Elbląska Gala Sportu – Dziękujemy i doceniamy

W sobotę (16 lutego) odbędzie się Elbląska Gala Sportu. Uroczystość jest okazją do zaprezentowania osiągnięć elbląskich sportowców, trenerów oraz działaczy w minionym roku. Weźmie w niej udział członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego Witold Wróblewski. Nagrody i wyróżnienia wręczy prezydent Elbląga Grzegorz Nowaczyk oraz przedstawiciele samorządu województwa i środowisk sportowych. Elbląska Gala Sportu rozpocznie się o godzinie 11.00 w Centrum Spotkań Europejskich Światowid (sala kina).

 

Gala to nie tylko uroczystość sama w sobie – to również gest w kierunku szczególnie uzdolnionych zawodników oraz trenerów i ludzi związanych ze sportem. Niełatwo jest zostać mistrzem czy medalistą. To wymaga ogromnej pracy, wielu wyrzeczeń, bo same zdolności nie wystarczą. Dlatego warto docenić tych niezłomnych młodych ludzi, którzy w sobotę będą miały swój wielki dzień.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x