Drużynowy Puchar Polski w Klasie Młodzieżowej Nysa 2012 – Złoto z Igą na czele

W Nysie odbył się Drużynowy Puchar Polski w klasie młodzieżowej dziewczyn. O ile w starszych kategoriach startuje niewiele zespołów, o tyle wśród najmłodszych konkurencja jest duża. W Nysie do rywalizacji przystąpiło aż 19 drużyn z 10 klubów. Znakomicie wypadły gimnastyczki UKS SMS Olsztyn, które zdobyły złoty medal Drugi zespół uplasował się też w czołowej dziesiątce – na 9 pozycji. Indywidualnie wielobój wygrała olsztynianka Iga Kowalczuk – jedna z najmłodszych zawodniczek turnieju (rocznik 2003), w trzecia była jej koleżanka klubowa Gabriela Ostrowska

WYNIKI :

1 UKS-SMS Olsztyn I (Julia Boczkowska, Iga Kowalczuk, Aleksandra Łojewska, Gabriela Ostrowska, Aleksandra Rogala)