Dobre wieści z Chorwacji – T. Dymerski na podium ME Masters

W pierwszym dniu Mistrzostw Europy Masters w chorwackiej miejscowości Porec Tadeusz Dymerski z Gwardii Szczytno zdobył brązowy medal w  grupie wiekowej M7 (60—64 lata) w kategorii do 100 kg. W decydującej walce pokonał reprezentanta Niemiec. Przypomnijmy, że niedawno Pan Tadeusz został mistrzem Polski weteranów podczas turnieju, który odbył się w Sobótce.

Kolejny piękny sukces w przeszłości sportowca, później trenera, który całe życie poświęcił swej pasji, jaką jest judo. Wychował wielu znakomitych zawodników, którzy zdobywali medale w kategorii juniorów potem zazwyczaj wybierali się na studia i zmieniali barwy klubowe na akademickie: w Gdańsku lub Warszawie. Syn Maciej poszedł w ślady ojca, jest wykładowcą i oczywiście trenerem judo w sekcji Gwardii. Także z dużym powodzeniem startuje w turniejach Masters i pionu policji