Kontrolne Kadry i Turniej Młodości Zabrze 2012 – Monika i Marta na najwyższym stopniu

W Zabrzu rozegrano zawody Kontrolne Kadry juniorek w gimnastyce sportowej, będące jednocześnie III. edycją Pucharu Wiceprezesa PZG. Równolegle odbywał się Turniej Młodości, w którym rywalizowały juniorki młodsze w klasie II i III. Bardzo dobrze wypadły dziewczęta UKS SMS Olsztyn, które wygrały dwie klasyfikacje. W klasie I juniorek triumfowała Monika Eland, natomiast w klasie II Turnieju Młodości najlepsza okazała się Marta Sarnowska. To dużo lepsze wyniki niż w podobnej imprezie rozegranej pod koniec marca w Nysie.

 

W klasie I juniorek Monika zaprezentowała wysoką formę. Ciężka praca w ostatnich tygodniach dała efekty. W klasie II oprócz Marty Sarnowskiej w czołówce uplasowały się też inne olsztynianki. Jej siostra – Natalia zajęła czwarte miejsce, a Sandra Rożek była jedenastka.

W klasie III, gdzie tradycyjnie olsztynianki są najmłodsze ósma była Zofia Rajewska, a dziewiąta Agata Boraczyńska. Zawody rozgrywano tylko w wielobojach. Niebawem przedstawimy pełne rezultaty.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x