XV Międzynarodowy Kongres Żuławski – Goście w głównych rolach

Jedna z największych imprez brydżowych w regionie Międzynarodowy Kongres Żuławski im. arcymistrza międzynarodowego Mirosława Wołka nie przyniosła wielkich sukcesów reprezentantom Warmii i Mazur, którzy zjawili się w Elblągu w mocnym składzie i z dużymi nadziejami. Tymczasem najważniejszy turniej kongresu – Grand Prix Polski Par wygrali Ryszard Sakowicz z Rzepina i Jakub Wojcieszek z Poznania. W punktacji długofalowej zwyciężyli: Wojciech Olański Vytautas Vainikonis Katok SL Mińsk. W „barometrze” na trzeciej pozycji uplasowali się gospodarze: Andrzej Fronczak i Jerzy Sukov.

 

Wyniki

Grand Prix Polski Par

1 Ryszard Sakowicz Jakub Wojcieszek Latteria Tinis-Steinpol Rzepin 1 Dąbrówka Starka Poznań

2 Stanisław Janik Jerzy Nowak Bridge Club MOSiR Wałcz Budowlani Chodzież

3 Stanisław Gołębiowski Włodzimierz Starkowski RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW

4 Paulina Klimentowska Zygmunt Kuczyński MAKB POLFA Warszawa 59.92180289

5 Jacek Ciechomski Waldemar Skóra Dom Kredytowy NOTUS Warszawa CKM Łódź

6 Piotr Dubicz Wojciech Kaźmierczak AZS UW 2 AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa

………………………………………………………..

11 Ziemowit Nowak Stanisław Bohut  IMPAS Sztum Zorro12 Olsztyn

18 Dariusz Filipek  Jacek Trętowski BSBS I Bartoszyce

19 Wojciech Brzozowski Wiesława Kasperek Zorro12 Olsztyn

22 Leszek Sztyrak Kazimierz Omernik PMSIWIK INTERTRADE BT Mrągowo ANDRZEJKI Gdańsk

30 Roman Kiersznowski Zbigniew Rogowski SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

37 Andrzej Fronczak Jerzy Sukow SBS Pale Franki Elbląg

40 Filip Bieńkowski Andrzej Daszczuk DAJTKI BC Olsztyn Zorro12 Olsztyn

51 Zbigniew Krzeptowski Bogdan Jabłoński Zatoka Braniewo

52 Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

55 Mirosław Cichocki Krzysztof Pikus SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

58 Mirosław Doroszu Mirosław Wilga GEOCONSTRUCT Olsztyn Olszewski Szczęsne

70 Dariusz Kozłowski Henryk Łakomski Vęgoria WCK Węgorzewo

71 Marek Serdyński Zbigniew Samborski Zorro12 Olsztyn

74Grzegorz Probola Zbigniew Rogowski PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

75 Sławomir Dytkowski Grzegorz Lasocki GEOCONSTRUCT Olsztyn

76 Bernard Pszczoła Lech Grabski Leśnik Nowe Ramuki

80 Wiesław Podlecki Leonard Jaskowiak PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn

86 Jan Stańczak Aleksander Cydejko NARIE Morąg-Szczytno

87 Krzysztof Pakuła Grzegorz Deptuła OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński

88 Andrzej Sulima Krzysztof Michalczyk Vęgoria WCK Węgorzewo Leśnik Nowe Ramuki  

89 Jan Janiak Mirosław Makarewicz NARIE Morąg-Szczytno OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński

90 Maciej Sinkiewicz Tomasz Kuś BSBS I Bartoszyce

96 Piotr Ciak Remigiusz Graczyk Gutkowo Olsztyn

100 Józef Kamiński Tadeusz Kądzielewski Inex Giżycko PRIM ETB Ełk

{gallery}wawro14{/gallery}

Fot. Włodzimierz Wawro

Barometr (finał)

1 Wojciech Olański Vytautas Vainikonis Katok SL Mińsk

2 Jakub Wojcieszek Ryszard Sakowicz Dąbrówka Starka Poznań Latteria Tinis-Steinpol Rzepin

3 Andrzej Fronczak Jerzy Sukow SBS Pale Franki Elbląg

4 Roman Kiersznowski Kazimierz Omernik SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo
ANDRZEJKI Gdańsk

5 Waldemar Radziak Waldemar Burakowski NOWOGAMES Warszawa

6 Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski RUCH SA AZS PWR I WROCŁAW

…………………………………………

12 Filip Bieńkowski Andrzej Daszczuk DAJTKI BC Olsztyn Zorro12 Olsztyn

15 Antoni Michalik Wojciech Aniszewski  Zorro12 Olsztyn

Turniej na maxy (1)

1 Apolinary KowalskiEwa Miszewska KURT-ROYCE Poznań MY PO-WA Poznań

2 Adam Błachnio Adam Wujków Konkret Chełmno 31.4261.78  60.8040255

3 Mirosław Cichocki Krzysztof Pikus SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

4 Dariusz Filipek Jacek Trętowski BSBS I Bartoszyce

5 Giedre Jankunaite Giedrius Sarkanas PODLASIE

6 Tadeusz Kaczanowski Krzysztof Antas Unia I Leszno

………………………………………………………..

8 Maciej Sinkiewicz Tomasz Kuś BSBS I Bartoszyce

10 Ryszard Mytych Mariusz Sarnowski WARMIŃSKO-MAZURSKIE

11 Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

16 Marek Lichocki Ireneusz Iwanow SBS Pale Franki Elbląg

19Leszek Sztyrak Piotr Walczak SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo Consus II Kalisz

Turniej na maxy (2)

1 Adam Wujków Adam Błachnio KPKonkret Chełmno

2 Marta Janeczek Andrzej Bunikowski DARLES SANTERM Gdańsk

3 Piotr Zatorski Michał Klukowski COMFORTSA -AZS PWR IV WROCŁAW 61.1341179

4 Tomasz Winciorek Bogdan Szulejewski MARUCH SA AZS PWR I WROCŁAW INTERBUD Jarosław Szczygieł Szabla Płock

5 Marek Barylewski Aleksander Kasprzak NOWOGAMES Warszawa SDK Tczew

6 Leszek Hejne Piotr Kołuda WPBTG Bydgoszcz MY PO-WA Poznań

………………………………………………………………

7 Jan Rogowski Grzegorz Probola Zorro12 Olsztyn PREMAR SEWIL OSBS Olsztyn

9 Jerzy Skrzypczak Roman Kiersznowski SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

11 Jan Janiak Mirosław Makarewicz NARIE Morąg-Szczytno OSiR EKPOL Lidzbark Warmiński

Punktacja długofalowa

1 Wojciech Olański 763

1 Vytautas Vainikonis   763

3 Ryszard Sakowicz 739

3 Jakub Wojcieszek 739

5 Stanisław Gołębiowski 692

5 Włodzimierz Starkowski 692

7 Roman Kiersznowski 674

8 Adam Błachnio 664

8 Adam Wujków 664

10 Bogdan Szulejewski  644

11Tomasz Winciorek 644

…………………………………..

20 Dariusz Filipek  596

20 Jacek Trętowski 596

26 Andrzej Fronczak  588

26 Jerzy Sukow 588

29 Filip Bieńkowski 576

29 Andrzej Daszczuk  576

37Jerzy Skrzypczak 563

54 Leszek Sztyrak 493

63 Tomasz Kuś 451

70 Mirosław Cichocki 428

70 Krzysztof Pikus 428

76 Stanisław Bohut 417

82 Bogusław Gierulski 399

83 Jan Rogowski 398

90 Jan Janiak 383

90 Mirosław Makarewicz  383

90 Maciej Sinkiewicz 383

96 Wiesława Kasperek 372

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x