Eliminacje do OOM Jezierzyce 2015 (pełne wyniki) – Dziewięć przepustek, tylko jedna dziewczyna

W sobotę (16 maja)w Jezierzycach k/Słupska odbyły się eliminacje do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Startowali najlepsi zawodnicy województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. W sumie wywalczylismy dziewięć przepustek (1 dziewczyna + 8 chłopców). Bywało lepiej, mamy nadzieje, że ta grupa sprosta zadaniu w turnieju finałowym.

Gwardia Olsztyn

W eliminacjach startowali juniorzy młodsi i juniorki młodsze (roczniki 1998-2000). Klub Gwardii Olsztyn reprezentowali: Bartek Sawiniec rocznik 1998, Michał Kotlewski ł rocznik 1998, Michał Karkotka rocznik 1999, Kacper Domasiewicz rocznik 1999, Jakub Sokół rocznik 1999, Mateusz Zubalski rocznik 1999 rocznik 1999 i najmłodszy pierwszy rok w juniorach młodszych Piotr Dondalski rocznik 2000.

Zawodnicy, którzy awansowali

Sawiniec Bartek miejsce II   kat. wag. +90 kg. (8 zaw. limit 5 miejsc)

Dondalski Piotr miejsce V   kat. wag. -81 kg. (13 zaw. limit 6 miejsc)

Kotlewski Michał miejsce V kat. wag. -60 kg. (11 zaw. limit 6 miejsc)

rezerwowe

Malzacka Zuzanna miejscece V kat. wag. -63 kg. (8 zaw. limit 5 miejsc)

Nie zakwalifikowali do finałów:

Karkotka Michał miejscece VII kat. wag. -81 kg. (13 zaw. limit 6 miejsc)

Domasiewicz Kacper V kat. wag. -60 kg. (19 zaw. limit 5 miejsc)

Udział:

Zubalski Mateusz kat. wag. -55 kg. (11zaw. limit 6 miejsc)

Sokół Jakub kat.wag. -55 kg. (11zaw. limit 6 miejsc)

Turniej był bardzo wymagający i wszyscy zawodnicy biorący w nim udział zasługują na wyrazy uznania. Ci co nie weszli do finałów musza poczekać na szansę w przyszłym roku, a ze zdobytym na turnieju doświadczeniem powinno się udać.

Elbląg i Braniewo.

Awans wywalczyła jedyna dziewczyna, a jest nią Oliwia Gawryło z Zatoki Braniewo w kategorii 44 kg. Pozostałe przepustki wywalczyli judocy z Elbląga.

Piotr Kiereś (Truso Elbląg) III kat. 55 kg

Bartosz Kordek (Tomita Elbląg) VIII kat 66 kg

Jakub Kowalski (Tomita Elbląg) VII kat. 66 kg

Dominik Niedźwiecki (Olimpia Judo Elbląg) III kat 90 kg

Arkadiusz Cieślak (Truso Elbląg) III kat. +90 kg

Na liście zawodników, którzy awansowali sa wychowankowie Zatoki Braniewo, którzy zasilili już kluby z Pomorza. Cóż, taka jest kolej rzeczy, że przechodzi sie do większych ośrodków, szkoda tylko, ze w innym regionie.

{AdmirorGallery}jezierzyce17{/AdmirorGallery}

Pełne wyniki (tłustym drukiem zawodnicy woj. warmińsko-mazurskiego, którzy awansowali do OOM)

kategoria wagowa: – 44 kg kobiety                       

1 Potrykus Karolina UKS Baleon Gdynia 2001 Q

2 Gawryło Oliwia Mos Zatoka Braniewo 1999 Q

kategoria wagowa: – 48 kg kobiety                       

1 Czarniecka Natalia    KJ Samuraj Koszlian 2000 Q

kategoria wagowa: – 52 kg kobiety                       

1 Paszkowka Dagmara KJ Samuraj Koszalin 2000 Q

2 Poglettke Karolina UKS Mosty 2000 Q

3 Szuplewska Julia UKS Tomita Elbląg 1999 Q

kategoria wagowa: – 57 kg kobiety                       

1 Szymańska Angelika MKS Olimpijczyk Włocławek 1999 Q

2 Butlewska Aleksandra S GKS Wybrzeże Gdańsk    1999 Q

3 Tomczak Wiktorian  MKS Olimpijczyk Włocławek 1999 Q

3 Kaminska Anna S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

5 Urban Zuzanna S GKS Wybrzeże Gdańsk   2000 Q

5 Gajdowska Felicja UKS Galeon Gdynia 1999 Q

7 Lewandowska Anita PTS Gwardia Bydgoszcz 1999 Q

kategoria wagowa: – 63 kg kobiety                       

1 Dudek Alicja S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

2 Fałtynowicz Barbara S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

3 Kędzierska Aleksandra TKS Judo Toruń 2000 Q

3 Perić Viktoria KS Judo Gwardia Koszalin 1999 Q

5 Kozłowska Paulina TKS Judo Toruń 2000 Q

5 Malzacka Zuzanna   TS Gwardia Olsztyn 1999 Rezerwowa

7 Bill Sandra TS Judo Gryf Słupsk 1999        

7 Wilk Paulina UKS 47 Judo Bushido Morus Szczecin 1998  

kategoria wagowa: – 70 kg kobiety                      

1 Miller Karolina AZS AWFiS Gdańsk 1998 Q

2 Jaśkieiwcz Julia S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

3 Licznerska Nel BKS Judo Bydgoszcz 1999 Q

4 Bagrowska Dagmara KS Judo Gwardia Koszalin 1999 rezerwowa

5 Bietracka Gordiana   BKS Judo Bydgoszcz  1999

kategoria wagowa: +70 kg kobiety                       

1 Madajewska Katarzyna AZS AWFi S Gdńsk 1998 Q

2 Ziętara Agnieszka BKS JUDO Bydgoszcz 1999 Q

3 Redman Paulina UKS 10 Bydgoszcz 1999 Q

4 Dabrowska Ewa UKS Omega Gdynia 1999 rezerwowa

kategoria wagowa: – 46 kg Meżczyźni                              

1 Biedrzycki Jakub UKS Condrad Gdańsk 2000 Q

2 Jasiński Aleksander   UKS Galeon Gdynia 1999 Q

kategoria wagowa: – 50 kg meżczyźni                               

1 Zielski Tomasz UKS Galeon Gdynia 2000 Q

2 Rudnicki Adam TKS Judo Toruń 1998 Q

3 Słowikowski Kacper MKS TRUSO Elblag 1999 Q

4 Włodarczyk Michał   KJ Samuraj Koszalin   2000 Q

5 Dragan Arkadiusz UKS 10 Bydgoszcz 2000 Rezerwowy

kategoria wagowa: – 55 kg meżczyźni                               

1 Śmigiel Szymon UKS 10 Bydgoszcz 1998 Q

2 Kostyniak Partyk MKS Olimpijczyk Włocławek 1999 Q

3 Kiereś Piotr MKS Truso Elbląg 1999 Q

3 Szatkowski Konrad TS Judo Gryf Słupsk 1999 Q

5 Dampc Mateusz GKS Żukowo 2000 Q

5 Janczylik Jarosław TS Judo Gryf Słupsk 1999 Q

7 Papke Przemysaw PTS Gwardia Bydgoszcz 1999 rezerwowy

7 Szulc Radosław UKS Conrad Gdańsk  1999    .

kategoria wagowa: – 60 kg meżczyźni                              

1 Przybylski Szymon    UKS 10 Bydgoszcz 2000 Q

2 Świetlik Paweł UKS 10 Bydgoszcz 1999 Q

3 Nawrot Jakub TS Judo Gryf Słupsk 2000 Q

3 Kumidor Wiktor S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

5 Kotlewski Michał TS Gwardia Olsztyn 1998 Q

5 Makowski Sebastian UKS Olimpia Judo Elbląg 2000 rezerwowy

7 Wilk Jakub UKS Olimpia Judo Elbląg 2000

7 Serafin Jakub TS Judo Gryf Słupsk 1999    

kategoria wagowa: – 66 kg meżczyźni                              

1 Stecki Jędrzej S GKS Wybrzeże Gdańsk 1998 Q

2 Kostyniuk Patryk MKS Olimpijczyk Włocławek 1999 Q

3 Siedlikowski Jakub TS Judo Gryf Słupsk 1998 Q

3 Granicki Paweł UKS Piast Wrzeście 1998 Q

5 Tchurzewski Cezary S GKS Wybrzeże Gdańsk 1998 Q

5 Gniady Michał KS Judo Gwardia Koszalin 1998 Q

7 Kowalski Jakub UKS Tomita Elbląg 1999  Q

7 Kordek Bartosz UKS Tomita Elbląg 2000 Q

9 Gołojuch Łukasz TS Judo Gryf Słupsk 1999 rezerwowy

kategoria wagowa: – 73 kg meżczyźni                               

1 Hoppe Aleksander KS Judo Gwardia Koszalin 1999 Q

2 Wiśniewski Radosław MKS Olimpijczyk Włocławek 1998 Q

3 Bołoz Jacek  S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 Q

3 Bogdał Maksymilian UKS Conrad Gdańsk 1998 Q

5 Bindasa Jakub KJ Samuraj Koszalin 1998    Q

5 Haj-Obeid Firas BKS Judo Bydgoszcz 1998 Rezerwowy

7 Klamrowski Marcin  KU AZS UKW Bydgoszcz 2000     

7 Wątły Piotr UKS Conrad Gdańsk 2000     

kategoria wagowa: – 81 kg meżczyźni                               

1 Światek Kacper UKS 10 Bydgoszcz 1998   Q

2 Czarnecki Michał WKSW Włocławek 1998 Q

3 Górczyński Adrian MKS Olimpijczyk Włocławek 1999 Q

3 Szaniawski Bartosz TS Judo Gryf Słupsk 2000 Q

5 Dondalski Piotr TS Gwardia Olsztyn 2000 Q

5 Skrzyński Marcin UKS Galeon Gdynia 1999 Q

7 Krauze Mateusz S GKS Wybrzeże Gdańsk 1999 rezerwowy

7 Karkotka Michał TS Gwardia Olsztyn 1999

kategoria wagowa: – 90 kg meżczyźni                               

1 Frąckowiak Patryk UKS Conrad Gdańsk 1998 Q

2 Korzeniowski Jakub UKS Galeon Gdynia    1998 Q

3 Maj Mikołaj  KS Judo- Gwardia Koszalin 1998 Q

3 Niedźwiecki Dominik UKS Olimpia Judo Elbląg 1999 Q

5 Domański Damian GKS Olimpia Grudziądz 1999 Q

5 Duszyński Paweł S GKS Wybrzeże Gdańsk 2000 rezerwowy

7 Majchrzak Jakub KJ Samuraj Koszalin 1999          

7 Popko Piotr UKS Tomita Elbląg 2000       

kategoria wagowa: +90 kg meżczyźni                              

1 Załęczny Krzysztof TKS Judo Toruń 1998 Q

2 Sawiniec Bartosz TS Gwardia Olsztyn 1998 Q

3 Cieślak Arkadiusz MKS Truso Elblag 1999 Q

3 Łukasik Kacper UKS 47 Judo Bushido Morus Szczecin 1998 Q

5 Sworowski Filip GKS Olimpia Grudziadz 1999 Q

5 Nowacki Kamil GKS Olimpia Grudziadz  1999 rezewrwowy

7 Michałkiewicz Michał UKS 47 Judo Bushido Morus Szczecin 1999

7 Kulczyński Filip AZS AWFiS Gdańsk 1998

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Judo Olsztyn sport młodzieżowy TS Gwardia Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x