Tradycyjna Wigilia Sportowców – Życzenia ze szczerego serca…

Stało się tradycja, że pod koniec roku w jednym miejscu i o jednej godzinie spotykają się prezesi oraz trenerzy związków sportowych i klubów z władzami województwa warmińsko-mazurskiego. Tym razem taka uroczystość miała miejsce w restauracji Stadion. Urząd Marszałkowski reprezentowały :członek Zarządu Województwa Anna Wasilewska i dyrektor Departamentu Sportu Alicja Rutecka. Prezes Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu Zbigniew Lewicki w imieniu wszystkich sportowców podziękował władzom za wsparcie trenerów i zawodników.

 

Pani Anna Wasilewska, odpowiedzialna w Zarządzie za sport, podziękowała za zaproszenie i w imieniu marszałka Jacka Protasa zapewniła, że kultura fizyczna na Warmii i Mazurach nadal otoczona będzie opieką, a sportowcy mogą liczyć na wszechstronną pomoc. Każdy sukces zawodnika jest przyjmowany z ogromną radością, bo to z jednej strony znakomita promocja, z drugiej satysfakcja, że mamy u siebie tak wybitnych zawodników. Czeka nas niełatwe zadanie w obliczu sporych zmian w polskim sporcie, ale ci co trenują najlepiej i najrzetelniej powinni sobie dać radę.

Spotkanie zakończyły wzajemne życzenia i…rozmowy na temat najbliższej przyszłości.

Przed spotkaniem z władzami odbyła się konferencja, podczas której prezes Zbigniew Lewicki i pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Federacji Sportu przedstawili projekty zmian w najbliższych miesiącach dotyczące finansowania grup młodzieżowych.

{AdmirorGallery}wigilia16.12{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x