Turniej „Nadzieje Olimpijskie” Liberec 2012 – Smutna konfrontacja z czołówką

W Libercu odbył się turniej w gimnastyce sportowej "Nadzieje Olimpijskie". W reprezentacji Polski kobiet wystąpiła zawodniczka SMS Olsztyn Monika Eland. W klasyfikacji indywidualnej zajęła 28 miejsce. Polska drużyna uplasowała się na szóstej pozycji. W imprezie dominowały gimnastyczki z Węgier i Wielkiej Brytanii. W wieloboju indywidualnym zwyciężyła Noemi Makra (Węgry) W klasyfikacji drużynowej dominacja Brytyjek. Przez najbliższe dwa weekendy odbędą się Drużynowe MP 10 listopada w kl. I i III w Zabrzu oraz 17 listopada w kl. mistrzowskiej i II w Olsztynie.