X Gala :Najlepszym z najlepszych” Olsztyn 2013 – Nie zabrakło sportowych akcentów

W olsztyńskiej filharmonii zakończyła się jubileuszowa - 10 Gala „ Najlepszym z Najlepszych” podczas, której nagrodzono osoby i instytucje, które przyczyniają się szczególnie do promocji Warmii i Mazur. Laureatów sklasyfikowano w ośmiu kategoriach, nie zabrakło akcentów sportowych. Na X Gali za osiągnięcia w 2012 roku wyróżniono Joannę Jędrzejczyk z Arrachionu Olsztyn i Patryka Chojnowskiego (Ostródzianka).

 

Oboje zdobyli najwyższe sportowe zaszczyty. Specjalizująca się w walkach mauy thai Joanna Jędrzejczyk odniosła szereg spektakularnych zwycięstw, co się odbiło szerokim echem na całym świecie, z kolei Patryk Chojnowski jest złotym medalistą Paraolimpiady w Londynie.

W tym roku po raz pierwszy przyznano też nagrody specjalne dla tych, którzy laur zdobywali wielokrotnie. Srebrny laur przypadł również tanecznej Formacji Standardowej Lotos Jantar z Elbląga. Natomiast laur brązowy – za 4-krotny triumf otrzymali dwaj sportowcy – utytułowany bojerowiec Michał Burczyński (AZS UWM Olsztyn) i uprawiający taekwondo Dariusz Idzikowski.(Start Olsztyn)

Fot: strona radio olsztyn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x