Wielki dzień Mastersów z Giżycka – Wrócił hokej i to w jakim stylu….

Do Giżycka powrócił hokej na lodzie. Może nie ten z najwyższej półki, ale z troską pielęgnowany przez grupę zapaleńców, którzy dopięli celu i doprowadzili do udziału miejscowego zespołu Masters w rozgrywkach Ligi Północno-Wschodniej. Premiera wypadła wspaniale. Gospodarze wygrali dwa spotkania i z kompletem punktów są na drugim miejscu w tabeli ustępując liderowi z Białegostoku tylko gorszą różnicą bramek.

 

Drużyna z Giżycka stoczyła w niedziele (15 grudnia) dwa zacięte mecze z STH Siedlce i Iceman Mińsk Mazowiecki, imponując nie tylko umiejętnościami i ambicją, ale też doskonałą kondycją. Mecze rozstrzygnięto w trzeciej tercji. Mastersi podkręcili tempo i rywale byli bezradni. Rodowici hokeiści z Giżycka mieli duże wsparcie w byłych kolarzach z Olsztyna, zresztą ich wspólne granie trwa już długo. Po takiej premierze zespół z Giżycka z całą pewnością powalczy w lidze o czołowe miejsce – może zwycięstwo.

Niedzielne mecze odbywały się pod patronatem Starosty Giżycka i Puchar przez niego ufundowany zdobyli zawodnicy ADH Białystok dzięki lepszej różnicy bramek.

Skład Mastersów

Kamil Jurewicz, Daniel Rocki, Bułat Tuyakov, Piotr Kozioł, Bartosz Sobieraj, Jerzy Gawarecki, Rafał Charmuszko, Adam Pułecki, Jacek Limanowski, Jacek Trojga, Paweł Galiński, Wiesław Radoń, Jacek Matwiejczyk, Bartosz Saczuk, Jarosław Pisiak, Zdzisław Trojga, Tomasz Wróblewski oraz Kacper Stankiewicz Wojciech Iwaszkiewicz

Wyniki
Masters Giżycko – STH Siedlce 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
Punktowali dla Masters: B. Sobieraj (asysta: B. Saczuk), P. Galiński (a: T. Wróblewski), J. Trojga (a: B. Sobieraj), B. Saczuk (a: J. Trojga), B. Sobieraj

ADH Białystok – Icemen Mińsk Mazowiecki 7:3
STH Siedlce – ADH Białystok 3:5


Masters Giżycko – Icemen Mińsk Mazowiecki 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Punktowali dla Masters: J. Trojga (asysta: Z. Trojga), B. Saczuk, D. Rocki

Tabela końcowa Pucharu Starosty

  1. ADH Białystok 6 12:6
  2. Masters Giżycko 6 8:4
  3. STH Siedlce 0 6:10
  4. Icemen Mińsk Mazowiecki 0 4:10
!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko hokej

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x