Kolejne wyzwanie Mastersów – W niedzielę w Giżycku mecz z ADH Białystok

Hokeiści amatorskiej drużyny Masters Giżycko starają się w tym sezonie rozegrać jak najwięcej meczów. Na najbliższą niedzielę (24 marca) zaprosili do Mazurskiego Centrum Lodowego zespół ADH Białystok, z którym już kilkakrotnie grali z różnym powodzeniem. Ale to przeciwnik wymagający, ale znając ambicję Masterów zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko. Warto więc w niedziele o godz. 14.30 odwiedzić halę lodową, bo emocje są zapewnione.

 

Rywale w wysokiej formie

Amatorska Drużyna Hokejowa kilka dni temu uczestniczyła w towarzyskim turnieju w Siedlcach z udziałem gospodarzy (Siedleckie Towarzystwo Hokejowe) i zespołu Icemaen Mińsk Mazowiecki. Imprezę tę wygrała, co jest świetna rekomendacją przed występem w Giżycku. Znając jednak pasję i ambicję Mastersów z pewnością stawią czoła wymagającym rywalom.

Wyniki turnieju w Siedlcach

STH Siedlce – Icemen Mińsk Mazowiecki 4:6

ADH Białystok – Iceman Mińsk Mazowiecki 4:4

ADH Białystok – STH Siedlce 4:1

Tabela:

1 ADH Białystok 2 3 8:5

2 Icemen Mińsk Mazowiecki 2 3 10:8

3 STH Siedlce 2 0 5:10

Strzelcy bramek dla ADH:

mecz z Mińskiem (4-4): A. Wojciula (M. Jasiński), A. Bartoszewicz (-), T. Pachocki (M. Jasiński), A. Wojciula (T. Pachocki).

mecz z Siedlcami (4-1): M. Surowiec (M. Pachocki), T. Pachocki (A. Wojciula), M. Jasiński (A. Wojciula), T. Pachocki (-)

ADH Białystok wystąpiła w składzie: A.Bryłka (wypożyczenie), W. Wołosewicz (C), M. Jasiński (A), T. Pachocki (A), A. Wojciula, A. Moczydłowski, G. Zimnoch, A. Bartoszewicz, M. Stankiewicz, M. Pachocki, Ł. Mierzwiński, P. Mojsa, M. Surowiec, M. Wojciula.

{AdmirorGallery}adh21{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x