Gwardia żyje dzięki pasjonatom – Podziękowanie w „Marinie”

W restauracji "Marina" nad jeziorem Ukiel Towarzystwo Sportowe "Gwardia" podsumowało rok 2010 w dwóch prowadzonych sekcjach: judo i strzelectwie. W podziękowaniu za godne reprezentowanie klubu w minionym roku wszyscy zawodnicy otrzymali od kierownictwa klubu pamiątkowe statuetki.

 

 Dodatkowo medalistom Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski wręczono nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, a sa nimi:

 Kacper Witkowski – judo

Arkadiusz Giłowejno – judo

Wojciech Krakowski – strzelectwo

Jacek Ostrzycki – strzelectwo IPSC

 Spotkanie przy słodyczach i napojach odbyło się dzięki gościnności Pana Wojciecha Pietruszki, właściciela  restauracji „Marina”. Oprócz zarządu klubu, trenerów i licznie zgromadzonej młodzieży w uroczystym podsumowaniu roku uczestniczyli także rodzice.

 

Od redakcji: Łza się w oku kręci z dwóch powodów. Gwardia Olsztyn to w przeszłości jeden z największych i najbardziej zasłużonych klubów w regionie. Całe pokolenia wspaniałych sportowców przede wszystkim lekkoatletów, judoków, strzelców, piłkarzy – olimpijczyków, reprezentantów kraju, którzy przez lata rozsławiali stolicę Warmii i Mazur. Dziś to skromniutki klub, funkcjonujący dzięki garstce pasjonatów. I im przede wszystkim dziękujemy, że Gwardia w ogóle jest jeszcze na mapie sportowej. Oby najbliższe lata przyniosły pozytywny przełom.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x