Mastersi z Giżycka pokażą co potrafią – Tu nikt sie nie będzie oszczędzać

W najbliższy weekend w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych w Giżycku zagości hokej. Miejscowa sekcja „Mastersów” zaprosiła do sportowej konfrontacji mocne ekipy Legionu Warszawa i ADH Białystok, a to gwarantuje nie lada emocje. Nad Niegocinem hokej na lodzie ma swoich starych wypróbowanych fanów. Wielu z nich, choć na karku ma już „czterdziestkę”, regularnie trenuje, a każdy mecz staje się dla nich dużym wyzwaniem. Mastersi rozegrają w sumie trzy spotkania - tego w Giżycku dawno nie było.

 

– Oczywiście nie stać nas na udział w rozgrywkach ligowych – mówi Jerzy Gawarecki, również hokeista amator, znany bardziej z dokonań kolarskich, ale od czasu do czasu trzeba sprawdzić swe możliwości. Nasza ekipa to mieszanka rutyny z młodością, choć znacznie więcej u nas weteranów po czterdziestce. Do regularnych zajęć mobilizuje wszystkich Zdzisław Trojga, który stara się kultywować hokej w regionie. W zajęciach biorą udział nie tylko mieszkańcy Giżycka, przyjeżdżają do nas hokeiści z Olecka, Olsztyna, Warszawy i mamy zamiar wystawić ich w najbliższych spotkaniach. Chcemy zmontować cztery pełne piątki by wytrzymać trudy weekendowego grania. Zapraszamy wszystkich kibiców. Tu nikt się nie będzie oszczędzać.

Pierwszy mecz już w sobotę (24 listopada) o godz. 12.45. szczegóły na plakacie.

{AdmirorGallery}maste20{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x