Mazurskie Centrum Lodowe tętni życiem – Mastersi nie dali rady ADH Białystok

Jak już nie raz wspominaliśmy hokeiści Mastersów Giżycko są częstymi gośćmi Mazurskiego Centrum Lodowego. Treningi, to jedno, ale cieszy fakt, że zespół nawiązał wiele kontaktów i często tej zimy rozgrywa mecze towarzyskie. W miniona niedzielę w Giżycku gościła Amatorska Drużynowa Hokejowa (ADH) z Białegostoku, która na dziś jest lepsza od Mastersów, ale przy tak intensywnej pracy niebawem może być odwrotnie. W każdym razie team z Giżycka przegrał 5:12 (2:4,0:6,3:2).

 

Gospodarze poprawili wynik dopiero w trzeciej tercji, gdy losy spotkania były przesądzone, ale ważne, że walczyli do końca by sprawić radość kibicom. Ci w coraz większej liczbie pojawiają się na meczach hokejowych. Podkreślali to goście z Białegostoku, którzy bardzo wysoko ocenili organizację spotkania i doping na widowni.

Mastersi są ambitni i stale podnoszą swe umiejętności. Starają się korzystać z najlepszych wzorców. Takim jest na pewno słowacki zawodnik Vladimir Buril, który ma za sobą piękną kartę zawodowego hokeisty (był olimpijczykiem). Od kilku lat mieszka w naszym regionie i chętnie dzieli się swoim sportowym doświadczeniem. Mastersi też z tego korzystają.

{AdmirorGallery}gizy27{/AdmirorGallery}

Fot, strona radnego Iwaszkiewicza

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x