Turniej Młodości w Zabrzu – Oczywiście siostry Eland

W Zabrzu odbył się Turniej Młodości w gimnastyce sportowej dziewcząt. Impreza odbywała się równolegle z mistrzostwami świata w Rotterdamie, na Śląsku wystąpiły więc tylko zawodniczki klas I, II i III. Kolejny sukces odniosły olsztynianki. Konkretnie siostry Eland, które potwierdzają swój talent i systematyczny postęp. Martyna bez problemów zwyciężyła w klasie I, Monika okazała się najlepsza w klasie II.

Ponadto  Aneta Orzechowska w klasie pierwszej była trzynasta, a w wśród najmłodszych (klasa III) zawodniczki SMS Olsztyn zajęły następujące miejsca:

7 Natalia Czarnowska, 10 Sandra Rożek, 11 Marta Sarnowska, 12 Ewelina Janus 20 Martyna Szemplińska.

– Był to sprawdzian przed Drużynowymi Mistrzostwami Polski, które podzielone są na dwie części. Klasa I i III wystartuje już 12 i 13 listopada, a klasa mistrzowska i II 3 i 4 grudnia w Olsztynie. I w tym czasie oczekuje najwyższej dyspozycji naszych gimnastyczek – powiedział trener Dariusz Laszuk. Na razie jesteśmy na etapie szlifowania poszczególnych elementów, stąd w Zabrzu były pewne niedociągnięcia, ale jest czas by je wyeliminować. Skoro nawet przy małych błędach udało się wygrać – możemy się tylko cieszyć

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x