WOŚP z Wikingami w…Malborku – Czerwoni kontra niebiescy

W niedzielę (13.01.2013) zawodnicy UKS Wikingowie Elbląg wybrali się na malborskie lodowisko, aby razem z UKS Bombek Malbork i HUKS Niedźwiadki Gdynia wziąć udział w XXI Finale WOŚP. Jako pierwsi na tafli zaprezentowały się „Żaki Starsze”. Zawodników trzech klubów podzielono na dwie drużyny – czerwonych i niebieskich. W drużynie czerwonych z elbląskiego klubu hokeja znaleźli się: Konrad Rygiel i Jakub Wala, a w drużynie niebieskich grali: Mikołaj Dębogórski i Oskar Kurnicki. Mecz trwał 45 minut, a formacje były cztero osobowe + bramkarz. Mecz zakończył się wynikiem 9 :7 dla „czerwonych”.

 

Bramki dla zespołu czerwonych zdobyli:

  • Jakub Wala – UKS Wikingowie Elbląg – 4 bramki
  • Emil Masłowski – UKS Bombek Malbork – 2 bramki
  • Kacper Niedźwiedzki – HUKS Niedźwiadki Gdynia – 2 bramki
  • Dominik … – HUKS Niedźwiadki Gdynia – 1 bramka

Bramki dla zespołu niebieskich zdobyli:

  • Oskar Kurnicki – UKS Wikingowie Elbląg – 3 bramki
  • Wojtek Jaworski – UKS Bombek Malbork – 3 bramki
  • Stanisław Białecki – HUKS Niedźwiadki Gdynia – 1 bramka

W przerwie miedzy meczami zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie z najmłodszymi adeptami hokeja oraz zawodnikami Żaka Starszego.

{AdmirorGallery}malb14{/AdmirorGallery}

Po meczu starszych kolegów przyszedł czas na najmłodszych hokeistów z rocznika 2002 i młodsi.  Tu również uczestnicy zostali podzieleni przez trenerów na dwie drużyny – niebieskich i czerwonych. W drużynie czerwonej z Wikingów znaleźli się: Oliwier Kurnicki, Mateusz Raszewski i Szymon Kowalski, a w ekipie niebieskich: Tomasz Łuciw, Grzegorz Tyszka, Olga Jaskulska i Rafał Jaskulski. Mecz trwał 45 minut, natomiast ,a co dwie minuty były zmiany formacji uczestniczących w meczu pokazowym. Mecz zakończył się remisem 7:7.

Ostatnim wydarzeniem   XXI Finału WOŚP był mecz pokazowy z udziałem byłych zawodników Stoczniowca Gdańsk. Rozegrano dwie polowy po 15 minut. W przerwie hokeiści popisywali się indywidualnymi strzałami na bramkę oraz wzięli udział w pokazie wyścigów „pro skills”. Mecz zakończył się wynikiem 6:12.

Podsumowując, trzeba pamiętać, że w niedzielnych meczach nie chodziło generalnie o wyniki,  tylko o dobrą zabawę podczas XXI Finału WOŚP w Malborku.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x