Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych Kraków 2021 – Milena najbliżej pudła

W dniach 1/2 października w Krakowie odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych w gimnastyce sportowej. Rywalizowano w wieloboju w trzech grupach. Z zawodniczek UKS SMS Olsztyn najlepiej wypadła Milena Krasicka, która w klasie II zajęła czwarte miejsce, ósma w tej grupie była Maja Sokołowska. W klasie I Monika Jastrzębowska uplasowała się na dziewiątej pozycji.

GymFestival Trnava 2021

Milenę Krasicką wcześniej powołano do reprezentacji Polski Juniorek na imprezę pod nazwą GymFestival Trnava. Zajęła ósme miejsce, będąc drugą Polka w klasyfikacji.