Braniewska Gala Judo – Karaoke na tatami i inne atrakcje

W Braniewie odbyła się  niezwykła uroczystość. Już po raz trzeci Stowarzyszenie Sportowe TATAMI zorganizowało judokom ZATOKI, Braniewską Galę Judo. Podobnie jak rok temu, odbyła się ona w przepięknej scenerii Spichlerza Mariackiego. Jego właściciele, państwo Justyna Goerick-Ostrowska i Arkadiusz Ostrowski zawsze chętnie idą młodym sportowcom z pomocą . Tym razem Pan Arek wcielił się również w rolę konferansjera i poprowadził galę, trzeba przyznać, jak najbardziej  profesjonalnie. Celem imprezy było podsumowanie startów judoków, nagrodzenie najlepszych w rankingu prowadzonym przez stowarzyszenie oraz dobrą zabawę dzieci i ich rodziców.

 

Z zaproszonych gości galę zaszczycili swoją obecnością: pan Krzysztof Kowalski – Starosta Braniewski oraz pani Wioletta Kołtunowska – Prezes Zarządu UKS Tomita Elbląg
Po przywitaniu zebranych gości, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Sportowego TATAMI pan Wiktor Kumidor przedstawił osiągnięcia w roku ubiegłym, określił również cele na rok 2012. Wskazał sukcesy braniewskiego judo, ale także jego bolączki. Potem nadeszła pora na główny punkt programu , a więc nagrodzenie najlepszych zawodników Zatoki Braniewo w rankingu za rok 2011.

Oto klasyfikacja

I miejsce  – Wiktor Kumider (zwycięzca sprzed roku)

II miejsce – Piotr Wieczorkiewicz

III miejsce – Aleksandra Dąbrowska

IV miejsce – Joanna Wolak

V miejsce – Dawid Koniuk

VI miejsce – Hubert Wróblewski

VII miejsce – Katarzyna Madajewska

VIII miejsce – Agnieszka Mówińska

IX miejsce – Szymon Gajewski

X miejsce – ex aequo Julia Jacek i Mateusz Głowacki

Wśród laureatów jest jedna juniorka młodsza oraz siedmiu młodzików na ten rok. Po cichu liczymy na ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej.

Swoją nagrodę otrzymał także trener Rafał Tucholski, za wkład jaki wniósł w rozwój braniewskiego judo w roku 2011. Pamiątkową statuetką nagrodzonono  również pana dr. inż. Przemysława Chojnowskiego, Prezesa Zarządu OLMEX S.A., jednego z głównych sponsorów.

Po części oficjalnej nastąpiła część rozrywkowa, konkursy dla dzieci i ich rodziców oraz poczęstunek, przygotowany przez restaurację FANTAZJA oraz Stowarzyszenie Sportowe TATAMI. Próbowano namalować portret trenera (tu najlepszy był  Wiktor Kumidor). Wyszły super obrazki !!! Bawiono się również w „wiązanie mumii” (jako mumia super Kuba Owsiak), nie obeszło się bez tradycyjnego karaoke  (bezkonkurencyjna Maja Bendkowska).

Sponsorami nagród III Braniewskiej Gali Judo byli: Krzysztof Kowalski – Starosta Braniewski, Henryk Mroziński – Burmistrz Miasta Braniewa oraz Stowarzyszenie Sportowe TATAMI.

Fot. Marek Mówiński

{gallery}tatami16{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x