Dobra współpraca czyni cuda! – Sto metrów kwadratowych maty to robi wrażenie

W Centrum Sportowo - Biznesowym przy Alei Grunwaldzkiej 135 elbląscy judocy rozpoczęli treningi w specjalnie zaadoptowanej sali. Stało się tak dzięki działaniom podjętym przez Urząd Miasta Elbląg i Dyrekcję CSB, które dostrzegły potrzebę stworzenia elbląskim klubom sztuk walki odpowiednich warunków treningów. Ponad 100 metrów kwadratowych maty robi wrażenie w przestronnej i klimatyzowanej sali. Nie było by to możliwe bez ogromnego zaangażowania Pani Prezes Wioletty Kołtunowskiej, Rodziców, Trenerów, Prezesa Warminsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Judo Pana Andrzeja Grudzińskiego oraz bardzo dobrej współpracy z UKS "OLIMPIA" Elbląg i jej Zarządem.

 

Stworzone wspaniałe warunki do treningu przełożą się z całą pewnością na osiągane przez naszych zawodników wyniki, czego im bardzo życzymy. W Elblągu działa kilka sekcji w tej dyscyplinie, a osiągnięcia młodych adeptów Truso, Tomity i Olimpii są znakomitą promocja miasta. Kluby skupiają młodzież, która znajduje się pod fachową opieką, potrafi pogodzić naukę z uprawianiem sportu. I właśnie takie działania warto wspierać, tym bardziej, że zaangażowało się w to tyle osób kochających sport.

{AdmirorGallery}nowa3{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x