

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x